Poraďte cviky na posílení prsou

m.ajka
9. lis 2007

Holky prosím vás poraďte mi nějaké cviky na posílení prsou. Kojila jsem malou sedm měsíců ato nonstop. Prsa se mi z mých 90g zmenšily na 90dd ale trošku se mi povytáhly 🙂 🙂. Rozhodně nejsem žádná cvičitelka, ale s timhle příští rok na koupák nemyžu ☹

m.ajka
autor
10. lis 2007

Nojo, pusch up, to je na menší prsa pusch up 90dd neexistuje 😀 já mam smůlu.

sisstin
10. lis 2007

majka: no já mám ted 80D push-up..a je i na F a E..ale je to drahý 😉

m.ajka
autor
10. lis 2007

fakt? já scháněla podprdu na kojení tři měsíce, tu mojí 90 g, teď jen tak tipuju ty dd, ale asi jsem moc optimistická, zas tak dobře na tom asi nebudu 😀

terezkaaa
10. lis 2007

Holky mně ty push up jsou prdlajs platný...Tu tíhu nenazdvihne ani bagr 😠

sisstin
10. lis 2007

m.ajka: no spíš to mají na netu než v kamenných obchodech..a počítej s tisícovkou i víc 😒

m.ajka
autor
10. lis 2007

No, ta kojenecká mě stála 1300,- nevíš o nějakých stránkách?

sisstin
10. lis 2007

m.ajka: www.spodni-pradlo.net a ještě byla jedna..tam měli fakt mega velikosti..ale to teď z hlavy nevím 😖 🙄

m.ajka
autor
10. lis 2007

nojo, ale do toho se furt nevejdu 😢

sisstin
10. lis 2007

m.ajka: na tý druhý stránce byly mnohem větší..ale nevím, zkus napsat IP janickabez 😉 ta to bude vědět, kupovala si tam svatební korzet 😉

m.ajka
autor
10. lis 2007

Děkuji, já si ale navymejšlim,co? 🙂

alcatko.j
10. lis 2007

bezvadnackej nazeva jeste bazvadnactejsi debatka s vama 😀 😀 😀 😀
jako, ja nemam dudy , ale mam vymackane pytlicky, hlavne po kojeni a jestli takhle budou vypadat, az prestanu kojit, tak bezva, jeste ze jsem vdana 😅

Ovsem rady se tu nedohledam, plastika neprichazi v uvahu, bych se zesrala bolesti 😅

mikca
10. lis 2007

akatko no to něco uvidíš až přestaneš kojit...měla si vidět manžu když zjistil co mi tam zůstalo 😀 😀 😀 ...no basetovo uši čajíček 😀 😀 😀
rada neexistuje než ta plastika ☹ 😠

altoja
10. lis 2007

no, tak holky, já jsem taky zvědavá, co mi tam zůstane, až přestanu kojit 😕 Vojtin mě dudal asi 19 měsíců, Viktorka taky vypadá, že ještě nějakej ten měsíc vydrží, tak to bude veselý 😀

alcatko.j
10. lis 2007

No tak to teda nee, takhle pri sobotnim veceru me vystrasite a radu nedate, takze okamzite semka a radit 😅

nikka.vo
10. lis 2007

tak jediná rada pro tebe: být permanentně těhotná, nebo smotat a jít 😀 😀

sisstin
10. lis 2007

zase můžete být rády, že kojíte 😉 🙂

nikka.vo
10. lis 2007

A mě se líbíš i se psíma ušiskama 😀 😀 😀

alcatko.j
10. lis 2007

Nikkousi, no bezva a to si pak muzu smotat pipinu rovnou, ne? 😀

sisstin
10. lis 2007

nikouši: jéééé..krásná fotooo 🙂

alcatko.j
10. lis 2007

Nikkousu, hlavne aby se Nelus libilo Domousovi, to je hlavni 😨 Jo, sem se chtela optat, mate majetky?Jasky jistoty muze Domis Nelus nabidnout??? 😅

mikca
10. lis 2007

to neni strašeni alca ale tvrdá realita bohužel 😝 ...tak moje rada.... no ta plastika no..ale musím říct že našemu martáskovi se moje prsa líbí, pořád chce abych s nima třásla, když se převlékám ...hodně se hejbou 😀 😀 😀 ..teda ale už dost 😀
altoja.já 18 první a druhé 9 kdyby to bylo dýl tak já už nevim co by z toho bylo 😀

sisstin
10. lis 2007

to mi připomíná, když se moje sestřenka asi jako tříletá ptala svojí mamky: "A mami, kdy budu mít taky tak DLOUHÝ prsa?" 😔 😅

lamia
10. lis 2007

ty jo,mluvíte mi z duše,já měla vždycky prsa jak melouny,teď kojím skoro 9m a mám o 10 kg míň než před otěhotněním a ty prsa podle toho vypadaj a to se Anička teda jen tak nepustí cecku,tu budu kojit ještě dlooooouho 😀 takže až budu mít dodětičkováno(jedno mi rozhodně nestačí)tak tu plastiku asi taky zvážím,přeci jen,ať je na mě při tom pelíškování taky pěkný pokoukání,že jo 😉

nikka.vo
10. lis 2007

Alčo, máme pár pokadeněj plínek, pár zapatlanýho oblečení, co nejde vyprat - pár uslintanejch hraček a jinak Neluš momentálně nemá co nabídnout 😝 😀

jen možná milý, upřímný a bezzubý úsměv 😀 😀 😀

nikka.vo
10. lis 2007

Sissouši, danke šén za pochvalu phota..ale vraťmě se raději k tématu ...

žirafka doufám omluví naši malou vsuvku 😔

nikka.vo
10. lis 2007

Už si to tu našla, Alčo??? 😝

alcatko.j
10. lis 2007

nikousi, ty jsi ale urypanaaa 😀 😀 😀 😀

nikka.vo
10. lis 2007

jako co sem zase... 😔 😔 😔 😕

alcatko.j
10. lis 2007

du nakojit, hned jsem tu...

nikka.vo
10. lis 2007

jako to jsem psala, že Dominik nemá pro Neluš co nabídnout, ale napsala sem to blbě 😎