Poraďte, aké látkové vložky si kúpiť

aniska
1. lis 2008

Ahoj maminky, hladala som, ale nenasla a tak zakladam tuto temu;) Chcela by som zacat pouzivat, ale ako to uz chodi, vyrobcov a typov je vela, neveim si vybrat. Neviete poradit? A ake mate skusenosti? nestve po case to pranie? AKo casto sa menia??
Dik za akekolvek info!;)

kety34
17. čer 2009

Bože holky vy jste ale prasata 😝 To si fakt šijete vložky a pak to perete s dětskými věci v pračce?Škoda,že tu není blijící smajlík.Nemám slov

aerin
17. čer 2009

kety 😀 😀 😀

elitera
17. čer 2009

Jo, pěkně ses vyjevila, kety 🙂

bambusko
17. čer 2009

no fakt, hnus, bleeeeeeee 😀 a este aj pocurane plienky tak perieme a dokonca v slize 😕 😀 ved, ked sa neda na dlazke stolovat, to je zanedbana domacnost 😝 😀 😀 😀

johanda
17. čer 2009

Prase si šije vložky?? 😕 😀

schnek
17. čer 2009

abych řekla pravdu, praní vložek s jiným prádlem mě nedere, peru i kalhotky špinavý od výtoku/krve, v tom rozdíl nevidím. To jsem se víc bála prát s jiným prádlem spodky, když jsem měla v pochvě ureaplasmu. A s dětským bych to teda neprala, pže ho peru na 40 a při dvou dětech by se mi tam ani ta slipová vložka nevlezla 😀

aerin
17. čer 2009

no ja si to momentalne predstavuju tak, ze je budu prat na 60 s uterkama a osuskama...vzhledem k mymu cyklu nebudu mit problem nasbirat celou pracku 😀

lendych
17. čer 2009

Holky je to vase věc o latkovej vložkách si myslim svý a neberu Vám to....
Ale zajimalo me co nato říkaj manželové, musej přece videt v koupelce a na šnůře ty vložky. ja bych se stydela a připadala bych si jak šmudla.
Nejsem žadná stydlivka, samozřejmě mám tampony i vložky v kouplece na poličce a manža je vidí, ale ty latkovky mi přijdou eeee

aerin
17. čer 2009

myslim si, ze nezijem v puritansky anglii 19. stoleti, my musime tolerovat chlapum spoustu veci a oni nam taky, nemyslim si, ze bych se mel kvuli cemukolik pred partnerem stydet 🙂
to mi prijde asi stejne ujety, jako kdyz zenska vstava o pul hodiny driv aby se namalovala aby ji chlap nevidel nenalicenou 😅

schnek
17. čer 2009

no nevím, já se za svůj cyklus před manželem nestydím. Navíc ho to nezajímá a nijak to nekomentuje.

schnek
17. čer 2009

mmch, když měl manžel krvácející prasklinu v konečníku, radši si vybral jako "vložku" bavlněnou frote žínku než allwaysku

aerin
17. čer 2009

ano, to mi pripomina, ze u V. v praci nafasovali novy monterky z hrozne neprijemnyho materialu a vsichni si tam ted stezujou, jak se jim pari zadek a koule, vcetne V. samozrejme😀 takze naprosto chape, proc chci zacit pouzivat latkovy vlozky a proc bude nase dite v latkovych plenach 😀

johanda
17. čer 2009

lendych - haha, co tomu říkají manželé - co by jako měli? Můj manžel ví, že menstruuju a ví taky kdy, neboť nerada jezdím na červenou a též musím odolávat jeho zvrhlé touze 🙂) ukázat, jak si instaluju kalich 🙂. Slipovek (2ks) na šňůře si asi dosud nevšiml.
Já sama se miluju i s mrchou a miluju taky svého chlapa i se všemi jeho tělními výměšky a on zase miluje mě s mými výměšky a tak by to mělo být ne?

Je smutné, když se ženy stydí za svou přirozenost před vlastními muži.

BTW oč nechutnější je pohled na hnijící vložky na skládce v horším případě v čistírně odpadních vod než pohled na vyprané a voňavé vložky v koupelně.

josefa
17. čer 2009

muj manzel je nadsenej ze nemam zaparenou kacenku 😉

barunka81
17. čer 2009

me také manžel miluje se všemi mými výměšky, ví kdy menstrujuju...., ale použité vložky bych teda v belíku neskladovala

matilko
17. čer 2009

to je dobré s tými manželmi 😀 ten môj jak ma videl naposledy s merino krídelkami, tak akurát povedal, že je to divné, jak je to prevesené 😀 ale inak povedal, že teda nie len Kajkulka, ale už aj maminka fičí na látke 😉 a to bol koniec komentára... myslím, že pri vešaní si ani neuvedomí, že to sú moje intimky a nie zrovna nejaké nové vkladky do plienok 😀

lenkicka
17. čer 2009

tak, jak jsem se dala na látkování a pro sebe taky objednala kalíšek a látkové vložky...tak taky chtěl, jestli by tam něco nebylo i pro něj... 😀 😀 😀

kety34
17. čer 2009

Tak jsem si to přečetla poctivě celé a mám dost 😝 To jsem netušila,že v dnešní vyspělé,moderní době se najdou ženské,které si budou dobrovolně prát v umyvadle krvavé vložky a pak je sušit na balkoně.Vašim manželům to třeba vadí,ale mají strach vám to říct 😀 Neznám chlapa,který by byl nadšený,že se jeho košile perou s páchnoucími červenými vložkami.A co návštěvy?Viděly ty vaše ušitá dílka?Pochlubily jste se jim co si dáváte mezi nohy?Kondomy používáte?Taky je perete?A na 40 nebo 90? Nechtěla bych žít s vámi ve společné domácnosti.Nejsem žádná puritánka.Sama používám kalich,takže přírodu nezatěžuji vložkami.Kdyby jste ten čas,co trávíte v koupelně se žlučovým mýdlem raději trávily s dětmi 😉

HURÁ-ZPÁTKY NA STROMY!!!!!!!!!

A teď do mě 😉

nikka.vo
17. čer 2009

josefa 😀 😀 😀 😀 ty si to tak sladce napsala 😀 😀 😀

betelgeuzz
18. čer 2009

Kety, doporučuji vyzkoušet, než o něčem mluvíš. Žádnou páchnoucí vložku doma nemám, smrdí jenom ty jednorázovky, tím jak jsou napuštěné všemožným hnusem. Ty se návštěvám chlubíš s kalichem? Vystavuješ ho před nima? Proč bych já tohle měla dělat s látkovýma?
Lendych, manžel vložky vidí, příjde mu to zajímavý. Nosila jsem je na noc a aspoň jsem nešustila, jak s jednorázovou. Nějak nechápu, proč by vložky a tampony v krabičce vadit neměli a čisté vyprané látkovky ano.

johanda
18. čer 2009

kety - a když kalich proteče, kalhotky vyhodíš? Neekluje se ti prát krvavé páchnoucí kalhotky v umyvadle? Co manželovy slipy, pereš je s jiným prádlem? Doufám, že vždy zkontroluješ jeho i své spoďáry, jestli na nich náhodou neulpělo něco z fujtajblových tělních výměšků, protože jinak teda fůůůj 😀 😝

A co vaše návštěvy, jsou seznamovány s kalichem?

Bože můj, děláš si srandu, páč se nudíš? Pak se nestarej, co máme mezi nohama my, ale zaúkoluj manžela, aby něco vložil mezi nohy tobě - možná tě ta nuda přejde🙂

blka
18. čer 2009

Kety, já látkové vložky nenosím. Používám kalíšek. Ale to je jedno, chci se spíš vyjádřit k tvému: "A co návštěvy?Viděly ty vaše ušitá dílka?Pochlubily jste se jim co si dáváte mezi nohy?"
Copak ty návštěvám říkáš: momentálně menstruuju a mezi nohama mám kalíšek nebo vložku značky Always 😕 ? Proč bych jim to jako měla vykládat? Je to moje věc, co používám a myslím, že nikdo z mých návštěv o takové informace ani nestojí 😀

beruska2x
18. čer 2009

no nezlobte se ale me to teda prijde taky krajne nechutny, sahat na zakramovanou vlozku , prat ji.. prijde mi to jak onuce ze stredoveku.. nachapu jak tohle muzenekdo v tomto tisicileti delat..
ja pouzivam pouze tampony a myslim ze takoveho odpadu navic to neni a i kdyby tak je mit to celkem fuk..

nekdo taky pise ze to pere spolecne s rucnikama a uterkama - krvavou vlozkz a pak si tim rucnikem utirate ciste ruce, oblicej nebo terkou hrnek na kafe?? to je sila to bych si u vas nedala ani vodu z kohoutku 😅

josefa
18. čer 2009

berusko fujfuj, sahat si na zakramovany tampon 😝 😀

beruska2x
18. čer 2009

na tampon se nesaha, vytahne se za cistou snurku a zabali a vyhodi 😉

josefa
18. čer 2009

a co kdyz snurka uz neni cista? gumove rukavice? 😀

beruska2x
18. čer 2009

jako myslis kdyz protece? to vychytas tak po dennim pouzivani, proste casto menit.. jako cokoliv jineho 😉

blka
18. čer 2009

Beruško, zrovna u tamponu jsem skoro nikdy šňůrku čistou neměla. A když ti náhodou tampon proteče a máš od krve kalhotky, tak co s nima uděláš? Vyhodíš, abys je neprala s ručníkama, kterýma se budeš potom utírat 😕 ?

josefa
18. čer 2009

berusko a v noci taky casto menit? 10x za noc treba?

blka
18. čer 2009

Beruško, nevychytáš. Nikdy jsem to u tamponu nevychytala. Někdy mi protekl za 2 hodiny, jindy vydržel i těch 8 (stejný den cyklu).