Pomožte mi se jmény prosím 🙂

coufii
10. dub 2012

Ahojky...Mám problém s vybíráním jmen....takových se mi jich líbí...ale Přítel jen odvěti "to je hnusný" co dělám špatně? ☹

sabatko
10. dub 2012

Ahoj, my jsme papír se jmény vyplňovali na poslední chvíli, cestou do porodnice, já to navrhla, manželovi to v tu chvíli bylo tak nějak jedno, řekla bych, ale odkýval mi to, takže jsme to vyplnili, počítali jsme s chlapečkem, tak holčičku jsme jen tak nastřelili. Ale známým se osvědčilo, že napsali každý zvlášť na papír jména jak pro holčičku tak pro kloučka a pak porovnávali a kupodivu se u obou v jednom shodli a bylo rozhodnuto. Tak se zeptej přítele, co by se mu líbilo 😉

veruska007
10. dub 2012

My si taky kazdy napsal 5 jmen a pak jsme hledali kompromis. Nevybrali jsme ani jedno neci nejoblibenejsi jmeno, ale na jednom jsme se vzdycky shodli.

berenika39
10. dub 2012

@coufii at vybere on, který hnusný není, ne? nech to na něm....a modli se..🙂))

handm
10. dub 2012

@coufii Nic, přítel by potřeboval přes ústa😉😀 Každopádně, my si vzali oba kalendář a zaškrtali, co se nám líbí. Pak jsme hledali, kde jsme se sešli. A z těch nakonec vybrali top 5 u každého pohlaví a z toho pak finále! Držím palce!!🙂🙂

stellamax
10. dub 2012

My jsme taky každý zvlášť zaškrtali jména v kalendáři. Shodli jsme se na jednom holčičím a jednom pro chlapečka a bylo jasno. Od té doby jsme to neměnili a už to tak i zůstane.

crawler
10. dub 2012

napište si oba své TOP 10 holčičí a klučičí a to na kterém se shodnete je vítěz 😉 tohle byla naše metoda a shodli jsme se na jediném, tak bylo hned jasno +-)

weri1
10. dub 2012

@coufii ať vybere něco on ...manžel třeba řekl že se mu třeba nelíbí a navrhl něco on....a tak jsme to dělali tak dlouho až nakonec jsem se naštvala 🙂 a dala jméno po něm.🙂 ale s jeho seznamu o 2 jménech se mi ty dvě líbily 😀

sabuse1
10. dub 2012

taky jsme měli seznam🙂 každý napsal 5 klučíčích a 5 holčičích jmen - ale shodli jsme se jen u holky, u kluka jsme to pak ještě škrtali až zbyla 2 jména a já měla právo výběru🙂 ale narodila se holka🙂 podruhé jsem si prosadila Emu a manžel vybíral jméno pro kluka takže vlastně obě jména máme podle něj - Nelu měl na prvním místě🙂

miatia
10. dub 2012

Ahojky, no u nás to byla itálie při výběru jména, popichovali jsme se asi 3. měsíce co se líbilo mě nelíbilo se jemu a naopak, nepomohlo ani že jsme si každý napsali ta jména co se nám zamlouvala tak že nakonec, abychom si zachovali zdravý rozum 😉 jsem ustoupila a nechala přítele vybrat jméno pro chlapečka ( přišla jsem na to že se mi docela zamlouvá i když jsem preferovala jiné) a já jsem vybrala jméno pro holčičku kupodivu se líbilo i jemu 😀
Tak že nevěš hlavu a nestrácej naději určitě to vyřešíte a na jménech se krásně domluvíte 🙂

coufii
autor
10. dub 2012

Co o to...Ale...Já jsem Petra, přítel je Petr, můj táta je Petr, a ještě chudák to malý aby bylo Petr nebo Petra? Já kluka chtěla Dominika, to mě poslal víte kam že to jak pro cikána...Holčičí se mi zamlouvalo "Mia" ale to né, protože je to německý. Už jsem mu dala návrh asi 50ti jmen a každý je podle něj "hnusný" anebo "cikánský"...pak si s takovymhle trubcem vychovávejte dítě 😀