Polystyrénové kuličky (EPS). Kde v Brně je mají?

smudlinky
12. říj 2009

nevite nahodou někdo kde bych v Brně sehnala poslystyrenove kuličky? Rozhodla jsem se ušit si kojici polštář a potřebovaly bych vědět kde se daji sehnat a kolik jich asi pořebuji.
děkuji za reakce Hanka

roasha
12. říj 2009

smudlinky,ja som take veci videla videla vo vacsich galanterkach,je to balene normalne vo vreckach. 🙂

bobulle
12. říj 2009

Ahojky, dají se koupit ve stavebninách.... ale jsou prý napuštěné nějakou chemií a balené jsou po obrovských balících....
A nebo jsem je viděla prodávat na MMB, ale nevím jestli jsou to ty samé, co ve stavebninách.... 😉

ikke
12. říj 2009

polystyren do vankusa nieeeeeeeeee !!! 😅
tiez som si myslela, ze tak obnovim stary vankus co som zdedila, ale ten ramus, co to teraz robi... 😝 nepouzitelne! vankuse na kojenie su kazdopadne plnene niecin inym, co len vyzera ako polystyren 😉

roasha
12. říj 2009

ikke 😀
smudlinky,tak skus molitanovu striž/tiez vo vasich galanterkach/ 😉 🙂

roasha
12. říj 2009

vasich=väčšich♥

helenkasabinka
12. říj 2009

tiez by som take cosi do vankuša pre miminko nedavala 😅

jabber
12. říj 2009

Asi by byly lepší PES - polyesterové kuličky, ty nebudou šustit 🙂

nobody
12. říj 2009

kup si LCD .. a z toho obalu vylupkej polysteronový kuličky ..ale asi se to prodraží 😉

mywiel
12. říj 2009

U nas to dostat kupit v sackoch v obchode kde predavaju potreby na sitie. 😉

elitera
12. říj 2009

Zajdi si do Brány k dětem, tam mají přímo kuličky do kojopolštářů 😉 Je to přímov centru Brna 🙂

roasha
12. říj 2009

nobody 😎 😀
jabber,ale to EPS je spravne 😀
to je tzv Expandovany PolyStyren 😉 🙂

roasha
12. říj 2009

smudlinky,kasli na vankus,aj tak ho nevyuzijes 😉 🙂

jabber
12. říj 2009

roasha - no to je správně, ale já píšu o polyesteru a to je PES 😉 😀 přijdou mi do polštáře vhodnější

roasha
12. říj 2009

jabber jaaaj? 😀 ..aj to je pravda 😀
aj tak sa mi to zda zbytocne 😎

nobody
12. říj 2009

PES, CAT, ..... 🙂

murcos
12. říj 2009

ja som si ich dala poslat priamo od vyrobcu....."vankus" sa mi splasol tak som potrebovala doplnit obsah....
poslali zadara velikanske vreco. skus preto vypatrat vyrobcu u vas a spytat sa ich. za to predsa nic nedas....

edit555
23. únor 2016

koukni se tady
https://www.facebook.com/groups/982884698466670/
pokud vím tak je za nejlepší cenu