Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kitty68
13. zář 2008

tak ji je kup, js fakt dobre 😉

kitty68
13. zář 2008

JA JE TEDA V LETE NENOSIM, ale myslim ze jo

mari tu sheep skin do kocaru koupim na zimu 😉

aponchie
13. zář 2008

jej ted sem si vzpomela ,ze u Bate sem videla nejake hnusne gumaky na podpadku se vsityma ponozkama nahore jakoby vykukuji no humus dne za nejakych 1300kc no nekup to..aspon na ryby nekam k rybniku a budes vystajlovana 😀 😀 kde se sakra podela krasa a elegance 😝

kitty68
13. zář 2008

sorry caps lock zpusobilo me dite 😉

johanda
13. zář 2008

ovčí rouno je super, ostatně i já jsem měla jako mimino v kočáru berana a mé děcka taky. V těch vlněných uggs se teda asi noha nezapaří, ale přece jen bych v létě dala přednost většímu luftování.

adinka3
13. zář 2008

teda to uggs je otrasné, ja by som to nenosila... 😝

kristi
13. zář 2008

jsem tu: mam vse co jsem chtela, tzn. sedivy dziny, bundu, triko a kozackyyyyyyyyyyyyyyy
http://www.bata.cz/artikl/74352

ivet100
13. zář 2008

tak tie uggs vyzeraju sice zvlastne,ale tie strikovane,ci ake su to ma celkom oslovili.A zvlast tie fialove.Tato farba sa mi velmi paci a som rada,ze sa vracia do mody.U nas v Prievidzi nema nijake nakupne centrum,co je skoda,takze vyber je minimalny ☹

zanett
13. zář 2008

kitty - ty mas tedy tu strizlivejsi formu, ta pro pubose ma takovy dlouhy chlupy (kdo nema predstavivost, predstavte si Yettiho 😀 ) - a nejpraktictejsi jsou samozrejme v lete, ze 😀 a nebo v bilem provedeni v zime, kdy jsou po prvnim noseni zaspineny jak praseci kopytka 😀 😀 😀 😀

kitty68
13. zář 2008

tak ty jsou libivky kristi 😵

sedive dzinky tady byly hodne in jak js byla v tom, to si pamatuju jak js si je zkousela na svuj zacinajici pupek (a pekne me sere ze js je nevzala 🤐 )

prosime dodat presny popis bundy, trika 🙂

no zanett ja js je ted oblekla k minisukni a reknu ti proc to nosi, jak js ty botky mohutne (ty chlupate kor) tak ti to udela nozicky tenoucke 😉 takze pubosky jsou vycurane 😅

zanett
13. zář 2008

no kitty, jak kdy 😀 , uggs v kombinaci s minisukni a topikem muzou vypadat dost strasne, specialne, kdyz ma holka p*del jak valach a muffin top (=speky na brise) a tlusty paze, tak ji opticky zuzeny nohy moc nepomuzou 😀 - Anglicanky proste nemaji soudnost 😎

kristi
13. zář 2008

nepopisu, zitra zkusim vyfotit.

no, tak jo...bunda je do pasu perovka, cokoladove hneda a pres tu hnedou je jakoby cerna krajka, vypada to moc zajimave...

a tricko je zde: http://shop.orsay.com/cgi-bin/shop/index.shtml?...
Katalog - NEW - je to to posledni dole, v petrolejove barve

kitty68
13. zář 2008

no to ne ale ja zas mam kozy f cup 😀

muffin top je to co prekydava z rifliku 😀 kdyz se narvu do 8 co js mela pred malouchem tak ho mam taky

jinak o te soudnosti muzem otevrit nove tema 😀

zanett
13. zář 2008

no jo, kitty, ale kdyz tak vypada patnactileta pubertacka, tak je to spis k placi videt mladou holku tak zrizenou 😝

kitty68
13. zář 2008

tak ten top vypada dobre - ten by mi schoval muffin top 😀 😀 😀

aponchie
14. zář 2008

tak ty chlupate boty si uz pamatuju to tady leelo loni ci predloni 😀 uz to nestiham sledovat moc..me se moc nelibi pac kdyz ma nejaka vychrtlina 40kg a vsecko uple na sobe vypada s tema obludama divne byt verim,ze jsou velmi pohodlne a teple,ale asi na doma pro babicku aby se venzku nezaprasily obvzlast v bile barve teda 😀

yasminelle
14. zář 2008

No sa mi páči akú búrlivú diskusiu vedia vyvolať jedny kotníkové čižmy. Inak aponchie tie čo si sem hodila link sú strašné, také som určite nemyslela. ja mám radšej elegantenejší štýl. A nechcem ich na treskúcu zimu, ale na prechodné obdobie, na zimu si kúpim na nízkom opatku a teplé, s ktorými sa nezabijem na ľade. Len som rozmýšlala aké boty na jeseň a tieto sa mi zdali ako celkom dobrá možnosť.

Nič som si inak nekúpila v tom auparku, zatiaľ som v okukávacej fáze. Ešte ani nie sú peniažky, čakám na výplatu. a čakala som, dokiaľ sa ochladí, čo sa tento víkend stalo...
A také tie chlpaté čižmy sa zase nepáčia mne, to je hrúúúza.
A máte pravdu s tými vyliezajúcimi špekmi, mne z toho vyliezajú oči keď to vidím. Ja mám 170 cm a 60 kg, čo je celkom v pohode, ale krátku sukňu, tričko nad pupok a bedráče by som si teda nedala.
Páči sa mi, že sa konečne začali nosiť vysoké pásy, aspoň mi v zime nebudú mrznúť kríže.

aponchie
14. zář 2008

yasminelle diksuze je uplne v klidu co zenska to nazor a tak to ma bejt 😀 ty co sem tady dala se,ale normalne nosi a vidim je a nevim jak ty ,ale me prijde fakt skarede a za ty penize??to je fakt silenost..me akorat mrzi,ze 80%holek jde s davem a nema svuj styl..vis jako letos se nosi to tak si to jdu koupit..asi je to normalni nebo to tak proste je ,ale je to skoda,nerikam,ze to vsem treba neslusi nebo nesoudim kamaradku podle bot,ale chtelo by to vice napaditosti a osobitosti..ja sama se musim donutit a zkusit si v lete semotami navlict sari..ikdyz me ti lide asi budou tankovat..zrovna dneska sem sledovala na spectrum dokument o botickach a zenach co to maji jako vasen a to byla podivana teda..samej Blahnik,Choo a Cox to byla nadhera..a rikali tam,ze muzes mit na sobe cernej kabat,cerne puncochy a bryle,ale kdyz si das nadherne boty rozzaris se..ja boty miluju a kdybych na to mela vic penez asi je vsecky utratim za botky.. 😵 ale nekdy mene je vice..jako co vidim ted choit po meste je zazitek ..nekdy si sedneme do kavarny venku a sledujeme..delame modni policii 😀 😀 urcite i na me by nekdo neco nasel,ale pokazde si reknu ,ze neni smerodatne co se nosi ,ale co mi slusi a v cem je mi fajn..

sisstin
autor
14. zář 2008

apon: jak jsi dala ten odkaz, mně to přijde jak ty Rumcajzovy boty 😕 😅 😅 😅

sisstin
autor
14. zář 2008

a ty yeti boty k sukni jsou taky drsný, fakt přesný jak Suchánek ve Sněženkách..já v poslední době vůbec nevim, co za boty..obzvlášt Bata je fakt hnus 😅

sisstin
autor
14. zář 2008

kristi: díky..do tohohle jdu..to jsem přesně chtěla: http://shop.orsay.com/cgi-bin/shop/index.shtml?...

sisstin
autor
14. zář 2008

kurna..ono se to nezobrazí 😖 tak dej všechno zobrazit, bundy...a ten béžovej kabát 😵

kitty68
14. zář 2008

ten je zimni siss?

yasminelle
14. zář 2008

No jasne sisstin,to si trafila,to su uplne rumcajzovky🙂.aponchie uplne s tebou suhlasim v tom,ze netreba ist zaslepene len po veciach,ktore su in,aj ked mi neseknu. Ale ja si vzdy z toho co sa nosi viem vybrat to,co sa mi paci, aj to na mne dobre vyzerá. Takže nemusím robiť kompromisy.Ale nie som ziadny modny maniak,ktory si na seba nic ine neda, len to co sa nosi. A ani si nepotrpim na ziadne znacky...

zanett
14. zář 2008

divala jsem se na topshop a na kolekci na pristi sezonu amalem me porazilo - kozeny upnuty kalhoty 😝 😝 😝

aponchie
14. zář 2008

hehe to bude parak mezi nohama a tem klukum to fakt nezavidim az ty koceny po patecnim tanecku potahnou nekam do krovi 😀 😀 zaprve to nepude dolu na tom spocenem tele a za druhe to bude jizda 😀

zanett
14. zář 2008

a aponchie jak jsi psala, ze 80% zen nema svuj vkus, to se mi taky nelibi, kdyz je kazda stadni, tady je to snad jeste horsi, lisi se to mozna vekem; napr. pubertacky jsou stadni uplne vsechny - tak 99-100% (vsechny maji stejny obleceni, uces, makeup, doplnky), v me vekove kategorii (20-29) je to tak 90% (zensky uz vydelavaji, takze si muzou dovolit kupovat to, co je zrovna mega-ultra-super moderni, ale nehodi se to treba do prace a ani na jejich postavu (maloktera ma ve 28 stejnou postavu, jakou mela v 17, ze) a pak zensky nad 30 jsou strizlivejsi a maji individualnejsi styl....az pak duchodkyne jsou zase dost stadni 😀 (vsechny maji trvalou a nosej perly a halenky s fizi 😀 )

zanett
14. zář 2008

pro zajemce; tohle je hit na podzim/zimu 2008 😀 http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

Mne osobne pripadaji ty skinny kalhoty (zamerne nerikam dziny, protoze ta kozena hruza je taky skinny) moc nelibej proste proto, ze jednak neslusi kazde (holky s nadvahou v tom proste nikdy nebudou vypadat dobre) a za druhe mi prijdou dost nepohodlny (hlavne oblikani a vyslikani musi byt zaprah 😀 ), ale pokud to nekomu slusi, tak je to prima (ja jsem sice stihla, ale hlavne kvuli prakticnosti bych si to proste nekoupila). No a aby toho nebylo malo, tak ted leti skinny strih i na kozenych kalhotech (kdo se vcera dival na BBC -nebo ITV?- na Everybody Dance Now, tak moderatorka je mela na sobe spolecne se zarive ruzovou kosili s fizi 😀 ) - no a protoze se ta kuze leskne (vic nez obyc. rifle), tak ty spekaty holky, ktery nemaji soudnost a skinny presto nosi, ty ted budou v te kuzi vypadat jako vyuzeny prase 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....doufam, ze jsem nekoho nenastvala... 😅

nanyka
14. zář 2008

aj guess má v novej kolekcii tie skinny kožené nohavice 😒
teda dúfam, že "špekatý holky" 😀 (strašne sa mi ten výraz páči) si to nenatiahnu na seba, tak ako si snáď nenatiahli na seba ani skinny jeans ..
navyše na skinny nie je podľa mňa potrebná len chudá postava, ale aj pekná..čo každé chudé dievča zase povedať o sebe nemôže..
mne sa kožené gate páčia len ako súčasť motorkárskeho oblečenia..vtedy je to v pohode.. 😉

zanett
14. zář 2008

No nanynko, ja nevim, spousta lidi nema bohuzel soudnost 😒 ...pamatuju, kdyz pred dvema lety zacinaly skinny jeans. Tenkrat to poprve predvedla Kate Moss, ale tipovalo se, ze se to neuchyti, protoze na skinny je potreba mit fakt peknou postavu (to tady v Anglii maji jen cizinky 😀 ), tak se pocitalo s tim, ze se to proste nebude nosit. JENZE pak zacali ty skinny jeans delat i v mamutich velikostech (12, 14, 16....i 20!!!!) a kupovala si je pak kazda...(pro tento typ strihu je myslim i velikost 12 uz moc a proste to nevypada dobre, alespon podle meho vkusu teda....)...hele nase mlada (14) je ma taky a to je spekata (sice ted v posledni dobe shodila z velikosti 16 na vel. 12-14, ale proste ma silnou konstrukci tela a nevypada to na ni dobre.....no ale hlavne, ze je trendy, zejo 😀 )