Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

aponchie
6. zář 2008

me se nelibi sem rekla kdyz se 40ti nebo 50ti leta baba zasekne ve 20ti 🙂

nanyka
6. zář 2008

to hej..myslíš také tie dámičky, čo si myslia ako strašne sú in..a pritom sú na smiech 😀

aponchie
6. zář 2008

no presne takovety napomadovane co ikdyz maji pistavu slusnou si berou minisukne sitovane halenky a tak nevim jak to presne popsat 😀

nanyka
6. zář 2008

jo jo..
ja mám dosť alergiu na oblečenie typu "playboy"..také tie handry, topánky, kabelky a bižu s nápisom tejto značky..pôsobí to na mňa lacno..(to nemyslím cenu 😀 )..

aponchie
6. zář 2008

no presne tak a ted je to vsude samej plagiat na trznicich ,kazda holka jde v sobotu do mesta a L.V kabelku 😀 Chanel bryle a D&G pasky ..jak ubohe 😝 ja mam jedno tricko kde je napsane L.R akorat jinak znacky spise skryvam 😀

johanda
6. zář 2008

těch vuittonek jsme si taky všimla, sakra, že by každá třetí holka z Ostravy vyplázla 40 litrů za kabelu a navíc docela hnusnou?
Minule mě rozesmála tchyně, prý, já ti na ty gatě našiju značku, co jsem koupila od Vietmaců, chceš? Aby to nějak vypadalo 😀 😀

aponchie
6. zář 2008

ty vogo no to je maras 😀 ja jsem mela krasnou sportovni bundicku podobnou co mam na ikone jak tu adidasku ale esprit znacka a zadna reklama zxadnej label nikde nic a kamoska rikala (mody znala)ze to je uplne obycejna bunda ze seku 😀 a ze si mam poridit aspon s napisem kdyz uz to tolik stoji 😀 😀 jako at to kazdej vidi..btw ty kabelky a penezky LV jsou smesne 😀

nanyka
6. zář 2008

ani ja nemusim fake..buď originál alebo nič.. 😀
poznám ľudí, ktorí sa tým dokonca živia, že predávajú fake, samozrejme s vedomím kupujúcich..
alebo taká značka Ed Hardy..ja osobne na tom nič nevidím, je tu toho kopec, ľudia to vyslovene žerú..aj keď osobne si myslím, že tričká, jeans, tenisky pokreslené smrtkami, ružami a k tomu kopec flitrov - nikto by to nenosil, keby to nebolo in..a určite sa to mnohým z tých čo to nosia, vyslovene nepáči..
ja by som si to na seba nedala ani zadarmo 😅

hm, možno na tom má zásluhu aj madonna - ona tuším tú značku spropagovala..takisto ako von dutch.. 😖

ľudia sú ako opičky..je to moderné, hurááá, všetci si to oblečme, budeme in..a potom človek ide mestom a má pocit, že ľudia chodia v uniformách 😀

nanyka
6. zář 2008

tie LV sú nechutné aj originál...mne sa to nepáči..
btw. aj guess má niektoré kabelky a peňaženky popísané písmenkom "G" a mne to tak strašne pripomína dizajnovo ten LV, že nič z tejto rady som si nekúpila 😵

johanda
6. zář 2008

já si na módní značky zase tak nepotrpím a ještě je prezentovat navenek, to je trapas nevyššího ranku. Mě se teda absolutně nelíbí takové ty zlaté a stříbrnéí kabelky a botky včetně tenisek, kteréžto tady taky dost letí, to je fakt děs

aponchie
6. zář 2008

presne tak..kazdej na sebe hned hodi co nekde uvidi ..ja to uz z principu nedam na sebe,ze to maji vseci..a navic takovi ti kluci co maj dziny z kenvela nebo new yorker a k tomu kokrhel na hlave melir ,musi bryle,debilni vyraz,chodi jak fotbalisti a pritom sou chudi jak psi,huli cigara machruji a maji to tricko ed hardy..neznam nelibi se mi..ja mam rada lacoste jednoduche pestre barvy anebo i obycejne sportovni tricka ale vkusne neplandave a kvalitni matros 😀

nanyka
6. zář 2008

teraz hodne kombinujú zlatú spolu s čiernou či zelenou..to je dosť hrôza...mne to akosi nejde dohromady..

johanda
6. zář 2008

no ona ta zlatá vypadá docela dobře na hodně tmavých typech, třeba černoškám vyloženě sedí, bílé holky v ní vypadají jako na prodej 😅

ella1
6. zář 2008

hm, akurát že tí maldí na lacoste a pod. nemajú peniaze...to musíte tiež iznať.
a moda má byť hravá,ked sa to niekomu páči a cíti sa v tom dobre, prečo nie.
ja som blond, svetlá a zlatá mi pristane....takže mám šaty napr.

nanyka
6. zář 2008

no, práve..asi treba byť opatrný s farbami..
ja napríklad nemôžem oblečenie akéhokoľvek odtieňu modrej..okrem jeans teda...
na druhej strane - milujem čiernu, je to pre mňa najsexi farba 😀 teraz letí všetko extra pestrofarebné, tak čiernych vecí je veľmi máličko..
a k tomu jednoduchosť - žiadne kilá šperkov, len tak sem tam, decentne
+ kvalitné slnečné okuliare..jedna z vecí, na ktorých si ozaj potrpím..

aponchie
6. zář 2008

moda je jako kolotoc tzn ,ze vsecko se casem toci a toci furt dokola jen se kuknete na ty boty kotnickove podzimni fuuuj jak ja je nesnasela a vyhazovala je a dodneska se mi nelibi..moda 80tych let a ted je tady zpatky a stoji nekrestanskepenize 😀

johanda
6. zář 2008

ella, hlavně, že se ve zlaté cítíš dobře, ostatně já mám šaty stříbrné 😀 , mi jde hlavně o doplňky, prostě zlatá velká kabela a tenisky mě nějak neoslovují

aponchie
6. zář 2008

me se nelibi kabelka a tenisky zase 😀

johanda
6. zář 2008

já si teď uvědomila, že žádné tenisky nemám už asi 5 let 😀 😀

nanyka
6. zář 2008

to je pravda, značkové oblečenie nie je dostupné pre každého..
mne osobne je tiež veľmi ľúto dať peniaze za značku..no mám rada kvalitné veci, tak kvôli tomu sa snažím si zohnať oblečko priamo v zahraničí..u nás je to neskutočne predražené..

nanyka
6. zář 2008

ja mám tenisky, ale na behanie a do posilky 😉
len tak na "špacírku" by som si tenisky nedala ani za nič na svete

johanda
6. zář 2008

nanyka, to je pravda, tady se značkové hadry nevyplatí kupovat.

ella1
6. zář 2008

tak kabelka a tenisky to už nie.to sa mi zdá moc.
ja mám zas rada šperky,ale decentné,nosím biele zlato ale napr. strieborná farba na oblečení mi moc nepristane.
tiež som kedysi nemusela farby, ale teraz mám takmer všetky.

johanda
6. zář 2008

já měla kdysi ráda botičky na vysokém podpatku, což se trochu rvalo s mou profesí, kde spíš využiju pohory a gumáky 😀, ale co mám děcka, jsou strašně nepraktické a sehnat hezké, pohodlné boty na nízkém podpatku je kolikrát hotová detektivka

nanyka
6. zář 2008

ja milujem topánky na vysokom podpätku 😎
nie zato, že som maličká, ale pôsobí to na mňa veľmi žensky a to mám rada 😉
pravda je, že ešte nemám deti..tak potom neviem čo budem nosiť..asi také tie balerínky 😝

aponchie
6. zář 2008

ja to mam pul na pul..nektere veci mam koupene z UK znackove pac tam sou mnohem mnohem levnejsi pak nejake neznackove to je jasne na zahradu do cviceni a na doma proste pul na pul,ale kdyz nekam jdu tak mam uz nejakej vek a mam rada nadcasovost

kristi
6. zář 2008

ahoj holky.

johanda, ja si koupila letos tenisky asi taky po 5 letech, vylozene jen na sport

jnak souhlas, na podpatku se blbe beha, leze v pisku atd. Takze u me vedou takovy lepsi tenisky

aponchie
6. zář 2008

ja myslela ,ze nemam rada kabelku a k tomu tenisky 😀

aknela75
6. zář 2008

Tak mně se absolutně nelíbí boty balerínky. To bylo teď v módě, že jo. Ty jsou děsný. Vůbec bych to na sebe nevzala.

aponchie
6. zář 2008

jj balerinky nektere se mi libi ,ale vyzouvaji se a nekdy ty prsty vypadaji,ze je tam maji narvana nadoraz a nevypada to moc hezky 😎