Pokud máte plastová okna, jsou na slunci teplá skla?

danae
13. říj 2008

jsou teplá skla, když na ně svítí sluníčko?

Já nevím, zda je to normální, ale naše skla jsou docela teplá, tak mne to překvapilo. Nevybavuju si, že by byla skla tak teplá u našich starých oken. Prosím o radu, zda je to v pohodě, a nebo zda je to něco, co mám řešit. Moc díky!

danae
autor
13. říj 2008

Díky za odkaz! Bohužel tam neřeší můj problém. Snad někdo poradí.

rozela
13. říj 2008

danae my máme plasťáky 2 roky a skla jsou od sluníčka taky teplá. takže to na funkci asi nemá vliv 😀

danae
autor
13. říj 2008

Ok, moc díky! 🙂

anngie
14. říj 2008

danae můžu se zeptat manžela, dělá roky ve firmě která plastová okna prodává a vyrábí 🙂

danae
autor
14. říj 2008

anngie, to bys byla zlatá!

Já jsem kvůli těm oknům pořád pěkný nervík, protože první firma se rozhodla vybrat zálohy, vzít si i úvěry z banky, jak se teď ukázalo, a zkrachovat, takže jsme přišli o 65tis a dost jiste z nich nic neuvidíme, protože tu firmu asi vytunelovali. Je to smůla. Ta firma předtím fungovala 5 let, i když při pohledu zpátky se dalo tušit problémy...

Teď ta druhá firma zase nestihla termín dodání, tak jsem se už fakt bála, že zas žádná okna nebudou. No, pořád nervy. Tak teď jsem nervózní, abych odhalila případné vady a brzo zreklamovala. Nezeptala by ses také prosím, co mám dělat, když nám jednou jedno odpoledne nešly otevřít balkonové dveře (neotvíraly se nahoře, dole a po straně jo), ale teď už otevřít jdou. V tý firmě mi řekli, že ono si to mohlo ještě "sedat" a že nevidí důvod to reklamovat, když teď ty dveře otevírat jdou. Já mám stejně obavy, aby to nebyl nějaký skrytý problém. A ještě jeden dotaz, jak moc je blbý, že některá okna nevydrží být otevřená a zavírají se. Je to jen otázka seřízení, nebo nějaká větší vada? MOC MOC DÍKY! To víš. Můj manžel tomu nerozumí a já netuším, kde se zeptat a dostat pravdivou odpověď.

aguaverde
14. říj 2008

danae
my když jsme dávali první plastový okna na starý dům tak se nám taky párkrát stalo že nešly otevřít a pak jo...a asi tak po měsíci už se to nestalo ani jednou...asi si to vážně sedá.
To že se ti ty okna zavírají je jen otázkou seřízení si myslím....u nás po roce to byli seřizovat a právě že to zkoušeli zda se to zavírá či ne 😉

danae
autor
14. říj 2008

aguaverde, moc díky! 🙂