Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

kacerka
28. srp 2008

siss, důchodců stále přibývá, takže mají odbyt jasnej 😉

zanett
28. srp 2008

sis - pro legraci: tady v UK znacku CA nemaji moc radi, je to takova moda pro 'socky' (asi jako v CR Vietnamci) - delaji si z toho legraci a rikaji, ze je to zkratka pro Cheap & Awful (= levne a priserne) 😝 😀

Jinak ti Vietnamci - to se fakt divim, ze to jeste jede. Pac jeste v dobach, kdy jsem bydlela v CR (naposledy v roce 2002) to uz u nas moc nejelo a nakupovali tam maximalne duchodci 😅

sisstin
autor
28. srp 2008

kacer: no ty haleny s kytkama XXL asi půjdou na odbyt furt 😅

aknela75
28. srp 2008

Zanett - v Plzni jeden obchod. Ale ty šaty byly made in Franche.

sisstin
autor
28. srp 2008

tak ono londýnská moda...to může bejt cokoliv 😅 😅 😅 😅

zanett
28. srp 2008

jako ale reknu vam (bez urazky), ze je to trapas, protoze v zahranici Cecha bezpecne poznate - zajezd duchodcu je identifikovatelnej uz z dalky (odrostla trvala, neforemny haleny s kytkama, nadvaha alespon 20 kilo a predpotopni boty,...) - abych nekrivdila jen duchodcum- i mlady holky jsou casto dost out; porad totiz nosej BILEJ PASEK idealne v kombinaci se svetle modryma dzinama 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 To se nosivalo, jeste kdyz jsem byla na stredni, ted uz to davno neleti! Podle toho se v zahranici bezpecne pozna Ceska (prip. Slovena/Polka) 😝 ....asi si myslej, ze je to takova 'sportovni elegance' 😝 (ale nosi to tak treba i moje segra a nenecha si vymluvit, ze to uz daaaavno neni in) 😅

aknela75
28. srp 2008

To je pravda, třeba ze stánků v Camden Town - nevím jak se to už píše.

zanett
28. srp 2008

aknela - jj, londynska moda muze bejt fakt cokoliv. Kdybych si otevrela vlastni obchod s oblecenim, asi bych ho nazvala 'Italska moda' (evokuje vkus) 😀 ....takze Londyn je v tom nevinne 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: trvalá ani ne..ale spíš modrej či fialovej přeliv 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ale zas taková bída to není...aspon ve větších městech..a co se týče Slovenek, tak třeba v Ba jsou ženský oháklý tak, že si tam připadám jak chudá příbuzná 😀 páč Vídeň je kousek 😅

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

u nás v nakupnom centre otvorili Peacocks, horšie oblečenie aj kvalitou som nikde nevidela, to už v tescu majú lepšie handry a švagor mi povedal že v Anglicku je to jeden z najlacnejších obchodov a tu to prezentujú ako niečo bombastické 😝

zanett
28. srp 2008

sis - fakt? My byli s MP v kvetnu na Franc. Riviere a tam byl zrovna zajezd duchodcu (asi projizdeli kolem a zastavovali se tam) - no mne uz z dalky bylo jasny, o koho jde 😀 A minuly mesic jsem doprovodila MP na sluzebku do Svycarska a tam jsem zase videla dost Cesek (Sloven?) s tema silenyma bilyma paskama 😝 (na druhou stranu musim uznat, ze mlady holky - Cesky- se o sebe staraji vic co se tyce vlasu + makeupu, v tomhle jsou treba Anglicanky dost smudly 😝 )....takze ono se to asi vyrovna...

zanett
28. srp 2008

katka - Peacocks - v UK je to moda pro socky 😝

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

sisstin by si sa čudovala, ale vo Viedni som si nevedela nikdy nič vybrať, keby si videla ako tam chodia ženské oblečené 😝 bez štipky vkusu, som práve MM hovorila že Rakušaci ked pridu nakupovať do BA tak sa musia cítiť ako v Paríži 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: čéče..já ani nevim, že se světlý džíny s bílým páskem někdy nosily 😕 😅 😅 😅 😅

zanett
28. srp 2008

sis - ja na tu prisernou kombinaci narazim vsude! SEgra mi posilala par ceskych casaku a ty holky tam 'honily vodu' v tech strasnych pascich (a uprimne - i na Konovi jsem si vsimla, ze nektere to tak nosily na fotkach z dovolene 😝 ).....jako jo,nosilo se to nekdo kolem roku 2000, ale ted uz je to fakt strasne out (ja teda nehonim posledni trendy, protoze na to nemam nervy ani penize, ale kdyz je neco tak dlouho out a presto to spousta lidi nosi, tak to bije do oci 😀 )

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: já na tohle moc nejsem..dřív jsem jinak než v šatech nebo sukni nevylezla 😕 ted džíny nosim...ale spíš jen ty 7/8do kozaček..to ještě ujde..a nebo kratasy, když jdu cajdat s kočárem..ale třeba dlouhý džíny na sebe nemůžu sehnat 😕

k.a.t.k.a.
28. srp 2008

ja džíny len v mangu kupujem teda väčšinou 🙂

sisstin
autor
28. srp 2008

holky..já měla včera po sto letech šaty na tělo..a podpatky..a troubilo na mě asi 10aut..to už fakt nejsem zvyklá 😅 😅 a pekelně mě bolely nožičty 😅

zanett
28. srp 2008

sis - ja nejsem satovej/suknovej typ, v kalhotach jsem vic fierce (agresivnejsi ci co, coz je idealni v praci 😀 )....ja nejsem typ na nejposlednejsi trendy proste proto, ze mi to prijde financne nevyhodny menit satnik kazdou sezonu (tzn. 4x do roka) a ani nemam nervy na to sledovat, co zrovna nejnoveji leti. Mam radsi klasickou modu (ne babkovskou, ale klasickou), pac vim, ze kdyz si koupim kvalitni treba rolak v neutralni barve, ktera jde kombinovat se vsim, tak mi treba dva roky vydrzi (pri spravne peci)...vidis to tricko, co mam v pasu (tyrkys)? To je z HM a i kdyz je prima a myslim,ze mi slusi, tak na konci letni sezony bude out a pristi leto bych si ho uz nevzala....taky bylo levny, stalo cca 10 liber, vic bych ani za vec na jednu sezonu nedala....ja jsem spis na kosmetiku (to ale vis, ze jo) 😉

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: já si proto nekupuju nějak extra drahý hadry, pže příští rok už mě většinou nebaví..až na pár výjimek 😉

zanett
28. srp 2008

Ja si radsi koupim nekolik zakladnich, kvalitnich (a tudiz docela drahych) veci, ktery pak kombinuju a pripadne ozivim nejakym sezonnim kouskem, ale od te doby, co ziju v te vysoce konzumni Anglii, tak jsem ten typ, co veci obmenuje casteji, nez driv....kde jsou ty doby, kdy mi zimni boty vydrzely treba tri roky? Ted si kupuju novy kazdej rok...Jinak, sis, libi se mi, co mas na sobe na fotce v pasu (videla jsem to na velkym fotu), to by byl muj styl (i kdyz ta ruzova ti slusi vic, nez by slusela mne 😅 ) 😉

sisstin
autor
28. srp 2008

a taky jsem vyházela dost věcí..páč topíky nad bříško už si asi nikdy neoblíknu 😅 😅 😅

zanett
28. srp 2008

ja jsem zase driv nosila hodne upnuty tricka (ne nutne odhalujici, ale proste na telo), protoze jsem si rikala, ze jako stihla si to muzu dovolit 😀 , jenze ted to nosej hlavne pubertacky, tak jsem musela trochu zvolnit 😀

zanett
28. srp 2008

no nic, ja padim, musim jit makat...tak zase nekdy cau

sisstin
autor
28. srp 2008

zanett: já si zas dřív libovala v obřích výstřihách..jenže ted na to nemám nervy ani kozy už 😅 😅 růžovou miluju 😅

mihapiha
28. srp 2008

No, že bych byla nějak na hadry ujetá, to vůbec, spíše nakupuji,to co se mi líbí a je mi šuma fuk zda to je či není in. Ale, co opravdu nesnáším v ČR obchodem, buticích je ta buzerace, bud totální ignorací a nebo přehnaným zájmem. Kdysi jsem byla v Londýně, všude v shopech se válely kupy hader, po vyzkoušení se odloží na ramínko a ony prodavačky se o to už postarají, nikdo neřeší, zda se tričko při prohlížení sesune na zem, lidičky ho tam nechají ležet a jdou dále, prodavačka to vrátí na místo. Ale u nás v ČR jsou prodavačky od toho aby tupě tlemily a pomlouvaly a když už po nich něco člověk chce, třeba boty ze skladu atd, tak je to straašně obtěžuje, tak to je něco na mé nervy, proto nesnáším nakupování.. všude plno lidí a debilní tupé prodavačky, které tam jsou jen na okrasu... bydlet v UK,tak mám asi skřín plnou hader, tam mě to bavilo... 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

mihapiha: už je to i tady..ozkoušené zboží dáš na stojan, kde ho pak prodavačky uklidí...a nic nemusíš rovnat 😉

mihapiha
28. srp 2008

Siss? jooo, tak asi ne u nás v Ově.... 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

miha: mně to právě už přijde v poho...do těch malých butiků fakt nechodim, takže nevim..a s tamanem za prdelí bych to asi nepřežila... 😅 v tom CA, HM, Terranově a tak si tě nikdo nevšímá a máš klid 😎

mihapiha
28. srp 2008

no, tak u nás, teda je fakt, že jsou nakupovat dlouho nebyla,ale naposledy v CA anebo HM, mi řekly prodavačky,že to mám vrátit na místo... ikdyž tam ten stojan vedle kabinek byl.... to je vidět, kde a na čem se šetří... a do hader v Terranově se nevlezu,tak tam ani nechodím.... mají omezené velikosti 😀