Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

makelka
7. pro 2008

Já Nextovky kupovala přímo v obchodě, na obrázku mě tolik nedostaly 😝

Levisky zase nemusím já 😝 😀 😀

kitty68
7. pro 2008

no ja chodim jen do obchodu nextu, ale predtim se vzdycky podivam na net nebo do katalogu,co by se mi tak libilo a jdu primo pro to

marorlinko
11. pro 2008

ja uz ani dakedy neviem co mam kupit ked uz vsetko mam uz len hladam nejaky zazrak,ktory mi padne do oka, bo moj amania nakupovania dakedy nema hranice,ale snazim sa krotit,ani neviem co uz mam v tej skrini, maly ma tiez plnu ju aj manzel, ked dakedy sa neda odolat a proste to musim mat,ked si to mozem kupit, tak preco nie. najradsej mam next premaleho este aj gap, pekne veci su aj v top shope, ked su vypredaje tak mna treba len zatvorit doma xixixi,ale co, nato to je to oblecenie aby sa kupilo a est eak je dobra cena, preco nie.

marika80
11. pro 2008

no mne sa na rifloch z Nextu urobila diera na kolene a odpadol mi gombik ( po roku!) . Ale to som asi len blbo natrafila, inac je to super obchod na detske oblecenie.

monika2u
19. led 2009

já se taky často nemůžu odhodlat něco koupit, hlavně když je to za spoustu peněz
tak si ted třeba půjčuju kabelky na www.rentbag.cz
a když mi padne do oka tak ukecám přítele a on mi ji koupí ...
taky raději utratí peníze za něco co sám vidí a může si to osahat a posoudit

yenn
11. únor 2009

ahoj,

chci se zeptat, mate nekdo zkusenost se znackou American eagle? Koupila jsem mikinu manzelovi na vanoce, mel ji na sobe parkrat a uz ma na sobe vytahane ocka, jakoby zatrhane nitky. Tak nevim, jestli je to normalni, nebo jsem naletela a je to fake? 😠

skolara
11. únor 2009

ja american eagle milujem. Mam od nich kopu veci a su jemnucke. Pouzivaju velmi kvalitne materialy.
Ale ich styl je taky osuchany naschval takze mozno preto tie ocka. Napriklad uz od nova vyzeraju nejake veci obnosene ale to je ten styl. 😉

briketa
12. únor 2009

Mojou najoblubenejsou znackou je InhabitNY ( http://www.inhabitny.com/home.php ), ktori maju neutralne veci nepodliehajuce mode site absolutne z najkvalitnejsej bavlny a kasmiru. Ceny su tiez viac nez slusne 😠 ale vyplati sa.

niki.22
26. bře 2009

Ja bydlim taky skoro na dedince , proto max v sobotu na vylet a jinak internet . Treba vcera mi dorazila nova kabelecka Armani Jeans od www.dealerno1.com chvili to trvalo ale jinak vsem doporucuju baleni ok posta 8 dni 😒 ale byla zdarma takze za mne 10 z 10 . Poslete taky odkaz at se muzu inspirovat dal ... Niki 😵

leena24
30. říj 2010

World - Aulilia - opravdu krásné a luxusní oblečení 😉 http://dikulka.pise.cz/37020-world-aulilia-to-j...

vendeta
4. bře 2011

Holky muzete mi poradit?Potřebuji na jaro naky kabatek bundičku, neco takovyho sportovne eleganti. Po trech letech na materske se vracim k takove ženštějsí mode, trosku podpadky, žensky. Mužete mi dat tip co obliknout na jaro, mate nake odkazy. Na jaře se chystams manželem do Parize tak chci bejt fešanda.diky

223ivuska223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvietok47
29. kvě 2013

ahojte. neviete mi niekto dat tip, kde predavaju tieto saty v promod ?
http://www.promod.eu/dresses/smart-dresses/prin...

v Nitre ich nemaju, mozno v BA - nevideli ste ich nahodou?
vdaka 🙂