Pomožte Dominice a její rodině

janinne1
7. dub 2013

Založila jsem tuto diskuzi k pomoci Dominice a její rodině, která během 1 dne přišla o vše. Jak o výbavičku pro dosud nenarozené miminko, tak o vybavení celého domečku včetně dům samotný, který bude muset lehnout popelem...
Kdokoliv bude chtít pomoct, budou moc rádi a i já, že nejste lhostejné k tomu, co se jim stalo a máte zájem pomoci. Všichni, kdo už jen pošlou podporu formou slov, nebo nějakého daru, můžou být na sebe pyšní, že patří mezi ty lidi, kteří chtějí pomoct druhý a nejsou hamižní jen na svůj píseček... Všem holky děkuji a smekám před vámi.
adresa, kam můžete posílat výbavičku pro Holčičku od @zmaldik

sisus
7. dub 2013

@zmaldik ok, tak to přibalím 😉 ještě jsem si vzpomněla na teploměr do vany, který už nepoužívám, mám vzít? sms písnu 😉

m_d
7. dub 2013

ráda bych ti poslala balení plenek (pampers premium care 1)
kosmetickou taštičku plnou kosmetiky od Hipp
dudýlek Nuk (new born)
a 500,- na účet...víc nemohu, ale myslím že každá korunka je dobrá...klidně napiš pokud z toho něco nechceš 🙂

ilonne
7. dub 2013

@zmaldik Už jsem ti psala do IP. Mohu nabídnout oblečení atd. - blíže v IP. Tak dej vědět, co by se ti hodilo.

lucisa
7. dub 2013

@zmaldik ok, takže posílám, ať slouží, hlavně buď v rámci možností co nejvíc v klidu, ať ještě malá chvilku vydrží v bříšku 😉

kamusek
7. dub 2013

Věciček už jak vidím budeš mít dostatek. Tak já taky poprosím do IP o číslo účtu. Nebudou to závratné sumy, ale aspoň si koupíte co bude třeba, jak pro mimi tak pro vás...hodně sil.

m_d
7. dub 2013

Jeste bych mohla zkusit domluvit monitor dechu, sice po dvou detech a je to "jen" nanny ale mohl by se ti hodit, prosim napis mi do IP co vsechno z toho budes chtit

hanickaa.d
7. dub 2013

@zmaldik tak je ještě něco co už rozhodně nechcete, chápu, že nemáte prostory skladovat x stejných věcí a co byste ještě ráda? Hračky, plínky, oblečky....? prosím také ČÚ

vendik22
7. dub 2013

@sissi26 vendy .. já dělám pro domču sbírku i z havířovských maminek .. takže za ní pojedu . .tak kdybys chtěla tak ji to můžu hodit i za tebe .. a ty to můžeš hodit jen mě ..

boban
7. dub 2013

@zmaldik dejte mi prosím typ, čím bych mohla přispět já?? děkuji...jinak mě moc mrzí, co se vám stalo..přeji spoustu sil 😵

zmaldik
7. dub 2013

@m_d děkuji moc, co se týká monitoru dechu, prý ji půjčují i v nemocnici, tak bych toho mohla využít, nanny jsme měli koupenou taky ☹

zmaldik
7. dub 2013

@vendik22 to by bylo moc fajn, určitě je to lepší, když se to nakupí a pak pošle nebo zaveze najednou, trošku jsem se zalekla toho aby pošta nebyla u nás nonstop, ale moc moc děkujeme.

sissi26
7. dub 2013

@vendik22 ok, kdy tam pojedeš?

verysa
7. dub 2013

Já bych ráda poslala nějaké oblečení...ubrousky..prostě co vím že je vážně potřebné..snad pomůžu aspon tročičku.Držte se..

julietta111
7. dub 2013

Taky prosím o číslo účtu a něco pošlu

xsenova
7. dub 2013

@zmaldik @m_d ahoj ja ti poslem novy monitor dechu od nanny. Nerob si s nim starosti ;)

zmaldik
7. dub 2013

@xsenova děkuji strašně moc, nemám slov.

zmaldik
7. dub 2013

@sisus to mě taky nenapadlo, ano můžeš děkuji moc.

zmaldik
7. dub 2013

@m_d určitě budu ráda za vše , monitor mi ted jedna maminka nabídla, děkuji strašně moc.

roxy85
7. dub 2013

@zmaldik Ahoj, moc mě zasáhlo, co se vám stalo.Ráda bych pomohla, ale ještě nemám děti, takže ani žádné věcičky.Pošli mi prosím číslo účtu, pošlu aspoň něco málo financí.Držte se!!!

hanickaa.d
7. dub 2013

@zmaldik Domi a oblečky ano nebo ne? moc na vás myslíme a přeji krásný, rychlý a bezproblémový porod, pak Vám maličká bude dávat moc štěstí a vše se zvládne. Jak se bude jmenovat?

Maminky, jste moc fajn a hodnéééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

edeltraut
7. dub 2013

@zmaldik pošlu kosmetiku, ta se hodí vždycky. Věcičky už nemám (segra čeká taky mimčo, takže všechno malé už má ona...), jinak můžu nabídnut nový televizní pytel - dá se použít jako deka, dál povlečení do postýlky, fusak, autosedačku s fusakem, ohřívačku koj. lahví, zavinovačku - je to něco na způsob rychlozavinovačky použitelná i do autosedačky (většina věcí je i po mých starších dětech, takže opravdu žádný luxus).

zmaldik
7. dub 2013

věci které mě napadly co by mohlo ještě chybět je matrace do postýlky, váha, teploměr pro miminko,

athens26
8. dub 2013

@zmaldik take bych rada pomohla, bydlim v Nemecku, tak s poslanim neceho by to bylo slozite, poslete mi tedy prosim cislo uctu, prispeji financne......drzte se!

leilunka
8. dub 2013

@hrozinka Reni tady popros o to č.ú 🙂

hrozinka
8. dub 2013

@zmaldik je mi moc líto co se vám stalo, je to strašné, pročetla jsem celou diskuzi, oblečení a věcí už budete mít určitě hodně, tak mi prosím pisněte do IP číslo účtu pošlu penízky. Přeji hodně sil 😉

misicka455
8. dub 2013

Taky mi pošly číslo účtu 🙂

vendik22
8. dub 2013

budu mít pro domču madraci do postýllky

zmaldik
8. dub 2013

@vendik22 chtěla jsem napsat, že matraci bych tedy už měla, pokud už někde necestuje, kamarádka mi půjčí pro miminko košíček se vším všudy i s povlečením a peřinkami, zítra mi jej doveze, moc děkuji zatim.

vojtisek2007
8. dub 2013

@zmaldik i mě je moc líto,co vás postihlo....pošli prosím do IP číslo účtu,ráda přispěji a jinak mohu nabídnout autosedačku pro mimi maxi cosi cabrio fix - oranžová

vojtisek2007
8. dub 2013