Pomožte Dominice a její rodině

janinne1
7. dub 2013

Založila jsem tuto diskuzi k pomoci Dominice a její rodině, která během 1 dne přišla o vše. Jak o výbavičku pro dosud nenarozené miminko, tak o vybavení celého domečku včetně dům samotný, který bude muset lehnout popelem...
Kdokoliv bude chtít pomoct, budou moc rádi a i já, že nejste lhostejné k tomu, co se jim stalo a máte zájem pomoci. Všichni, kdo už jen pošlou podporu formou slov, nebo nějakého daru, můžou být na sebe pyšní, že patří mezi ty lidi, kteří chtějí pomoct druhý a nejsou hamižní jen na svůj píseček... Všem holky děkuji a smekám před vámi.
adresa, kam můžete posílat výbavičku pro Holčičku od @zmaldik

zmaldik
8. dub 2013

@vojtisek2007 moc děkuji za nabídku, do IP jsem poslala, autosedačka mi příjde jako stranšně drahá věc ☹

zmaldik
8. dub 2013

@misicka455
@hrozinka
@athens26
@roxy85
@julietta111 moc děkuji, info jsem poslala do IP.

zmaldik
8. dub 2013

@hanickaa.d moc děkuji a oblečky už nějaké mám, myslím, že to pro začátek postačí, potom už se budou kupovat trošku větší jak malinko povyroste, máme vybrané jméno Mia.

vojtisek2007
8. dub 2013

@zmaldik pokud bych jí nabídnout nemohla,nedělala bych to,jenom mi leží doma na skříni,tak kdyby Vám měla pomoct,není problém.....je samozřejmě nebouraná a z nekuřáckého auta, sem tam poškrabkanej ten černej plast a potah se už taky několikrát pral,ale stále vypadá moc hezky...tak dejte vědět,opravdu to není problém

zmaldik
8. dub 2013

@edeltraut děkuji moc, kosmetika se hodí vždycky, zavinovačku, povlečení do postýlky, ohřívačku již mám přislíbenou, fusak do kočárku možná už potřebovat nebudeme, pokud se počasí umoudří, děkuji moc

zmaldik
8. dub 2013

@vojtisek2007 pokud tedy opravdu není problém, tak by to byla obrovská pomoc,je to věc která je důležitá, hlavně kvůli toho že máme v čem miminko přesouvat v autě, z nemocnice apod. , je moc krásná a tuto značku znám, stašně moc vám děkuji, nevím co říct.

vojtisek2007
8. dub 2013

@zmaldik pošlu na adresu co je v úvodním příspěvku, platí ?

zmaldik
8. dub 2013

@vojtisek2007 ano adresa je správná, moc děkujeme ještě jednou.

petrufa86
8. dub 2013

@zmaldik poslala bych ubrousky pampers, prsní vložky, punčošky, ponožky. Máte?? Nebo ještě něco potřebujete???

aaadus
8. dub 2013

@zmaldik Ahoj, mohla bych ti poslat deky do kočárku, látkové plenky (byly používány jen pod hlavičku), rychlozavinovačku, kosmetiku, hračky Lamaze, chrastítka, mastičku Pupík (pouze otevřená, nepoužívaná), spací pytel (modrý se slony), mám tady spoustu plenek, které jsme dostali v plenkových dortech a ani jednomu dítku neseděly (velikost č. 2, zn. nevím)

zmaldik
8. dub 2013

@aaadus moc děkuji za nabídku, určitě plenečky se budou hodit, deka do kočárku také, rychlozavinovačku máme, hračka by se určitě hodila, chrastítko a mastičku také, spací pytel již máme.moc děkujeme.

zmaldik
8. dub 2013

@petrufa86 moc děkuji za nabídku, vše co jste písla, již zatím máme nabídnuto, zatím další doufáme nepotřebujeme, moc děkuji!

ppavlusa
8. dub 2013

Ahojky!Po dceří bych mohla nějaky oblečení,bepanten mast (Nepožitá ani neotevřena),nějakou hračenku,spací pytlík,povlečení do postylky...jakou velikost potřebuješ? Barvička oblečka je jedno?

hakunamatata
8. dub 2013

Pokud bys o to stála, mohla bych vám pro malou ušít hračku 🙂
Chrastící kostku s pentlemi pro rozvíjení jemné motoriky .
http://static1.asmira.com/photo/68/548268/album...

zmaldik
8. dub 2013

@ppavlusa děkuji moc za nabídku, zatím vše co jsi nabídla (oblečky, mastička, hračka, pytlík, povlečení) už mám přislíbeno, zatím teda další nepotřebujeme, moc děkuji!

zmaldik
8. dub 2013

@hakunamatata ta je moc krásná, jsi moc šikovná, určitě potěší a bude se hodit, děkuji moc!

hakunamatata
8. dub 2013

@zmaldik Ja se tu moc neorientuju, tak nevim, jestli tu treba nepadla nejaka adresa..kdyz tak mi ji napis prosim do zpravy 🙂 JAk budu mit chvili, tak usiju a poslu 🙂
A neni vubec, ale vubec zac.

elissa23
8. dub 2013

Domi, býváš někdy ve městě? Jsem z Havířova, mohly bych ti ten teploměr předat osobně. Ev. dovést v pátek budu mít k dispozici auto.

ppavlusa
8. dub 2013

@zmaldik tak co by jsi potřebovala?Nic mě ted tak hned nenapada..... 😔

zmaldik
8. dub 2013

@ppavlusa ještě nemám váhu ale to je dražsí věc, to jen v případě, že by ji někdo opravdu nepotřeboval, např. podložku do vaničky, zatím mě ted zrovna nic nenapadá, co mi ještě chybí, moc děkuji.

zmaldik
8. dub 2013

@drahuskat to je tak krásný, až mám slzičky v očích, nemám slov, moc moc děkuji

zmaldik
8. dub 2013

@sisus ahojky, chtěla jsem písnout, ve středu si říkala, že budeš v Havířově, že by ses zastavila, nevím v kolik hodin, tak pak pisni sms, ráno v 10 musíme jet na barák kvůli toho že tam příjde likvidátor zkoumat škodu apod, musíme u toho být , potom zase budeme doma, tak kdyby to bylo později bylo by to fajn, ale řekla si že písneš sms, tak se pak domluvíme, moc děkuji.

aaadus
8. dub 2013

@zmaldik a které plenky potřebuješ? Ty látkové nebo papírové? Zítra to nabalím a pokud narazím ještě na něco co bys mohla potřebovat napíšu 🙂

sisus
8. dub 2013

@zmaldik ahojky, já bych u vás mohla být už někdy mezi 8 a 9 ráno, pokud vás to nebude rušit, anebo pak kdykoliv v průběhu dne do té cca 15.. jedu tam na návštěvu ke kámošce a budu u ní celý den, takže případně sednu do auta a dojedu, bydlí taky na Šumbarku, takže je to kousek 😉 kdyby vám to teda ráno nevyhovovalo, tak ti písnu do IP telefon a můžeš mi napsat sms jak dorazíte dom a já bych dojela 😉

zmaldik
8. dub 2013

@aaadus můžou být i papírové, chtěla jsem samozřejmě látkovat, ale v této situaci ze začátku bude lepší mít jednorázovky, než se všechno utřepe.

vendik22
8. dub 2013

@zmaldik domi ale košíček máš max na chvili .. toto je matrace do normální postýlky

zmaldik
8. dub 2013

@vendik22 postýlku i matraci už jsme také dnes sehnali, košíček budeme mít na začátek, at ji máme u sebe když bude malinká, protože v pokojíčku není moc místa, až bude větší tak bude už v sestřiném pokoji sama na opačné straně bytu, kde bude ve větší postýlce, a budu ji hlídat přes chůvičku, děkuji moc.

danny38
8. dub 2013

@zmaldik Prosím též o číslo účtu do IP, alespoň pár korunek pošlu 🙂 každá kačka dobrá a když se toho pak sejde víc, hned bude maličko veseleji 😉

drahuskat
8. dub 2013

@zmaldik Dominko přibalila jsem ti ještě i lehátečko (podložku) do vaničky, dopoledne s Karolínkou vyrazíme, tak potom podle provozu na dálnici dorazíme.

zmaldik
8. dub 2013

@drahuskat tak moc děkuji to lehátečko jsem potřebovala, a opatrně ju!