Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kitty68
14. zář 2008

ja teda musim priznat ze jedny kozene kalhoty vlastnim a tyto mi byly zakoupeny na narozeniny pred 2 lety, jsou cernobile znacky hein gericke a mam k nim i bundu abych mela hezky kompletek 😉

no ty gate cos tu davala zanet jsou nejak blbe usite - zere je pitka 😅

kristi
14. zář 2008

zanet, to jsou kozeny,jo? fuj..nikdy

kristi
14. zář 2008
zanett
14. zář 2008

kdyz uz jsem tady rozvirila ten Topshop 😀 ,tak tady to vypada tak, jak by se ty skinny kozeny mely nosit (viz. ta cokoladova slecna vpravo v te cervene kosili); s volnejsim topem zastrcenym dovnit! 🙄 (mmch, presne tak to mela vcera ta moderatorka)- http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

kristi
14. zář 2008

hm, tak to ani nahodou..nesnasim zastrceny veci, to je uplne hnus nejvetsi...pokud fakt nemas tak 45 kg maximalne

kitty68
14. zář 2008

mam to v albu ten svuj apartni kompletek, musite ocenit prakticnost 😀

vrch do gati nee 😝

sisstin
autor
14. zář 2008

ja mít vršek do gatí, tak vypadám brutus..ty voe..ty moje koziska 😅 😅 😅 😅 😅 mně se ty skinny džíny líbí..troufám si říct, že mi i sluší 🙂 nohy rozhodně tyčky nemam..ale prostě pěkně tvarovaný 😉 já bych si odřízla hlavně kozy a poporodní břuch..jinak jsem spokojená 😝

kristi
14. zář 2008

kitty, ale to neni kozeny, ne? ja mela na masinu bundu i kalhoty z takovy ty odolny latky, a bylo to super. Se v tom postavis pod sprchu a neprotece to..

siss, myslim,ze tobe urcite slusej, posoudim, az te uvidim nazivo 🙂

kitty68
14. zář 2008

no siss ja si taky myslim ze do tech skinny nemuzes mit nohy tycky ale takove s troskou masa

s tema kozama stejne ted si musim kupovat vrsek velikost 16 😝

sisstin
autor
14. zář 2008

kristi: jinak ty kozajdy, co sis vybrala se mi líbí, ale jsem spíš na vysokej podpatek...když nejsem těhotná, tak to dám.. 😎 akorát fakt něco si vybrat..to je děs...asi zkusim Humanic, tam většinou pořídím..zato u Bati..ble ble ble 🤐

sisstin
autor
14. zář 2008

kity: jsem se ted sprchovala..a normoš je mi fakt na blití..ty věšáky jsou horší a horší..mít prachy a nebejt takovej srab..tak jdu fakt na modelaž 😔

kristi
14. zář 2008

Siss, ja si zase v Humanicu nevybrala ani omylem, na podpatku tam ale meli dost bot. To ja nedam, ani netehotna

kitty68
14. zář 2008

jo sis ja to nechcu videt jak dopadnu az prestanu kojcit, ted jeste vypadaji dobre

aponchie
14. zář 2008
kristi
14. zář 2008

api, ktery presne???

sisstin
autor
14. zář 2008

apon: mně se líbí ty první červený v druhym řádku...jinak nic 😕

aponchie
14. zář 2008
kitty68
14. zář 2008

noja teda furt uvazuju o tech co jsou v tretim radku prvni na ted, ty cervene taky dobre

kristi
14. zář 2008

api, saty dobry...tak troje bych si vybrala a lezely by mi ve skrini, neunosim to...

sisstin
autor
14. zář 2008

ty červený na jedno rameno jsou krásný, k tomu by šly ty botky 😀

aponchie
14. zář 2008

ja bych si vybrala asi 10kusu 😀 a ty boty se mi nelibi ani jedny 😝

sisstin
autor
14. zář 2008

kity: mě ty kotníkovky fakt nezaujaly.. 😕

kristi
14. zář 2008

zase jsou ale prakticky, kdyz mas dziny do lehkyho zvonu, nemusis tahat cely kozacky...

sisstin
autor
14. zář 2008

kristi: bych si to vzala jedině, kdyby byla vidět jen ta špička 😅 😅 😅 😅 😅

aponchie
14. zář 2008

to asi jo 😀 ja mam rada jehly 😝

kristi
14. zář 2008

jo? a nebolej v nich nohy? mne vzdy umiraji briska prstu na noze, pali a boli....podpatky nosim max na veceri...

aponchie
14. zář 2008

me se v tom dobre chodi prave 😀 neboli me nic ,ale musi bejt rozchozene a nejlepe paskove jehlaky na leto pres nart aby nepadaly pac mam uzkou nozku

kristi
14. zář 2008

to ja mam taky uzkou, dokonce az tak, ze kdyz bych si vzala paskove boty, tak mi noha projede ven a poslapu si palce 😀

aponchie
14. zář 2008

😀

sisstin
autor
14. zář 2008

apon: a kde to kupuješ?Já už dááávno nenarazila na n ějaký pěkný 😢