Poraďte, aké látkové vložky si kúpiť

aniska
1. lis 2008

Ahoj maminky, hladala som, ale nenasla a tak zakladam tuto temu;) Chcela by som zacat pouzivat, ale ako to uz chodi, vyrobcov a typov je vela, neveim si vybrat. Neviete poradit? A ake mate skusenosti? nestve po case to pranie? AKo casto sa menia??
Dik za akekolvek info!;)

dididi30
11. čer 2009

panterka mam aj s kridielkami a aj bez, teda to co ide do tych kridielok pouzivam ako intimky aj som si rucne nasila a je to 😉 😀

dididi30
11. čer 2009

schnek drzi 😉 poriadne si to nastavis a je to tam 😀 ja to mam ako take tangace nasunute 😀 😀 😀

panterka
11. čer 2009

teda přiznávám, že se v tom vůbec nevyznám 😅 didid a Ty máš jakou značku?

schnek
11. čer 2009

hm, tak až budu v Brně, pomrknu, co všechno mají, díky 🙂

panterka
11. čer 2009

holky a v brně je nějaká spešl prodejna? jestli jo, tak mi pls písněte kde 😉 možná tam budem mít cestu ke známým

schnek
11. čer 2009

brána k dětem 😉 www.branakdetem.cz

panterka
11. čer 2009

schnek, díky moc 🙂

schnek
11. čer 2009

tak jsem neodolala a pořídila přes web bundle merino křidýlka a 2 slipovky, tak už se těším 😵

matilko
12. čer 2009

schnek, neboj neoľutuješ, je to nádherné, akurát som to vybrala z lanolínovej lázne 😀 trošku ma mrzí, že to po krajoch malinko rozpelichalo, ale myslím, že to ničomu neva, však uvidíš sama... dúfam, že už zajtra skúsim a podám skúsenosť 😉

bambusko
12. čer 2009

zienky, tie slipky bundles maju tiez nejake druky? nechapem ako sa tam tie merino kridla pripnu??? 😕

matilko
12. čer 2009

bambusko, merino krídla sa zapnú drukmi pod nohavičkami a slipky sa pripnú ďalšími drukmi ešte na to, takže merino krídelká majú dohromady 4druky, asi som to napísala pekne blbo, no snáď si pochopila...

mracik
12. čer 2009

a dajú sa tie merino krídla kúpiť na Slovensku? Nepodarilo sa mi ich nikde nájsť...

bambusko
12. čer 2009

matilko, dik 🙂 no pozerala som aj obrazky a tam tie druky na slipkach nevidiet, aj ked v popise o nich cosi bolo, ale teraz uz mi je to jasne 😎

matilko
12. čer 2009

mracik, to netuším, ja žijem v čr... ale myslím že branakdetem.cz zasiela aj na slovensko
bambusko, tie druky na slipkách sú zo spodku, na fotku sú vyobrazené zvrchu 😀

schnek
12. čer 2009

matilko, schválně jsem si vybrala poslat na dobírkzu, aby to tu bylo rychle 😀

matilko
12. čer 2009

schnek, teeeeda 😀 sú fakt krásne, ale jak som písala, naštvalo ma, že to trošku pustilo nitky po krajoch ☹ je to teraz také strapaté (myslím merino krídelká)

schnek
12. čer 2009

vždyť je to vlna, s tím počítám, že to pustí chlupy 😉 už se těším. Jak veliký jsou ty připínací druky na intimku? jako na plínkách

betelgeuzz
12. čer 2009

Matilko, kterou část dáváš do lanolínu? ty křidélka, nebo všechno?

matilko
12. čer 2009

schnek, ale ono to nepustilo chlupy, ale akoby nitky po krajoch,asi je to nejako slabo obentlované mi príde 😖 ale ja to odstrihnem a bude klud...
betelgeuzz, len tie krídelká z vlny samozrejme

schnek
12. čer 2009

a ty patenty? je to ta velikost jako na plínkách? nebo jsou menší? 😕

matilko
12. čer 2009

schnek, sú menšie 🙂

betelgeuzz
12. čer 2009

Matilko, vidím, že jsi krátce po porodu, nepoužívala jsi látkovky i hned po porodu, místo těch jednorázových. Viděla jsem, že u některých vložek píšou, že jsou dobré i po porodu.

matilko
12. čer 2009

betel, ja látkové vložky nemám, len tie intimky som si teraz kúpila... po pôrode som používala klasické pôrodnické vložky a nemôžem si sťažovať.

schnek
12. čer 2009

matilko, dík

betel, nějak si neumím představit, že bych hned po porodu používala látkovky (mám pár doma šitých) ... možná později, ale stejně. Ty porodnický jsou dobrý 😉

evicka7
12. čer 2009

tak si to tu čtu a jsem z toho fakt zamotaná, tak fakt nevím, co koupit

kdyby mě moje nitroděložní tělísko nezradilo, mohla jsem si tyhle starosti ušetřit a nemusela jsem mít ms 5 let 😠 takhle musím řešit vložky, no to mě s...

schnek
12. čer 2009

evi, a kalich? ten nechceš?

evicka7
12. čer 2009

už ho mám objednanej, ale myslím, že budu potřebovat i nějaké doplňky, já hrozně trpím na mykózy, se sice říká, že je kalich sterilní, ale dokud nevyzkouším, neuvěřím 😉

schnek
12. čer 2009

evi, uvidíš, já jsem z něj nadšená 😉 teď jsem vzala nějaký ty slipovky (2 + jedny merino křidýlka) a našiju si. Když jsou ty patenty menší, tak prostě vedle narazím ty větší a našiju si z tý objednávky z BC 😉

evicka7
12. čer 2009

no jo, overlock dělá divy 😀

já jsem si s tím kalichem objednala intimky Bundles, ale ještě bych to doplnila, jen nevím čím, tak tu budu ještě chvíli číhat, jestli něco nevyčíhám

schnek
12. čer 2009

evičko, první vložky jsem šila před víc jak rokem na obyč stroji 😉 jen jsem je někam pečlivě uložila a nemůžu je najít 😀 ale neva, teď je nepotřebuju, byly celkem silnější, ale musím je pohledat 😉