Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

zanett
16. zář 2008

no tak jestli pojedes v lednu/unoru, tak to budes mit stesti na ty nejvetsi slevy uplne vsude, ale i kdybys jela ted, tak na nejaky slevy urcite narazis, rozhodne na Oxford St. 😉

marika80
16. zář 2008

teraz uz je dost po vypredajoch, uz len obcas nejake 2 rocne handry vytihnute, ale mozno na Ox. je to lepsie. Urcite po vianociach,ale niekde zacinaju uz aj par dni pred.

zanett
16. zář 2008

jj, marika, ty letni uz skoncily, ale pak byly koncem prazdnin mensi; vyprodej z leta (aby se uvolnilo misto pro novou sezonu)...ja ale pokazde, kdyz jedu do Londyna, tak tam na slevy narazim (a ani je nehledam, prave se chci vyhnout te slevove horecce, tak jedu mimo hlavni slevovou sezonu, ale presto je jich tam vzdycky dost 😉 )

kitty68
16. zář 2008

slevy js furt, porad jim chodi nove kolekce, ale fakt nejvetsi jsou po vanocich, to vim ze tchyne i chodi na nocni, i kdyz dela jen v boots

binki
16. zář 2008

api: tady mají v GAPu pro děti slevy pokaždé, co tam jdu a čím dál tím víc se mi jejich věci líbí 😀

petule.h
17. zář 2008

naučila jsem se nakupovat na netu v anglickém sekáči a jsem spokojená, mají tám spoustu značkových věcí od nextu po Gap, denim...apod..www.brumla.cz určitě taky zabrousím do obchodů, ale je mi líto za to vyhazovat peníze, když děti tak rostou..CA má myslím celkem akce taky

kristi
17. zář 2008

ja chci taky nekam jet 😕

sisstin
autor
17. zář 2008

kris: já taky..hele..ten Palác by měl bejt teoreticky otevřenej za 7týdnů...přijedete? 😉

kristi
17. zář 2008

siss, to je jasny, pocitam s tebou i Tygrem, dame kavu, pokecame... 🙂

sisstin
autor
17. zář 2008

kristi:tak s Tygrem nevim, jestli moc pokecáme 😅

kristi
17. zář 2008

dobre, tak Tygra nechas doma a ja Miušáka taky

sisstin
autor
17. zář 2008

kristi: no to bude fakt lepší, páč jinak bysme fatk moc nepokecaly ani nic nekoupily 😅

kristi
17. zář 2008

no to je pravda, treba budou naky zavadeci akce, doufam.... 🙂

bihan
17. zář 2008

Kitty, dík za stránku so spodným prádlom, majú tam aj moje veľkosti, tak určite zase zahrejem kartu 😀

sisstin
autor
17. zář 2008

kristi: no..a hlavně mrtě lidí 🤐

aponchie
19. zář 2008

no super ted sem se zase akorat nastvala jak to vidim,ja nechapu proc je takovej problem koupit takove botky treba u nas??!!nebo znate nekdo obchod klidne i na netu ?ja jen pro porovnani,ale v cizine je to na kazde strance v kazdem shopu takove boticky jen u nas je to furt dokola a jehlaky koupit je fakt umeni 🙄

zanett
19. zář 2008

apon, v CR neni next? 😕 Ja myslela, ze jo... 😅

aponchie
19. zář 2008

v praze je a tam se neposinu pres celou republiku a navic u nas nejsou takove sley jak v UK 😝 a je to u nas vic predrazene jak v UK takze tak..btw nemaji stejne vzory u nas a u vas stejne to me stve a next a marks tu je a to je vsecko 😝

zanett
19. zář 2008

aha 😒

kristi
19. zář 2008

jako je, ale 95% tech bot tam nemaji, svine...

zanett, nechces nam nakupovat a posilat veci?

zanett
19. zář 2008

😀 ty ses dobra, kristi, zalozim si na zivnostnak zasilkovy obchod 😀

kristi
19. zář 2008

no, vsak budes makat jen na pul uvazku, ne? to bys stihala.... 🙂

aponchie
19. zář 2008

no vidis to je napad 😀 kolotoc kupim 😀
tak prosim ja bych chtela:Palmers telove mleko,shaun the sheep,hello kitty ,medveda pu,pak asi 15x botky a nejake sminky a hod to do pytle a pres royal mail je to tu za mesic 😀 😀 😀 jen aby ta cena postovneho nebyla vyssi jak samotnej nakup

zanett
19. zář 2008

no jooooo, ale taky se ucim do skoly (na pul uvazku 😀 )...hele, ted me napada; a nemuzete si to proste objednat na UK netu? Nebo to nezasilaji do CR? I kdyz chapu, ze treba boty a tak se musi nejdriv vyzkouset a nekupovat naslepo...ale netruchli, kristi, kdyz poprosis apon, tak te treba s sebou vezme nakupovat do Londyna? 🙂 ...jinak me teda napada, ze ja si malokdy neco z nextu vyberu, proste na me maji mamuti velikosti a nic mi nesedi a nebo se mi to nelibi 😒 Me zase stve, ze tady nikde neni pobliz Zara a ze nemaji ani internetovy obchod...nechce se mi kvuli tomu vzdycky trepat az do Birminghamu nebo do Milton Keynes 😠

zanett
19. zář 2008

apon, co je to shaun the sheep? 😕 S Royal Mail by vam to doslo nejdriv na Vanoce, tak abyste co nejdriv napsaly Jeziskovi, nebo to za ty tri mesice nestihne dojit 😀

Jo a vis co jeste me stve? Ze u vas je Sephora a tady ne 😒 SEphoru jsem zrala v USA, byl to muj nejoblibenejsi obchod...jenze tady neni 🙄