Poraďte, jaký kalhoty, abych venku neumírala zimou?

tlapicka
4. led 2008

Jsem strasna zmrzlina, porad mi je zima a v zime jit ven znamena utrpeni v pripade, ze nemam na sobe oteplovaky na lyze. Chtela bych nejake teple kalhoty, ktere maji normalni rozmery. Prala bych si jit na prochazku na hodinu a vrati se jako normalni clovek a ne jako nepouzitelnej rampuch, co rozmrza do vecera.
nemate nekdo zkusenosti s vyrobkama devold?
diky vsem za rady!

suki
4. led 2008

tlapicka a co nosit pod kalhoty teplý punčocháče? Já nosím a zima mi nebývá. 😉

tlapicka
autor
4. led 2008

no jasne, to nosim, to mi nepomaha. pripadam si jak v kratasech :(

aponchie
4. led 2008

teda to je tema 😀 nic ve zlem ale co treba nechodit ven? 😀 😀 nebo koupit straaaaaasne drahe funkcni pradlo pro horolezce treba na hudy sport maji takove 😉

lendy1
4. led 2008

tak ještě vysoké boty s kožíškem a dlouhý kabát 😀

gedren
4. led 2008

Ja nosim pod dziny takovy termalni podesravacky, asi je to moira, je to super, asi muzes zkusit i vlneny...

atreides
4. led 2008

a co se začít otužovat 😉

lucenek
4. led 2008

hm tak já to taky řeším lyžíkama a je mi fajn, zbytek neřeším, hlavně že jsem v teploučku 😀

ulicnice
4. led 2008

Mně pomohlo místo bundy pod zadek nosit kabát nad kolena (delší nemám) - na stehna mi byla vždycky největší zima, takhle se na ně nedostane vítr a je to hned o něčem jiném. Ještě jeden dobrej fígl (ale musí být pro to vhodný terén): na začátku jíz z kopce a pak se vracet pěšky do kopce. Já šla včera po 18. domů z města pěšky - celou cestou do kopce a domů jsem přišla úplně zpocená 😀 😀 😀 Nebo s kočárem běhat, to se taky zahřeješ 😀

atreides
4. led 2008

nejlepší jsou punčochy a ten delší kabát, rozdíl je fakt znát

ulicnice
4. led 2008

Jo, to jsem zapomněla - taky nosím pod kalhoty silonky. A ještě jsem investovala do termoponožek. Teplo od nohou dělá hodně.

aponchie
4. led 2008

ja jsem tak nechutne pribrala ze nemuzu dat silonky po ddziny ani 😠 tak chodim jak jitrnice jen tak a ani mi neni kosa ten luj to zahreje 😀 ale chodim do sauny plavu a hejbu se pak mi neni kosa

romana27
4. led 2008

někomu pomáhají silonky pod kalhotama? To bych se divila 😀 Buď bavlněný punčochy nebo jak píše gedren termoprádlo.
Já jsem taky zmrzlina obecná, takže pod riflama nosím vojenský termoprádlo od mojeho, letní...Zimní nechávám, až bude fakt kosa. Protože musím být venku i několik hodin denně (Daník je hold miláček 😀 , co doma neusne), tak si to užívám 🙂))

Dobrá je i ta dlouhá bunda nebo kabát, fakt to pomůže 😵

tlapicka
autor
4. led 2008

diky za tipy. premyslim nad vlnenym termopradlem. mate nektera zkusenost?
dlouhy kabat je strasne studeny, to nee.jeden mam a nosim ho do divadla a podobne. navic krosna s miminem a kabat neni to pravy orechovy a navic promokne... Vysoky boty taky nemaj vyznam, jelikoz maji dycky strasne tenkou podrazku, takze mrznu od zeme, nosim pohory celorocne.
tip nechodit ven neberu, kdyz mam doma mrnouska. prave kvuli mrnouskovi to resim 🙂

aponchie
4. led 2008

silonky proto ze nic tlustsiho pod rofle nedam 😀 to byl humor nechosit ven chapes??? 😎 😀

ulicnice
4. led 2008

mně teda ty silonky pomáhaj - a tlustší bych na sebe pod rifle taky nenarvala. Mám teda u nich ustřižený ťapky, protože jinak by termofusekle neměly žádnej efekt. tlapicko, model pohorky-kabát-krosna by mohl být zajímavý. A ještě zajímavějších by to bylo s kožichem (samozřejmě umělým) 😀 😀

tlapicka
autor
4. led 2008

aponchie: 😀 😕

aponchie
4. led 2008

jinak nosim trekovky z tech mejch Tater 😀 celou zimu tluste ponozky nekdy dvoje ,rukavice dlouhe termotriko at mi necuhaji zada a vrstvim .jinak salek a hlavne ..moje hanba nemam cepku 😠 dokoupim myslim ze je zaklad nohy hlava ruce zada

suki
5. led 2008

, gvbbb§§pú., ů)§

)§, _

rv žh01f
f14 í cý z to odpověděla naše Nikolka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cazadora
5. led 2008

Ahojky tak já jsem si koupila teplý kaťata v time outu, jsou černý jako sportovní a podšívka je fleece a jsou super narvu se pod ně i v punčocháčích když je velká kosa 😉jo a stáli asi 1200

zuzik03
5. led 2008

Mě pomáhá teplé spodní termoprádlo Craft, co jsem v něm dřív lyžovala, bez něj teď ven nevylezu 😀

herminka
5. led 2008

Můj manžel si teď koupil kalhoty od Warmpeace (odkaz bymi tu asi smazali, dej si do googlu slova "warmpeace kalhoty high" - bez uvozovek, a vstup do odkazu přímo na stránkách warmpeace) a velice si je chválí, že mu v nich není zima, ale zároveň dýchají a nepotí se v nich (mají membránu). Je to podobný materiál jako šusťákovina, ale nešustí, zdá se příjemný, a kalhoty mají celkem normální střih (nejako klasické šusťáky). Uvažuji, že si je taky koupím, ale nejprve je vyzkouším v nějakých extrémnějších podmínkách na sobě 🙂, ať nekoupím gatě za 2000,-, ve kterých by mi bylo stejně zima jako v riflích 😀, manžel je přece jen horkokrevnější.

tlapicka
autor
6. led 2008

herminko, no prave, ty chlapi jsou proste yahrevny... my mame i spacaky kazdej svuj. tatka letni a ja polarni 😅