Polštář pro těhotné. Kde ho najdu?

feather
6. čer 2008

Potřebovala bych poradit....kdysi jsem na internetu viděla polštář pro nastávající maminky. Funkce spočívala v tom, že si těhotná mohla podložit břísko a lépe se jí spalo.
Nevíte někdo náhodou kde bych ho mohla najít??

Děkuji za každou pomoc 😀

leryl
6. čer 2008

moje kamarádka takto využívala kojící polštář,já s tím zatím zkušenosti nemám

androna
6. čer 2008

feather asi vecsina mamin vyuziva uz ten kojici polstar.ja som na nom spala cely treti trimester.

zuzik03
6. čer 2008

určitě si kup rovnou kojící jak píšou holky 😉

l.myska
6. čer 2008

asi tak...kup si rovnou kojící polštář:o)spinká se na něm super, já na něm spala od 5. měsíce -jinak bych neusnula a teď je to super na kojení, pokud si chci nechat oddychnout ruce a záda....

feather
autor
7. čer 2008

Děkuji za všechny podněty.
Vyzkouším tedy ten kojící :o)

krista
7. čer 2008

Já jsem s kojícím polštářem naprosto spokojená, v těhu mě hodně bolely záda, takže mi neskutečně pomohl, dobře se mi spalo 😵 a když se malá narodila tak jsem neuměla kojit v leže takže jsem s ním i kojila, u nás se využil na 100% akorát bacha na manžela, mě ho na první dny zabavil - taky se mu s ním dobře spalo 😀

mikulka
12. čer 2008

Holky, a to dáváte ten polštář jako k boku a lehnete si an něj jako by na ¨bok s přehozenou nohou přes něj? 😕

frog
12. čer 2008

jj přesně tak 😉

belanna.st
15. čer 2008

a můžu se zeptat jaký typ toho polštářku máte nebo od jaké firmy a za kolik asi apod?

kalina
15. čer 2008

stojí asi 5ookč,ve Sparu

minea
16. čer 2008

Mám Terabag Comfort a je super! Hodil se mi na konci těhotenství, při kojení v prvních měsících a teď má stálé místo v obýváku na sedačce mezi dalšími polštáři, protože se dá různě tvarovat, přizpůsobovat a dá se na něm jakkoli válet, třeba u televize. Chystám se ušít si na něj další povlaky, aby se líp hodil do interiéru.

Polohy pro těhotné jsou tady:
http://www.kojicipolstar.cz/polohy.htm

s.arik
16. čer 2008

ahoj holky,
mně teda kojící polštář moc nenadchl, prodávám ho o 200Kč levněji v podstatě nepoužitý....TerraBag se dvěmi povlaky i náhradní náplní
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=99909

kdyby ho někdo chtěl, pište na mimibazar (mail), tuhle diskuzi nestíhám sledovat 🙂

belanna.st
16. čer 2008

s.arik....máš ode mě maila i int. poštu kvůli tomu polštáři

lennis
17. čer 2008

taky mám doma jeden ve skříni, kdybyste chtěla některá koupit, pište do IP

hame
18. čer 2008

Tak já si ho koupila teprv nedávno ale musím říct že se mi s ním bezvadně spí, s tím bříškem co mám už sem fakt nevěděla jak si lehnout 😖 a i při sezení když si ho dám za háda tak se mi celkem uleví. Chci ho pak používat i na kojení a jak píše krista manželovi se taky moc zamlouvá a chce ho taky 😀

s.arik
20. čer 2008

holky, bellana.st ho nakonec (zatím) nechce a já bych se ho naopak chtěla zbavit co nejdříve 😅

takže je stále volný http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=99909

elvie
20. čer 2008

Ahoj, taky si chci tenhle polštář koupit, začínají mě bolet záda a byl mi doporučen. Chtěla bych se zeptat jestli je lepší s výplní molitanovou nebo s kuličkama 😲 ?

mikulka
21. čer 2008

Holky, já myslla, že dělají pouze s těma kuličkama, tam mi vadí, že to dost šustí... Mlitanový bych brala, kdybyste věděly, kde se dá v Pze sehnat.

krista
21. čer 2008

Já bych teda osobně do molitanového nešla, přijde mi že není tolik variabilní, ten kuličkový mi právě přišel perfektní v tom jak dobře se přizpůsobí, kuličky se dají dokoupit, popř. usypat, s molitanovým toho moc nenaděláte 😖 a tady je odkaz na levné a dobré polštáře 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9464696&tab=2

s.arik
27. čer 2008

mě třeba polštář nějak nebavil, kojila jsem bez něj a vzpomněla jsem si na něho sotva 2x týdně, a vzpomenout si neznamená použít 😀
nicméně spoustě žen vyhovuje, tož se připomínám se svým terrebagem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=99909 s náhradní náplní i povlakem

ilci
7. črc 2008

ahoj, je lepší radši polštář delší ? dívala jsem se, že se uvádí různé rozměry
a kuličkový po vyprání - neslehnou se kuličky nebo tak něco? 😅

fiallinka
7. črc 2008

doporučuji terabag, je velký, skvělý, kuličky se slehnou jen minimálně, je levný. Nový najdeš na www.kojicipolstar.cz, jestli se nemýlím, starých spoustu na mimibazaru nebo jinde... Je super jen tak na ležení, čtení, podložení jakékoliv části těla 🙂, u nás bude asi napořád, miluje ho manžel i pes...

furbina
7. črc 2008

Pro ty, kdo nechteji kulicky - koupila jsem si polstar z duteho vlakna s frote potahem, potah jde prat na 90 a cely polstar na 60. v prazskem BABYPARKu stojí kolem 700 Kc a je naprosto FANTASTICKY! (akorat jsme ho museli koupit i manzelovi 😀 )

ilci
7. črc 2008

díky
tak koukám, že by měli vyrábět i manželské sady 😉

binki
8. črc 2008

koupila jsem ho jako dárek kamarádce, měli ho v Tveretu v Liberci okolo šesti sedmi set

zelva
27. črc 2008

Ahojky, trochu oživím tohle téma. Koupila jsem si také kojící polštář s výplní kuliček a opravdu si ho nemůžu vynachválit!!!Mám už dost velké bříško a už zhruba od toho 6. měsíce se mi spalo dost blbě (obzvlášť když jsem si přečetla hafo příspěvků jak se nemá spát na břiše a dokonce ani na pravém boku 😒 ). Měla jsem plnou postel polštářů a vypodložovala jsem si kde co. Ale teď si dám jen kojící polštář mezi stehna, jeden konec obepne bříško a hezky ho jistý a druhý konec zase zadeček a je to naprostá pohoda!!!Klidně i na polohu v polosedě, na podporu ramen a hlavy.Doporučuji! 🙂

ilci
27. črc 2008

tak mě se zatím spí dobře, já si dám akorát pod bříško cíp malého polštářku a spím celou noc
spíš ho asi využiju na to kojení 😉

martinka225
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka225
Odpověď byla odstraněná
Zobraz