Popisky k fotkám v albumu. Jak je vytvořit?

dashak
6. říj 2007

Ahojky,
dnes jsem přidávala nové fotky a neukládá se mi tam vůbec popis. Jen asi u 2 fotek z 50 mi to tam zůstalo. Zkoušela jsem několikrát, ale jakmile vyjedu ven z alba, mám to zase bez popisků. Tlačítko "ulož" samozřejmě mačkám 🙂

krista
6. říj 2007

Dáší: psala jsem ti do Jen tak o životě napiš to bez háček a čárek 😉

krista
6. říj 2007

Ježiš co jsem to napsala, samozřejmě bez háčků a čárek 😀

dashak
autor
6. říj 2007

😅 fakt joo? Ty jsi chytrá hlavička. Tak to jdu zkusit počtvrté 😅

krista
6. říj 2007

Mě to říkala Gabou - takže ona je ta chytrá hlavička, ráno se s tím totiž taky trápila, snad to bude fungovat 🙂

dashak
autor
6. říj 2007

Fakt funguje, bez diakritiky to uloží. Dííííky 🙂

sue
6. říj 2007

Mne to neukladá ani bez diakritiky 😢

emjee
8. říj 2007

😖 bob to riesi

dashak
autor
8. říj 2007

Ono to prý jde, pokud člověk tu fotku popisuje hned při vkládání. Tak tam může být i diakritika. A dělá mi to takhle i na beremku

0401
18. říj 2007

Holky dík 🙂 já myslela, že chyba je na mém přijímači.

kousinka
10. pro 2007

tak mě to taky blbne, když chci třeba popis fotky změnit ☹ diakritika nediakritika ☹ asi mě to nemá rádo ☹

pitrs
10. pro 2007

Mě to taky blbne tak jsem ráda že se to řeší 😉

pitrs
10. pro 2007

Tak bez háčků a čárek mi to funguje 😉

elise
12. pro 2007

chcela som dodatočne spraviť popisy k fotkám v albume a ked som všetky popísala tak sa mi to neuložilo, čo stým?

emjee
12. pro 2007

elise - skus prosim este raz - bez makcenov, dlznov, uvodzoviek a inych "znakov"

elise
12. pro 2007

emee dakujem idem to skúsiť 😉

elise
12. pro 2007

emjee dakujem za radu už mi to zobralo 😉 😵

emjee
12. pro 2007

😉

dit
8. led 2008

tak já fakt nevím, vůbec mi nejdou ukládat komentáře u fotek, už mě to fakt štve, protože to bez popisu není ono

zuz11
8. led 2008

dit a pises ich ako bolo vyssie poradene - bez makcenov, dlznov, uvodzoviek a inych "znakov"

emjee
8. led 2008

dit ani bez diakritiky?

elise
17. čer 2008

bohužial nefunguje to ani bez diakritiky chcem tam dopísť ešte pod jednu fotku a dám odoslať mám to tam a potom za pár sekund ked si to chcem znova prečítať už to tamnie je 😒 😒 😒 😒