Poraďte cviky na posílení prsou

m.ajka
9. lis 2007

Holky prosím vás poraďte mi nějaké cviky na posílení prsou. Kojila jsem malou sedm měsíců ato nonstop. Prsa se mi z mých 90g zmenšily na 90dd ale trošku se mi povytáhly 🙂 🙂. Rozhodně nejsem žádná cvičitelka, ale s timhle příští rok na koupák nemyžu ☹

sisstin
9. lis 2007

terez: pohoda 😉 😎 co na to tvůj přítel..říkala jsi mu o eventuální plastice? 😝

terezkaaa
9. lis 2007

to víš že říkala,kdo pa by to zaplatil 🙂 Sice nechápe PROČ, ale na druhou stranu mi většinou dá hodně ve všem za pravdu,takže smířenej...

sisstin
9. lis 2007

MP si furt myslí, že si dělám prdel..že mi koupí nový kozy 😅

terezkaaa
9. lis 2007

A vadí mu silikony?Chlapi sice na to dost nadávaj, ale stejně když pak vidí nějakou takovou, jak se někde prsí,jsou z nich stejně úplně vedle...

sisstin
9. lis 2007

nevadí 😀 on teda tvrdí, že se mu moje kozy líběj.. 😕 😅 ale mně se nelíběj 😅

terezkaaa
9. lis 2007

Na to nikdy nezapomenu, jak mi asi před měsícem řekl, že se mu líbí jak v leže mění tvar 😅

sisstin
9. lis 2007

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
9. lis 2007

no..on mi ted na ně ani nešáhne..mám šestinedělí 😔 😅 😅 😅 ale on už si užil 🙄 😅 😅 😅 😅

terezkaaa
9. lis 2007

jj, máme to my holky těžký ☹ A chlapi se nám ještě posmívaj-teda ten můj 😒

sisstin
9. lis 2007

no...mě se např. zeptal, jestli mi to(strie)na břiše zmizí 🙄 tak jsem mu řekla, že těžko 🙄

terezkaaa
9. lis 2007

nebuj,zmizí.Teda za pár let 😀 Jsou ti ale chlapi milí,co?

sisstin
9. lis 2007

no..fakt si teď připadám děsně sexy 🙄 😅 s bombardákama a vložtičkou mezi nožkama 😅 🤐

terezkaaa
9. lis 2007

Jéžiš,ještě že už to mám za sebou....Já vím, že už si ten můj řikal, proč to tam tak dlouho furt musím mít-není v tomhle směru dvakrát informovanej,ale chápavej,to jo....

sisstin
9. lis 2007

jinak..ta modelace je pekelně drahá..mnohem dražší než zvětšení 🙄

terezkaaa
9. lis 2007

To je divný.já myslela, že je to právě levnější.Já už i leckam na to koukala a všude jsem zatím viděla ceny za modelaci cca 30 000 a za zvetšení asi 50 000.No tak nevim...Ach jo-hladíííík.tak holt běžím 😔

dashak
9. lis 2007

Čus baby, koukám, že jste si pokecaly 😀

Sissino ty obludo, dyť máš kozy jak dva vozy, co chceš ještě spravovat 😅 Mně se můj chlap směje, že mám cveklý pesa - to byla hláška jeho synovce, když byl ještě malý a řekl to jedné maminčině kamarádce na koupáku - prý teto, proč máš tak cveklý pesa 😀

Ohledně těch jizev - při zvětšování prý vidět nejsou, že je většinou řez kolem dvorce a pak kdyžtak snad podpaží. Ale zmenšování je docela vidět a zní to celkem logicky, páč vám tu kůžu musí nějak odebrat že 😝
Jinak na beremku je diskuze plastická operace, třeba tam něco chytrého vyzvíte. Já o tom teda neuvažuju ani náhodou 😅 , to radši budu plochá ač jsem zvyklá, že se dřív lidi koukli (ne že by byly nějaké mega, ale na to jak jsem malá a drobná, tak k tomu úzkému pasu to vypadalo dobře)

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

sisstin
10. lis 2007

dashak: nejde o to, že bych je měla malý..ale chci je nahoru voe 😀

terezkaaa
10. lis 2007

přesně tak, já chci taky aby mi jen držely alespoň trochu nějakej tvar 😒

mikca
10. lis 2007

hooolky..já koukám že máte každá zatím jedno dítě...co budete říkat po druhém ...já bych je chtěla taky nahoru siss..jedno dítě kojené 18 měsíců a druhé 9 to je potom materiál.. 😝 cvičení žádne nazabírá, takže smotám a jdu 😀 ...na plastiku fakt nemám ☹

sisstin
10. lis 2007

mikca: já druhý neplánuju teda 😉 😕 a na plastiku taky moc nemám 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mikca
10. lis 2007

tak jak to budeš řešit?? 😀 ..já teda motám 😀

bihan
10. lis 2007

Ja chcem tieeeež! 😅 Pridávam sa do klubu...Stále dojčím, tak dúfam, že keď už boli pred tehotenstvom "vyťahané", tak ich budem po dojčením hľadať na kolenách 😢
Budem zmotávať ako Mikca 😀

sisstin
10. lis 2007

mikca: no...zatím to taková krize není...na smotání to taky není....ale jako už nic moc..ale já nekojím 😉

mikca
10. lis 2007

no tak siss ty jsi za vodou, když už nekojíš tak se namá co měnit.... 😀 bihan 😀 ..tak budem motat holt až do konce života 😀
manža když to prohmát tak se zhrozil a dodneška nechápe kam to zmizlo ☹ na jednu stranu to kojení bylo dobrý, že ty prsa vypadala dobře, bihan takže užívej 😀

sisstin
10. lis 2007

mikca: a nebo začni spořit 😅 😅 😅 😅

bihan
10. lis 2007

Mimca, ja si teda neužívam.. kde mám na tie F-ká zohnať podprsenku? 😅

mikca
10. lis 2007

no tak to je taky jedna možnost, ale já bych ty peníze investovala asi radši do děti, než do mě..jsem asi jiná..nebo prostě do něčeho jiného, užitečnějšího

mikca
10. lis 2007

bihan 😀 😀 😀

sisstin
10. lis 2007

mikca: no MP by si za to taky radši něco koupil, než to dal do mých koz 😅 😅 😅 😅 já po tý plastice zas tak netoužim, ale kdyby mě to hodně moc trápilo, tak bych do toho asi šla..ale zatím to není tak strašnej mindrák 😉

mikca
10. lis 2007

no právě kdybych z toho taky nespala tak bych to asi nějak řešila, zatím miluju toho kdo vymyslel pusch up 😀