Pomůže mi hroznový cukr přibrat?

katuska85
25. bře 2009

Ahoj baby 😉 Chtěla bych se zeptat jestli některá nemáte zkušenost s hroznovým cukrem,normálně se s ním sladí a měl by podpořit přibývání na váze.Mám s tím ted docela problém 😒 před otěhotněním jsem vážila 60kg,v těhotenství jsem přibrala 25kg a ted rok po porodu vážím 54kg.jím naprosto normálně,hlavně večer to se láduju sladkým.Už nevím jak bych se mohla zpravit ☹ na mou výšku 16cm je 54kg fakt málo a připadam si jako kostlivec.Manža z toho taky neni zrovna na větvi.Myslíte že by mi ten hroznový cukr mohl pomoct?uvíétám i jakoukoliv jimnou radu jak alespon o 7 kg přibrat...Děkuju

mama04
25. bře 2009

Ahoj katu, mě ho mamka kupovala před pubertou a trošinku to pomohlo. Ted ho taky asi koupím, už mě koukají žebra. A radím ho dávat i malým nejedlíkům.

suki
25. bře 2009

katuska a jaká je tvoje výška? 🙂

katuska85
autor
25. bře 2009

jé já napsala 16cm.to jsem trdlo 😅 suki měřím 176cm

katuska85
autor
25. bře 2009

mama a kolikrát deně jsi ho brala?

suki
25. bře 2009

jo, no tak, to je fakt málo 😒
Já mám asi tak 51-52kg, ale já měřím 167cm, nebo tak něco...
No hroznovej cukr by měl pomoct, tak jsem to četla 😉
A na netu je strašně moc článků a rad, jak přibrat, asi to chce něco víc, než jen hroznovej cukr...myslím, že sladký večer nebude úplně to pravý 😉

suki
25. bře 2009

Myslím, že přibrat je těžší, než zhubnout, pro určitou skupinu lidí 😅 😠

katuska85
autor
25. bře 2009

jak řikáš suki.přibrat je težší než zhubnout.To sladký nemam jako "recept"na přibrání.je to spíš o chuti.Když Eliška usne a já mam hotovotak prostě na to sladký dostanu chut.Přes den ani tak ne ale večer jo.Díky moc za odkazy.Juknu na to.

suki
25. bře 2009

Jasný 😉 , chuť máš ale asi pro to, že přes den máš málo sacharidů a pak se dojídáš večer, chce to jíst pěkně celý den po malých dávkách, ale já nemám moc co kecat, já jím taky strašně 😀 😀
Jinak nemáš zač děkovat 😉

nobody
25. bře 2009

po něm škrábe v krku

😀 😉

panterka
25. bře 2009

ahoj holky, koukám, že nejsem sama s problémem, že nemůžu přibrat 😅 já mám 169cm a 52kg a too mi teda 2kg zůstaly po porodu 😒 pořád se modlím, abych je neshodila, denně do sebe cpu bifi pangamin a zatím si je držím, tomu, že by se mi podařilo ještě něco nabrat, tomu nevěřím, protože kromě těhu jsem nikdy víc nevaážila 😒 ale ten hroznovej cukr bych mohla zkusit 😅 jeeden čas mi manža kupoval nutridrink 😅

katuska85
autor
25. bře 2009

Ahoj panterko.Rozhodně nejsi sama..Ten nutridrink seženu v lejkárně?a pomohl ti?

panterka
25. bře 2009

katusko, já myslím, že mi pomohl, i když jsem teda neužívala doporučenou dávku, brala jsem to jako něco nadrámec, takže jsem si dávala jeden denně, někdy dva, on zrovna není nejlevnější 😒

http://www.lekarna.cz/nutridrink-balicek-5-1-6x...

tyhle balíčky se vyplatily nejvíc 😉

niebau
25. bře 2009

ahojte holky
tak se přidávám kvám, já měřím 162cm vážím 47kg, taky bych ráda přibrala, ale vůbec ale vůbec nevím jak, brala bych aspon 5kg, pila jsem i Nutridrinky už před těhu, pak jsem otěhotněla a to jsem přibarala 14.5kg- to bylo super- nikde žádná kost nebyla vidět, jako ted. jenže po porodu ta váha šla zase hned dolů, myslím si že jim normálně ale zase mám hodně pohybu- s dítětem to ani jinak být nemůže.

vean
12. pro 2010

já se přidávám k vám...je tu ještě někdo takový rok konec roku 2010-2011??

dana3262
15. zář 2012

@katuska85 ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli ti to pomohlo. Nechapu, proč by mělo, glukoza se spali hrozne rychle ne? Neco bych taky potřebovala.. nutridrinky občas piju. Mam 175cm a 49kg. Dnes váha zas ukazuje 48,8kg..nenávidím kdyz je tam to 48 ☹

katuska85
autor
15. zář 2012

@dana3262 Nutridrinky jsem taky zkoušela,hroznový curk mi nepomohl.Na začátku června jsem byla na operaco štítné žlázy a doufala jsem že pak už to třeba půjde nahoru ale nemám ani kilo.Zkoušela jsem i různé bylinky ale prostě ani deko 😠

dana3262
15. zář 2012

@katuska85 no to je votrava.. ja má vsechno v poradku. Jsem tak zdravá, ze fakt nechapu svoji váhu a to, ze jsem furt unavená, motá se mi hlava. Ach jo.. tys byla vždycky tak stihla? Ja měla vždycky o 10kg víc ☹

katuska85
autor
15. zář 2012

@dana3262 taky jsem byla pořád hrozně unavená ale říkala jsem si,to je asi každá máma od dvou dětí.Nakonec mi zjistili tu štítnou žlázu ale prd no.Vážím pořád stejně.štíhlá jsem byla pořád ale před dětmi jsem měla cca 65-67...Je to únavný.hlavně shánět oblečení co by mi sedlo.Kort s mojí výškou..

mku
5. srp 2017

Holky pokud tady jeste nektera jste, podarilo se vam pribrat?

lovely_creature
5. srp 2017

Necpete se cukrem:( na tom není nic zdravého! Priberete jen tuk, potřebujete ale svaly. Cvičit+ proteiny, když už.... Večer denně smothie s proteinem