Poraďte dobrou jazykovku v Praze (angličtina, CAE)

holly1
19. únor 2009

Prosím poraďte mi některá dobrou jazykovku v Praze, kde jste byly opravdu spokojeny s kvalitou a formou výuky. Chci zlepšit angličtinu, časem si udělat CAE. Nebo by to mohl být i domácí učitel, to by teď pro mě možná bylo úplně nejlepší. Ale opravdu kvalitní a náročný... 😉 díky všem.

denysek
11. únor 2014

V Praze je výborná jazykovka Berlitz, která má svoji formu výuky. Doporučuju individuální kurz angličtiny. Pokud ti spíš vyhovuje skupinová výuka, nabízejí i tu. Stačí se podívat na jejich stránky nebo se tam optat. Tady máš odkaz: http://www.berlitz.cz/cs/vyuka_jazyka/ 😉

lucka014
15. črc 2014

Já chodila s kamarádkou na individuální lekce němčiny skrz www.doucovanijazyku.cz a byly jsme spokojené. Možná to bylo štěstím na lektora, ale měli jsme 2x za tejden 60 min. za 460 každá a za jeden semestr jsme se naučily mnohem víc než za 4 roky na střední.

veru1808
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenspr
29. led 2015

Ahoj, určitě bych ti doporučil Lite, mám s nimi skvělou zkušenost a jejich přístup k vyučování je úplně jiný, než jsem kdy zažil a myslím tím lepší :D
Mají jetě ukázkovou hodinu zdarma, tak si vyzkoušejte a uvidíte: http://www.lite.cz/ukazkova-hodina-zdarma

Dále jsem ještě četl článek na kvalitnivyuka.cz co se týče Doučování angličtiny a jestli se doučovat sám s lektorem nebo ve skupině. Tk třeba Vám to pomůže vybrat, jaký způsob vyučování si zvolíte.

nov777
29. led 2015

Tak já si myslím, žet to je čistě o lektorovi, škola s tím, jestli to k něčemu bude nebo ne, nemá vlastně nic společného. V současné době se lektorům platí tak, že ti, co na to mají, pracují stejně na sebe. Sama jsem zažila dvakrát pomaturitní studium - jednou úžasné - ovšem úžasným ho dělala jedna skvělá lektorka (střídali se ovšem lektoři čtyři - takže zbytek času byl k ničemu), podruhé to byla katastrofa sama - nebyli schopní otevřít odpovídající úroveň, takže všichni v jedné a za půl roku bylo jasné, že se nenaučím nic, C1 zkoušku jsem dělala po půl roce soukromých hodin a samostudia. Běžné kurzy jsem vyzkoušela na státní jazykovce - opět půl na půl - francouzština úžasná - lektorka úžasná, ovšem pár hodin vedla paní, která se zaškolovalala a to byl naprostý otřes; němčina tamtéž - otřes - dvě lektorky, nepřipravené materiály, zapomínaly, co se dělalo a nedělalo, měla to být úroveň C1 vedoucí k C2 a někteří ze studentů byli sotva mírně pokročilí. Je pravdou, že jazykovky potřebují otevřít kurz a o tom to je. Sma jsem před pár lety vedla kurz přípravy na FCE - studenti byli čtyři - jedna slečna s odpovídající úrovní a touhoiu složit FCE, jeden chlap, který chtěl business English na úrovni B1, ženská, která chtěla složit PET a jedna mladá mamina na mateřské, která chtěla kurz obecná aj na úrovni inter. Po půl roce jsem to zabalila já. Jazykovka se chtěla napakovat a vybrat školné a jestli to k něčemu bude, jim bylo fuk. Takže za mě jedině schopného člověka, který má odpovídají výzdělání, zkušenosti a dělá to sám na sebe. Když to tak vezmu kolem a kolem, tak všechny zkoušky jsem složila po soukromých hodinách.

nnicooll
19. dub 2016

Ahojky, koukám, že příspěvek je už starší, ale i tak ráda napíšu svojí zkušenost. Třeba to někomu pomůže, tak jak to pomohlo mně při rozhodování 🙂 Já se přiznám, že mě hrozně nebavilo chodit do školy a to hlavně kvůli tomu, že jsme školu začínali už v 7 ráno a to každý den, takže jsem se těšila, až nebudu muset vsávat tak moc brzo 🙂) po škole jsem chtěla jít na jazykovku na pomaturitní, ale zase to docházení brzo ráno, no to se mi prostě nechtělo 🙂) takže jsem hledala něco, kde můžu studovat sama podle sebe a nejlépe z domu 🙂) právě v diskuzích jsem vyčetla, že si hodně lidí chválí Angličtinu bez biflování. Tak jsem mrkla na jejich stánky a vyzkoušela jsem si jejich lekci zdarma a díky tomu jsem se rozhodla, že tohle bude pro mě to pravé 🙂) pěkně v pohodlí domova a kdy se mi chce 🙂

janinka96
24. dub 2016

Já jsem byla spokojená s jazykovou školou JIPKA v Praze 🙂

nnicooll
24. dub 2016

Jj, na tu jsem už slyšela taky nějaké recenze 🙂 já jsem právě z Brna, takže tohle jde bohužel mimo mě. U té Angličtiny bez biflování je fakt super, že si to může vlastně koupit kdokoliv, ať už je ze Zlína nebo třeba z Plzně a může se tomu věnovat sám podle svých časových možností a taky podle toho, jak se mu bude či nebude chtít 🙂

mysicka2008
13. črc 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Ahoj nnicooll je fajn učit se angličtinu na dálku online, ale né každý dokáže být tak poctivý a najít si čas k tomu aby se učil. Já osobně si myslím, že pokud se člověk chce angličtině či jinému jazyku věnovat měl by navštěvovat denní kurz. Osobně jsem se rozmýšlela jestli nemám absolvovat pomaturitní kurz na jazykovce. Ze školy jsem už sice dlouho, ale při mateřské by se to jistě dalo zvládnout. Našla jsem hned několik dobrých jazykovek a to nejen v Brně a Praze. Docela se mi zamlouvala http://www.sjs-brno.cz/, ale pro mě je to celkem z ruky tak hledám alternativu a možná bych měla opravdu zkusit buď najít něco třeba v HK nebo zvolit online kurz. U té školy v Brně se mi však líbí, že člověk má nožnost udělat si i státní závěrečnou zkoušku.

klanova2
29. lis 2016
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, dcera nikdy neměla na angličtinu hlavu. Jednoho dne jsem se ji rozhodla zaplatit jazykový pobyt v ČR http://www.englishstay.cz. Vrátila se nadšená a hlavně něco uměla 🙂 EnglishStay nabízí unikátní pobytové kurzy angličtiny výhradně v České republice. Lektor je vždy rodilý mluvčí - každý student má svého rodilého mluvčího varianta 1-1. Je i varianta 2-1, které je levnější. Výhody jsou v pobytu právě v ČR a v tom, že na kurzu komunikujete výhradně anglicky. V ceně je plná penze i doprava.

irin67
1. pro 2016

Já byla na Glose a byla jsem spokojená. Pak jsem si objednala cizince a chodila s ním na kafe🙂) To bylo taky super, ale je to už pro pokročilejší🙂)

michaelamen
29. srp 2017

Holky já doporučuju urcite soukromého učitele, naučí víc než skupinové lekce v jazykovce. Dávám tip na učitele na Praze 6, je to i s hlídáním deti! 🙂 A dá se domluvit a bez hlídání je to za míň samozrejme. https://www.facebook.com/Angličtina-s-hlídáním-...

xsenova
9. dub 2020

Ahoj, nemate nejaky update na CAE v Prahe? Momentalne chodim na JIPku a je to bieda. Nemame lektora rodileho mluvciho - pricom to jipka slubovala, na kurz nastupilo v rijnu 10 ludi a uz od prosince sme tam zostali dvaja - co je blbe na konverzaciu.