Poraďte, aké látkové vložky si kúpiť

aniska
1. lis 2008

Ahoj maminky, hladala som, ale nenasla a tak zakladam tuto temu;) Chcela by som zacat pouzivat, ale ako to uz chodi, vyrobcov a typov je vela, neveim si vybrat. Neviete poradit? A ake mate skusenosti? nestve po case to pranie? AKo casto sa menia??
Dik za akekolvek info!;)

matilko
13. čer 2009

tak moje postrehy s bundles... intimky sú neskutočne príjemné, no úžasné!!! ale merino krídelká 😕 z toho som v rozpakoch, príjemné teda sú, o tom ani popel, fakt úžasné, ale jaksi sú veľké. Keď sa zapnú zospodu nohavičiek, tak vlastne visia akoby dole, nepriľahnú úplne ☹ ach joj. Ale asi po minute nosenia mi to stejne nevadí a už to necítim 😉 je to fakt nádherne príjemné, mäkkučké.

schnek
13. čer 2009

matilko, který vlastně máš? já si objednala tu s bambusem i tu bavlněnou

matilko
13. čer 2009

schnek, tie bieloružové z bambusu, sú fakt super

schnek
13. čer 2009

bílorůžový? to jsou který? 😕

matilko
13. čer 2009

http://www.branakdetem.cz/slipove-vlozky-bambus... sú biele s ružovým okrajom, také rozkošné 😉

schnek
13. čer 2009

aha, já si vybrala černou 😉 těším se moc 😵

matilko
13. čer 2009

schnek, teš sa teš, akurát tie krídelká ma fakt malinko sklamali, teším sa na tvoju skúsenosť 😉 normálne už uvažujem, že si potom dokúpim aj tie vložky s krídelkami od bundles 😉 😀 aspoň na koniec cyklu... na začiatky chcem určo kalich

matilko
13. čer 2009

ono ešte by to chcelo asi tú MS, že? 😀

schnek
13. čer 2009

to by ani nemuselo být 😀 já normálně používám intimky (klasicky papírový), tak chci zkusit tohle + později jako doplněk kalichu 😉

matilko
13. čer 2009

schnek, práve pre toto som si ich kúpila a fakt som spokojná, uvidím, či moc nezhrubnú praním, pretože ja mám všetko z bambusu ako strúhadlo ☹ a pritom mi ten bambus tak moc vyhovuje...

schnek
13. čer 2009

já se kvůli hrubnutí zbavila všech frote plen kromě pastelek. Doufám, že vložky to zvládnou 😉

matilko
13. čer 2009

schnek a akú máš alternativu oproti bambusu a froté? ja mám ešte ptitku velurku, ale tvrdá je tiež ☹ HHS z konopí je jak prkno

lenkicka
15. čer 2009

tak jsem si, holky, objednala kalíšek a vložky...tak jsem moc zvědavá...zkusila jsem i bundles s hedvábím...běžně používám na den intimky...tak jsem na ně moc zvědavá a pak podám hlášení...a ke kalíšku bambus + merino křidélka...zkusila jsem ty bílé...díky za tip Matilko 😀

schnek
15. čer 2009

tak zítra čekám balík 😵 mmch, našla jsem ty domašitý, zařadím je taky do oběhu 🙂 a na MMB jsem sehnala 2 outlet merino svetry za pár šupů, takže našiju křidýlka a nějaký slipovky k tomu 😉

schnek
15. čer 2009

matilko, mám čč, kissaluvs, flanelky a pak plínky, co mají na vrchu flís, na noc BE, ty nehrubnou 😉

matilko
15. čer 2009

schnek, mne trochu zhrubla aj BE prírodná s oranžovým lemom, tá biobavlnená nie 😕 ak sa ti podarí našiť nejaký lepší rozmer krídelok, tak budem mať záujem 😉
lenkicka, no super 🙂 potom podaj hlásenie

schnek
15. čer 2009

matilko, což o šití, ale jestli jsou ty patenty menší než jaký budu mít, je ti to stejně k ničemu 😒

matilko
15. čer 2009

schnek a objednala si si aj tie merino krídelká?

schnek
15. čer 2009

jo, objednala, jedny merinokřídla a 2 intimky, zbytek už si našiju 😉

matilko
15. čer 2009

schnek, som zvedavá, ako sa ti tie merino budú páčiť 🙂

bambusko
16. čer 2009

dievcata z sk, ak by ste sa niekto chceli pridat k objednavke odtial

http://www.bundles.cz/

napiste mi do ip 🙂 mam moznost odtial nieco zobrat, ale potrebujem len par ks, tak aby sa to vyplatilo

matilko
16. čer 2009

schnek, tak čo? zásielka dorazila???

schnek
16. čer 2009

křídla se suší, intimky vyperu zítra, vypadá to všechno moc pěkně, akorát místo cihlový intomky mi poslali zelenou, ale to neva 😉 mmch, ty křídla mi žádný chlupy nepustily 😕

aerin
16. čer 2009

holky, mate tu nektera tyhle? pisou ze jsou bez nepropustne vstvy a tudiz vhodne na denni noseni (= ne na ms)... zajimalo by me, jestli je to s tim protecenim fakt tak zhavy nebo se daji pouzit... (nemivam to extremne silny, tak normalne...)
http://www.branakdetem.cz/bavlnene-vlozky-s-kri...

schnek
16. čer 2009

aerin, vzhledem k tomu, jak tenký jsou ty slipovky (stejnej materiál a toušťka), co vzít jejich křídla a nacvakávat na to? 😉 mají 3 velikosti 😉

matilko
16. čer 2009

schnek, mne ale tie krídla fakt pustili chlpy po krajoch ☹ vypadá to ako nosené sto rokov, chjo.. mám ich ružové. Inak noseniu to samozrejme absolútne nevadí. Akurát mi vadí, že samotné krídla sú fakt dosť veľké a nepriľnú pekne ku kalhotkám ale visia dole ☹ no čo už...

schnek
16. čer 2009

já sio pořád nějak neumím představit, co ti na tom pustilo, mě o prostě nikde nechlupatí. Mám modrý 😉 a to prověšení - jedině narazit tam další patentek, aby se to dalo utáhnout 😉

josefa
16. čer 2009

aerin ja je mam, a na ty slabsi dny se daji pouzit, nosim je posledni dny a jinak jako pojistku ke kalichu

josefa
16. čer 2009

teda ty slipovky od nich

aerin
17. čer 2009

schneku, to je sice fajn napad, ale ja jsem estet a ty kridla maji jinou barvu nez ty slipvky....a mne se to neeeeliiiibiiii 😀 😀 😀

josefo, diky🙂 ja jsem si zatim koupila na zkousku tri IV s pul zaterem a kalich samozrejme...zatim jsem ho nezkousela, ale uz ted mam pocit, ze se mi bude ze zacatku trochu eklovat davat si ho na noc, tak chci mit v zaloze vlozky🙂