Popálila jsem si ruku olejem. Nevíte o něčem, co mi pomůže?

denousek
15. lis 2007

holky poradte ted jsem si popalila ruku olejem z fritaku tak tady sedim a pravou ruku mam v mse s vodou aby to tak nebolelo ale prestava to pomahat....ja jsem nemehlo strasne to pali ☹ nevite o necem ,,co dum da,, ??

nilita
15. lis 2007

radím vyhledat doktora!! 🙂

prvapomoc
15. lis 2007

denousek fenistilom to treba potrieť ale chvílu ešte bude bolieť. 😉

denousek
autor
15. lis 2007

no ja prave doma nic nemam... a dr to je zbytecny zas to tak moc nemam...

zany
15. lis 2007

Radši bych si došla k doktoru. Ošetří ti to, zaváží a bude zase dobře 🙂

mikca
15. lis 2007

takže chaldit chladit chladit..co panthenol???..jinak příště opatrně 🙂

andilek
15. lis 2007

lékař to jistí 😉

maruschka
15. lis 2007

danousek,ak to máš vo väčšom rozsahu-nemyslím tým až celú ruku,tak určite ísť na pohotovosť,aby sa ti tam nedostala nejaká infekcia,síce ti to len bežne ošetria a prekryjú sterilnou gázou,ale aspoň to majú pod dohľadom.
Keď to máš v menšom rozsahu,tak odporúčam ak nič nemáš,nechať tú ruku v tej studenej vode a dúfať,že to čoskoro prejde.Od bolesi Ibalgin alebo Paralen,ale keďže to máš popálené,tak ťa to pravdepodobne neprestane bolieť ani na druhý deň.

lenkazdenek
15. lis 2007

Denousek,říkalo se dát na to máslo 😕 i když já teda jsem si nják zvykla,jakožto kuchařka 😅

tlapicka
15. lis 2007

jestli nic doma nemas, tak skoc k dr, dokud je to zadarmo 😎

denousek
autor
15. lis 2007

holky neni to zadna tragedie mam to jen na kousku dlane zatim tam neni ani puchyr...ted mi mamka vycetla ze chladit nez to prejde...no asi si budu muset pokoupit nejakou lekarnicku...sem nemehlo.. ☹

bluff
15. lis 2007

denousek LAD. viem aka je to bolest, a moze to trvat celu noc.

lenkamt
15. lis 2007

rady starých mám - vaječný bielok 😕

gedren
15. lis 2007

denousku a nemuzes si aspon manzela nechat poslat do nejaky delsi dobu otevreny lekarny pro ten panthenol? A jinak bych to asi chladila, dokud by me to bavilo 🙂, a pak mozna zavazala...

denousek
autor
15. lis 2007

to bych k dr musela jet s rukou v lavore ale dr fakt nema cenu je daleko a fkt je to na malem kousku akorat by se mi smali fakt to nic neni ale i tak to nic hrozne pali a nebudu spat s rukou v lavore ze..

denousek
autor
15. lis 2007

no prave lekarny maji jen do osmi....zkusim pak ten led abych usnula tak diky vsem ☹

ella1
15. lis 2007

len si na to nedávaj všeliaké masti,ani čo nájdeš v kuchyni.treba to schladiť a potom asi ten panthenol.

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janazuza
15. lis 2007

nemáš Panthene spray?, super funguje na rýchlu pomoc alebo ak ťa to buc páli ponor do studenej vody ponoriť!!! nie púšťať vodu na popáluninu

claire
15. lis 2007

Denousku: chladit urcite jo, do zblbnuti. Ale na transport led v cistem kousku latky taky paradne poslouzi.

lenkabu
15. lis 2007

Chladit, chladit, chladit 😉

hedunecka
15. lis 2007

no tak to keby si isla u nas k dr.ze si sa popalila tak sa ti vysmeju mne sa vysmiali ked som bola tehula v 30tt a dostala som 38 horucku..

popalenina sa ma dat pod tecucu vodu min. na 15min. potom to nema uz vyznam a nesmie sa nicim zakryvat a ale si priloz lad vo vreckovke 😉

denousek
autor
15. lis 2007

holky kalciova mast taky nezabrala apsala sem ze doma nic nemam tak mi s prominutim nemusite radit panthenol!!tad mam obklady z hermanku normalne pytliky z caje a zkusim ted tu mast z oroflamu tu mam taky 😉 diky vsem

katako
15. lis 2007

Moje mamka si dávala na popáleninu bílek z vajíčka. Taky je dobrá aloe, ale pokud ji nepěszješ, zkus to vajco.

janickabez
15. lis 2007

deno a nemáš bepanthen mimisovi na prcku, ten je na poraněnou kůži, třeba by ti to pomohlo

janickabez
15. lis 2007

jestli jo, tak koukni na příbalový leták, je to něco jako kalciovka

denousek
autor
15. lis 2007

no kalciovku jsem si donesla od babicky zacalo to po ni vic palit tak jsem to i s kalciovkou davala pod vodu a na vzduch a obkladala hermankem a najednou to bylo dobry ani nevim po cem..jo a jeste jsme to natrela i takovym tim chladivym gelem to byl zas napad milaka nic blbejsiho ho napadnout nemohlo kazdopadne po tech obkladech a tolika mastickach uz je to ok tak jsem to dovrsila tim ,,zazrakem z oriflamu,,a uz je mi fajn ale holky diiikyyy mc za rady nedalo se to fakt vydrzet proto sem to musela zalozit ale uz aspon usnu....ale zitra jen do 7 pridjou nam montovat satelit -tak brzo 😠 tak dobrou dikyyyy

malaskoricka
14. čer 2008

rada starych mam......horcica🙂 ale nie kremzska

danielitka26
14. čer 2008

to myslíš naozaj ??? škori

malaskoricka
14. čer 2008

danielitka....ja mam s tym osobne skusenosti....u nas ked sa niekto niecim popali tak moja starka hned beha s horcicou a ono to akosip omaha🙂

danielitka26
14. čer 2008

ok tak dobre vedieť ...vďaka za radu 😉