Pokecajme o módě a módních doplňcích

sisstin
15. srp 2008

Zdravím všechny modni maniačky 😀 zakládám toto téma jako odnož Kosmetiky, drogerie a vše, co nás udělá nejkrásnější 😀 😀 😀 😀 😀 pojďme pokecat o módě, doplncích a stylu....popřípadě si dávat tipy či i-net odkazy 😝

aponchie
29. srp 2008

Kristi ja vubec nevim..koukala sem na manzovi veci a je to vel.L ,ale u nas je to XXLtoz nevim..ja mela zase problem pri objednavani spodniho pradla z Victorias Secret pac sem si objednala M gatky a dosla mi taka plachta na prdel takze ted uz S a to jsem ta "tlusta"velikost 40 u nas 😝

sisstin
autor
29. srp 2008

apon: dobrý 😅 😅 😅 😅 😅

aponchie
29. srp 2008

celkove mi prijde,ze amici maji ty velikosti asi vetsi nez uvadeji..mozna preventivne kdyz jsou tak tucni 😀 aby jim to nebylo blbe a depresivni oblekat xxl a xxxl atd 😅

sisstin
autor
29. srp 2008

apon:no to je dost možný, už jsem to někde četla 😅 😅 😅 😅

kristi
29. srp 2008

lendy a jakou velikost mas ty? ja myslim, ze jsme tak nejak stejne staveny. Jde mi o tu zimni bundy, to mi asi nikdo nepremeri, ze?

a manzelovi, ktery tady ma bezne XL-XXL, tak jemu tam mam vzit co???

lendy1
29. srp 2008

ap, já to mám přesně obráceně, musím mít o velikost víc než u nás a naštěstí VS mi je v pohodě v M, ale je fakt, že to prádlo mají trošku větší.

kristi, no já jsem dost vysoká a relativně hubená 😀 , vršky nosím tak S, M, ale u A&F, Von Dutch a další am. značky musím mít u triček L. Trička v M od A&F oblíknu, ale vypadám v tom narvaná jak vorvaň. Mikinku, co mám od A&F mám taky v L, je ale fakt, že třeba tu bych mohla mít i v M, ale zase mám pak potíž s celkovou délkou.
U těch zimních bund někdo rozměry uvadí, ale musela by jsi hledat všude možně-e-bay, aukru, MMB a stejně to každý měří jinak.
Jinak jsem u několik prodejců našla nějaké bla, bla, že právě u této zn. je lepší si vzít o velikost víc kór u těch zimních věcí.
Pánský A&F mi přijde v pohodě.

kristi
29. srp 2008

super, my jsme si rikaly s kamoskou, ze bysme teda si vzaly M, ale ona ma o dost vetsi prsa, tak mozna jedno M a jedno L, sakra, taky by nam to mohla naka zenska poslat vyzkouset, at vime...

kristi
29. srp 2008

nasla jsem tabulky s prevody velikosti..

luucia
29. srp 2008

Holky, lepší nakupovat podle rozměrů. Mě teda všechno AF je velikost M a tady si kupuju vršek taky M 😉

Jinak sem se včera byla mrknout na Smíchově v GASu, maj tam nááádherný věci, ale za péřovou vestu 5 lirtů nedám 😝 Ikdyž byla boží 😵

kristi
29. srp 2008

v gasu jsem byla predevcirem a chtela jsem jedny debilni dziny a samo ze jim jeste neprisly. A znova se mi tam nechce, navim prodavacka byla tupa az beda

noangel
29. srp 2008

kristi vydrz na dny marianne do GASu je tam sleva 25%

kristi
29. srp 2008

no, ja tam chtela ty jedny jediny dziny, co jsou tedka vyfoceny v reklame a ty jako nemaj, takze na to kaslu

luucia
29. srp 2008

kristi, já tam měla prodavače 😅 já teda radši prodavačku 😅

noangel
29. srp 2008

tu novou kolekci dostavaj az v zari, ja takhle chtela pred 2 rokama bundu a porad ju nemeli a dostali az v pulce zari akorat na ty dny marianne 😉

kristi
29. srp 2008

aha, no tak uvidim, jelsti se mi tam jeste bude chtit....

ja bych si tak strasne chtela koupit uzounky dziny a kozacky,a le nejak na to nemam odvahu

zanett
29. srp 2008

kristi, proc na to nemas odvahu? ja bych na to taky nemela odvahu, ale ciste z toho duvody, ze by mi z nich po celem dnu v praci smrdely nohy 😀 😝 ....a kupovat si je na obcasnou prochazku nema cenu (alespon pro me)..

binki, jj, bospor a dardanely, mne ten zemepis nikdy nebyl moc blizkej 😀

kristi
29. srp 2008

zanett, ja nevim,jak se v tom budu citit, nenosim pomalu ani rovny dziny, pac mam pocit, ze jsem v tom malinka jeste vic nez jsem...

ale na ostatnich se mi to libi a moc...

zanett
29. srp 2008

kristi - vypada to hezky na tech, kteri na to maji postavu. Od urcite velikosti by se skinny jeans uz nemely vyrabet - radsi 😀 ...ale kdyz budou na podpatku, tak te to vyvysi... 😉

kristi
29. srp 2008

na podpatku ne, myslela jsem takovy ty holinky, za tim kocarem se blbe beha v podpatkach.....

kristi
29. srp 2008

kdzy uz z podpatkem, tak neco takoveho

http://www.bata.cz/artikl/61835

zanett
29. srp 2008

...bez podpatku, aha, ja si to neumim moc predstavit, pac tady nosi kazda s podpatkem 😅 ...ty to budes mit asi sportovnejsi 😉

kristi
29. srp 2008

bez podpatku treba takhle:

http://www.bata.cz/artikl/61819

zanett
29. srp 2008

kristi, ty s podpatkem jsou moc hezky 😵

kristi
29. srp 2008

to jsou ale takovy polo-kone, jak jsme tady resily pred nedavnem...to je presne ten styl co se mi libi

kristi
29. srp 2008

no,tak jsem si precetla komentare a je mi jasny, ze mi nebudou....

luucia
29. srp 2008

kristi, proč zrovna ty na to nemáš odvahu?? 😕 😕 máš postavu přesně na úzký džíny a kozajdy 😉 Mě se to taky děsně líbí a nosím to, ikdyž na to nemám tu správnou pr.el 😝 😅

kristi
29. srp 2008

mne jeste ukecate....videla jsem jako mega uzky rifle v Berschce, jenze to si nejdriv musim koupit kozacky a pak si jit pro ty dziny, mnebo obracene?

aponchie
29. srp 2008

kristi mas dobrej vkus ,me se tve hadry moc libi obvzlast ty zelene saty to je mazec 😎

kristi
29. srp 2008

ktery zeleny???

luucia
29. srp 2008

kristi, já měla nejdřív kozačky, ale jenom proto, že sem byla ještě těhu a měla sem absták na nakupováníoblečení...tak sem si koupila aspon boty 😅 džíny sem koupila až sem malinko zhubla 😅