Poraďte bezvaječné a měkké sušenky

muriella
24. zář 2010

Ahoj holky, můj malý je strašný jedlík, bohužel ani po zavedneí příkrmů nevydrží dlouho bez jídla, po hodině už by znovu papal a po kojení vydrží 2hodky...je mu 8,5měsíce, takže jsem mu začala dávat do ruky kukuřičné křupky, abychom alespoň někam dojeli či došli 🙂 ale nesetkali se s moc velkým úspěchem, spíš je hází na zem 😅 tak jsem koupila v lékárně dvoje sušenky, jedny bezvaječné od Nestlé, ale jsou strašně tvrdé, prcek ještě neni zvyklý ani na rohlík a pak Hero od Sunarky, ty jsou křehoučké a vyborné a moc mu chutnají...i mě 😀 jenže jsem si všimla, že obsahují vejce...můžete mi poradit nějaké stejně křehké-pro dítě lehce kousatelné dobré sušenky, které neobsahují vejce a vašemu dítku chutnaly? díky 😉

kaleilah
24. zář 2010

A to je velký problém že tam jsou vejce? Myslím že Sunarka je od ukenčenýho 6 nebo 7 měsíce, nejsem si jistá, kdyby to pro děti bylo nějaknebezpečný tak by to neprodávali...Navíc na posezení celej balíček nesní, ne?

naty
24. zář 2010

vejce sou problém ohledně alergií, spíš bílek teda, ten by se "neměl" nevím do kdy až...ono to není nebezpečný, to je jak s rajčatama, ty sou vysoce alergenní, takže by se taky měly zkoušet až dýl,ale když se podíváte na některý skleničky se zeleninovými příkrmy (např. Hami), tak tam sou narvaný rajčata a píšou, že od ukončenýho 4. měsíce...takže tak...

janulka21
25. zář 2010

Ahoj, moje švagrová dává svým dětem ( 1,5 roku a 3 roky ) suchary co prodávají v lékárně. Jsou to takový žlutý válečky a oba jsou v poho. Bohužel nevím složení. Balík stojí myslím 40kč.

jijitka
26. zář 2010

např. Sunarka na dobrou noc (fialový obal) je bez vajec. A jsou křehoučké.

gabour
26. zář 2010

Já dávám místo sušenek takový ty křupky (říkám jim hovínka 😅 ), co se prodávají např. ve zdravých výživách. TAťka je alergik, tak se snažím to hlídat, aby malej nepřišel s alergenama do styku (moc). Je to čistě kukuřičná mouka a voda a strašně mu chutnají. Navíc se jakoby rozpustí v puse, takže i když si ukousne kus, nemám strach, že by to nezvládl zpracovat. Navíc myslím, že na sladkosti je vždycky času dost (až nastoupí babičky.....).
Jo a to balení vyjde na cca 15 korun a je to fakt pytel.

frisca22
30. zář 2010

Čauky, my mlsáme Nestlé Baby Sušenky! Ty nám moc šmakují 😀 😀 Jsou obohacené o vitaminy a minerální látky a neobsahují vejce ani další potencionální alergeny 😉