Pomožte Dominice a její rodině

janinne1
7. dub 2013

Založila jsem tuto diskuzi k pomoci Dominice a její rodině, která během 1 dne přišla o vše. Jak o výbavičku pro dosud nenarozené miminko, tak o vybavení celého domečku včetně dům samotný, který bude muset lehnout popelem...
Kdokoliv bude chtít pomoct, budou moc rádi a i já, že nejste lhostejné k tomu, co se jim stalo a máte zájem pomoci. Všichni, kdo už jen pošlou podporu formou slov, nebo nějakého daru, můžou být na sebe pyšní, že patří mezi ty lidi, kteří chtějí pomoct druhý a nejsou hamižní jen na svůj píseček... Všem holky děkuji a smekám před vámi.
adresa, kam můžete posílat výbavičku pro Holčičku od @zmaldik

zmaldik
11. dub 2013

@elissa23 aha ted jsem si všimla, že ještě jedna maminka nabídla teploměr, ale ty jsi byla první, takže bych vzala od tebe, a mamince @eva267 bych poděkovala za nabídku.

zmaldik
11. dub 2013

@zzuzinda pokud Vám již nebude chybět a je nepotřebná, určitě se bude hodit, děkuji moc za nabídku židličky.

zmaldik
11. dub 2013

@kamino ahaaa tak to ještě nemám, tak pokud nebude chybět, určitě se bude hodit, než strkat do mrazáku plastové lahvičky, což by asi nedělalo dobře, děkuji moc,

zmaldik
11. dub 2013

Prosím při posílání čehokoliv, napiště i svou přezdívku, at vím ke komu to pak můžu přiřadit a hlavně poděkovat! Děkuji moc.

elissa23
11. dub 2013

Ok😉jj mam na mereni mimca.snad se ti bude libit🙂..

kamino
11. dub 2013

@zmaldik je to primo od Aventu,poslu ti k tomu i ten vrsek se savickou,funguje to pak jak lahvicka. Prosim napis mi do IP adresu.

zmaldik
12. dub 2013

@kamino děkuji, adresa je v IP.

zmaldik
12. dub 2013

nemá prosím někdo nepotřebnou kojeneckou váhu, nebo chůvičky? děkuji moc.

zzuzinda
12. dub 2013

@zmaldik Tak mi napiš adresu a pošleme židelku 😉

zmaldik
12. dub 2013

@zzuzinda adresa poslána 🙂

zmaldik
13. dub 2013

@elissa23 určitě ano, děkuji moc.

zmaldik
14. dub 2013

maminky prosím prosím potom o info, kdy posíláte balíček, at vím kdy to dorazí, moc děkuji.

zmaldik
15. dub 2013

@elissa23 dorazil teploměr a je moc kráásný 🙂 děkuji moc, jsem nečekala že bude tak moc hezkýý 🙂 kuji!

erzule
15. dub 2013

Mohu vam poslat ruzovou vanicku,mast Bepanthem je na opruzeniny a na prsni bradavky pri kojeni,štouratka do usi,gel na brisko proti nadymani,myci gel Johnsons baby.Mam i nejake obleceni tak me napiste co by se vam hodilo rada vam pomohu Erika.Muzete volat nebo psat na 737420986 nebo erika.votrubova1@seznam.cz

zmaldik
15. dub 2013

@erzule moc Vám děkuji za nabídku věciček vážím si toho, tyto věcičky bych měla mít už všechny, jen až mi dorazí od ostatních maminek.

zmaldik
18. dub 2013

maminky koukněte prosím do alba, u některých balíčků nemám nick, tak nevím ke komu přiřadit, děkuji moc! a prosím ty teré se ještě chystají poslat, jestli můžou pisnout kdy, abych věděla, kdy mám balíček čekat, moc děkujeme.

lorreine
20. dub 2013

@zmaldik Ahoj, mrzi ma co sa stalo. Nenasla som cislo uctu v diskusi, mozes mi prosim poslat do IP, aby som pomohla aspon financne? Veci uz pre mimco asi mas, tak aspon bude na nieco ine 🙂.

kami1984
20. dub 2013

Pani Dominiko,co vam jeste chybi?

marcela9
20. dub 2013

@zmaldik Je mi lito, co se stalo.. Prosim o cislo uctu.

zmaldik
20. dub 2013

@lorreine
@marcela9 děkujeme moc, poslu do IP.

zmaldik
20. dub 2013

@kami1984 Hezky večer, děkujeme moc za podporu a nabídku pomoci, už chybí jen par věci, ale to jen v případě že je někdo už nepotřebuje, co se týká např. Kojenecké váhy, hraci deku, nebo zavinovacka do autosedacky (klasické zavinovacky máme) ostatních vecicek si myslím, ze máme na začátek dostatek, už jen par, které dorazí.

zmaldik
23. dub 2013

@kamino , @holesov - dekuji moc, balíčky dorazili.

iviseks
9. kvě 2013

Dobrý večer,strašně moc mě mrzí co se vám stalo ☹ Je to šílené hlavně, že jste v pořádku....Budete ještě něco potřebovat?

bartoskovi
14. kvě 2013

Je mi moc lito co se vám stalo, ja se pokaždé bojim, když jedeme na víkend pryč, aby se tohle nestalo. Jsem ráda, že jste všichni v pořádku a malička se narodila taky v pořádku. Snad se na vás usměje štěstí a nastěhujete se do nového baráčku a bude moc byt v klidu a mít už jen pohodu a radost z maličké. Držím palečky, aby nikde nenastal problém. Kdyby jste něco potřebovali budu ráda napomocná.

mnaulink
11. čer 2013

mohla bych poslat téměř nepoužitou autosedačku- vajíčko pro mimi do 12kg, všechny atesty a je v záruce, hodila by se vám? taky přebalovací podložku- tu s rantly jak se dává na přebal. pulty. Jestli budete mít zájem stačí pisnout. na mail mnaulink@seznam.cz , hodně sil