Pomožte Dominice a její rodině

janinne1
7. dub 2013

Založila jsem tuto diskuzi k pomoci Dominice a její rodině, která během 1 dne přišla o vše. Jak o výbavičku pro dosud nenarozené miminko, tak o vybavení celého domečku včetně dům samotný, který bude muset lehnout popelem...
Kdokoliv bude chtít pomoct, budou moc rádi a i já, že nejste lhostejné k tomu, co se jim stalo a máte zájem pomoci. Všichni, kdo už jen pošlou podporu formou slov, nebo nějakého daru, můžou být na sebe pyšní, že patří mezi ty lidi, kteří chtějí pomoct druhý a nejsou hamižní jen na svůj píseček... Všem holky děkuji a smekám před vámi.
adresa, kam můžete posílat výbavičku pro Holčičku od @zmaldik

drahuskat
8. dub 2013

@zmaldik Dominko vůbec není zač, já stále ještě vzpomínám,co bych vám tak ještě přivezla, kdyby tě ještě něco napadlo, dej vědět... Pojedeme opatrně, už se na vás s Karolínkou moc těšíme. Tak hezkou dobrou noc, berušky.

zmaldik
9. dub 2013

@renatalen moc děkuji za nabídku oblečků už budeme mít mít dostatek.

zmaldik
9. dub 2013

moc děkujeme všem, už dorazili dnes dokonce i nějaké penízky na účet, je to až neuvěřitelné!

lucisa
9. dub 2013

@zmaldik dnes jsem odeslala balík (včera jsem to nestihla 😔 ), máš tam dva spací pytle, nějakou bavlněnou tetra osušku, pár bavlněných plínek, hračky.... 😉
Když nebude třeba, pošli dá, nebo hoď do kojeňáčků, na novorozenecké....

lucisa
9. dub 2013

@zmaldik tak jsem zjistila, že spací pytel už nějaký máš, nevadí, klidně to věnuj dál. Jo a ještě jsem tam dala dečku po mých dcerkách do kočárku.

zmaldik
9. dub 2013

@lucisa nevadí, pokud náhodou nevyužijeme pošleme určitě dál, kdo využje, děkuji moc.

aaadus
9. dub 2013

@zmaldik balík nabalený, ve čtvrtek zajdu na poštu 🙂

zmaldik
9. dub 2013

děkujeme moooc!

medi_ivca
10. dub 2013

@zmaldik je mi moc líto co se vám stalo ☹ ale štěstí je, že jste v pořádku. Mám 3,5 m dceru a už spoustu vyřazených věcí. Pokud budeš ještě cokoli potřebovat, můžu poslat. Četla jsem že oblečků už máš dost, ale kdyby bylo ještě něco potřeba. Mám tuto zavinovačku, užila jsem ji hodně

zmaldik
10. dub 2013

@medi_ivca děkuji moc za zavinovačku, ale už tedy mám dostatek, které by měli dorazit, děkujeme za podporu, ano nejdůležitější je, že jsme zdraví a živý, materiální škody se vždycky nahradit dají, ale zdraví nikdy.

medi_ivca
10. dub 2013

@zmaldik můžu nabídnout ještě sterilizátor na lahvičky. Pravděpodobně ho nevyužijeme. Takže pokud bys chtěla do budoucna, schovám ho tady a pak pošlu 🙂

zmaldik
10. dub 2013

@medi_ivca děkuji moc, ten ještě nemáme, tak pokud nebudete opravdu potřebovat, tak bych ho využila, doufám, samozřejmě že budu dlouho kojit, ale člověk nikdy neví nic dopředu, a měla jsem jej taky nachystaný ☹

hakunamatata
10. dub 2013

@zmaldik Domi, dnes jsem Vam odeslala balicek, neni to zadna velika pomoc, narozdil od jinych maminek tady, ale snad drobnosti pro malou udelaji radost. je to spis pro takovou potechu a treba usmev na tvari 🙂

zmaldik
10. dub 2013

@hakunamatata moc děkuji, každá maličkost potěší, už jen zájem je obrovská psychická podpora a útěcha, děkujeme.

medi_ivca
10. dub 2013

@zmaldik je to elektrický od Chicca. Tak já ho zabalím a pošlu k vám 🙂 A neděkuj, není vůbec zač 🙂 jsem ráda, že alespoň trošičku můžeme pomoct 😵

kotito
10. dub 2013

@zmaldik Zdravím...co Vám ještě chybí? Co je potřeba? Rádi taky pomůžeme ....

zmaldik
10. dub 2013

@kotito děkujeme za podporu, myslím si, že už toho moc není co chybí, ještě mě napadla váha pro miminko, kvůlu vážení a kojení, ale to už je opravdu věc, kterou jedině když někdo nepotřebuje, stačí se podívat tady co jsem měla nabídnuto, pokud Vás něco napadne co je důležité.. https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zmaldik/albu...

speedygon
10. dub 2013

@zmaldik Ahojky, ohledně té váhy: my ji neměli a ani nechyběla...podle mě se člověk ustavičným vážením mimča stresuje, zda je vše ok...ale je to na Tobě. A jak vám dopadlo šetření? Co likvidátor, byl alespoň trochu normální, lidský a soudný?

zmaldik
10. dub 2013

@speedygon likvidátor byl lidský, soudný, řekl, že je to totální škoda, že byl zrovna den před náma taky v jedné dřevostavbě co vyhořela, ted už jen čekat na výsledek hasičů, a podle toho se pak bude rozhodovat, to čekání bude ted nejhorší. Mají na to až měsíc ze zákona, ale řekli, že tak 2-3 týdny a budou mít výsledek od hasičů, potom se rozjede kolečko s pojištovnou.

zmaldik
10. dub 2013

včera byla u mě @drahuskat a donesla mi tu krasnou kolebku se vším co k tomu patří, a par potrebnych vecicek jako deka, jednorázové podložky, ubrousky, polštářky do podrpsenky, a take dorazil dnes balicek od @lucisa dva spací pytle, bavlněná tetra osuška, pár bavlněných plínek, hračky a take mi dnes dovezla osobne Silvinka @sisus věci jako je přebalovací podložku, kolotoč na postýlku, lehačku, lahvičky, látkové plínky, polštářek, deky, teploměr, pár čajíků na rozkojení, malinkou drogerii. Vyfocene mam jen jeste to pak hodim do albumu.

speedygon
11. dub 2013

@zmaldik tak to je fajn, že to nebyl nějaký úřední blb...teď jen doufat, že vám brzy vyplatí nějakou slušnou částku...vím, bydlení to nevrátí ani nenahradí, ale alespoň něco...ještěže máte kde být...snad už to špatné je za vámi a teď už vás, spolu s děťátkem bude potkávat jen štěstíčko 😵

zmaldik
11. dub 2013

děkujeme moc za poslání penízek, v prijemci byl nick, tak můžu presne konkretne podekovat, tam kde nick nebyl, tak píši jméno, od koho penízky už přišli.
@m_d
@danny38
@adlina
@kamino
@llluckaaa
Hypská Hana
Bendová Michaela
Zatovič Andrea

kamino
11. dub 2013

@zmaldik mam volne kelimky od Aventu na mleko,chces je? Ja jsem si delala zasoby a nakonec to dlabal pes v granulich,nebylo potreba..ale zalezi na tobe,kdyz tak napis..

zmaldik
11. dub 2013

@kamino děkuji, mám tu poslané 3 lahvičky, tak si myslím, že to postačí, kuji moc.

kamino
11. dub 2013

@zmaldik ja myslela ty do mrazaku na uchovavani odstrikaneho mleka,ne na piti 😉

eva267
11. dub 2013

nevím, jestli už vám to někdo nenabízel. já bych mohla poslat tento teploměr: http://www.bezdotykovyteplomer.cz/bezdotykovyte...

eva267
11. dub 2013

@zmaldik nevím, jestli už vám to někdo nenabízel. já bych mohla poslat tento teploměr: http://www.bezdotykovyteplomer.cz/bezdotykovyte...

zzuzinda
11. dub 2013

@zmaldik Nechceš židličku z Ikea? Je po našich dětech, ale jako nová, i s pultíkem.

elissa23
11. dub 2013

Domi,cetla jsem ze ten teplomer uz mas.? me dneska taky dosel tak co ted?

zmaldik
11. dub 2013

@elissa23 mám teploměr do vaničky, ale ne pro miminko na teplotu, ty máš teploměr pro miminko ne?