Poprvé k dětskému holiči. Máte nějaké tipy?

alterna
2. lis 2010

Chci poradit. Chystame se s dcerou poprve k holici, je ji 21mesicu ma uz delsi vlasky tak trosku prostihat. Videla jsem v kadernictvi Klier detkse pekne kadern. sedadlo s volantem, byl sjte tam nekdo???diky

mamkamarketa
2. lis 2010

@alterna my tam byli v 18 mesicich. slecna v bilem plasti u naseho syna vzbudila hystericky vztek a zachvat (tyden pred tim mu pichali ousko, tak se asi bal, ze to je dr...) nicmene brek uz neprestal, takze ho slecna vzala strojkem ☹ tedka lituju, ze jsem neodesla. navic si pak rekla o 180kc 😠

lucik78
3. lis 2010

TAK NAM BYL ROK MALEJ VIDI V TELEVIZI NEKOHO V BILEM PLASTI A TAKY BRECI TO BYCH CHTELA VIDET U HOLICE 🙂 😀 MLADSIHO STRIHAM DOMA TAKY STROJKEM JE MU 10 MAM HO ZA CCA10MINUT OSTRIHANEHO ZA 180KC TO JE DOCELA PALKA U NAS STRIHAJ ZA 60-70 KC TO BY BYL DOBRY PRIVYDELEK K MATERSKY 180KC ZA 10MINUT JENZE NEJSME KADERNICE 😀 😀 CHUDAK CHLAPECEK

vojtisek2007
3. lis 2010

Moje děti chodí k holiči rády - od mala vlastně mojí kadeřnici znají, bílý plášť teda nenosí, ale žádnou spešl židli pro děti nemá, jen jim dá "polstář", a za ostříhání těch dvou malejch chce 50,- a ten nejstarší to má za 80,- (i s gelem a tak...🙂 )

mamkamarketa
3. lis 2010

taky jsem sama sebe proklinala co jsem to udelala.

@lucik78 taky jsem si rikala, ze bych se tam mohla dat na brigadu. denne par deticek a hned bude plno darku na vanoce 😀

lucik78
4. lis 2010

to jo vanoce 😀 uz jsou zase tu a za chvily velikonoce 😀 a furt dokola 🙂 🙂 😝 to by byli darky na vanoce za trochu vlasku 😀 mymu prckovi je rok 1mesic taky sem chtela dat ostrihat no uvidima v lete moc se poti 😀

saarcik77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alterna
autor
9. lis 2010

Ja furt nechapu proc sem maminky posilaj odkazy na tyhle souteze 😎 . Kazdej by chtel vyhrat a kazdej chce posilat od vsech milion hlasu...v kazde diskuzy porad dokola

alterna
autor
9. lis 2010

My nakonec byli u toho Kliera a mala to zvladla, libilo se ji to křeslo🙂