Poraďte originální dárek pro ženu ke kulatinám?

hehena
18. říj 2010

ahoj všem. moje sestra má za chvíli 30 a marně si lámem hlavu, co jí dát, aby to bylo výjimečný. měla teď složitou situaci, nového přítele má velmi krátce, takže si netroufáme třeba společný víkend. chtělo by to něco jen pro ni... pro je oba snad pořídí něco právě její přítel. poradíte? co jste vy dostaly, co vás okouzlilo, co si budete pamatovat? 🙂 moc děkuji!

power700
18. říj 2010

Ahoj, co nějaký ten zážitek? Něco, co má ráda a baví jí to.. Nevím ale přesně, jak se to jmenuje a objednává. Nějak přes net. Ale holky tady budou jistě vědet. 🙂

hehena
autor
18. říj 2010

zážitek klidně, ale nevím právě co... adrenalin si neodvažuju kupovat, navíc třeba na tandemový seskok už bude asi zima :( prohledávám net a vůbec na nic, co by mě fakt oslovilo jsem nenarazila, tak jsem si říkala, že osobní zkušenost je nejlepší, proto jsem založila diskusi 🙂 třeba mě ještě osvítí duch svatej, jinak nevím...

hejdita
18. říj 2010

a co tak zaplatit masaze nebo neco podobneho nemusi to byt jenom adrenalinove muze to byt odpocinkove....je to jenom pro ni teda pokud uz na masaze nechodi to by asi nebylo uplne prekvapko.... 😉 😕 🙂

evena
18. říj 2010

mě se také tyhle kulatiny blíží 😝 a tajně doufám že dostanu něco na památku.. masáže sou dobrý dárek, ale určitě bych přidala něco co se dá "osahat"

a jinak mě dost zaujal v odkazu od hejdity den s fekálním vozem za 4.250,- 😅 no nevím jak bych reagovala na něco takového 😀

vojtisek2007
19. říj 2010

@hehena my jsme nechávali dělat ségře fotoknihu - od narození do těch zmíněných narozenin, k tomu vtipné komentáře,popisky a tak....ale ne takové ty klasické co nabízejí fotošopy ale normálně v tiskárně, myslím, že se jí líbila moc a kolikrát v ní i spolu listujeme....mě osobně se takovej dárek líbí moc, zůstane na památku....

hejdita
19. říj 2010

@evena 😀 i mne to zaujalo bych nevim co delala dostat takovy darek 😀 😀 😀 nato bych nikdy nezapomnela 😀 😀 😀 😀 to jo

mamkamarketa
19. říj 2010

Ja si myslim,ze kazdou zenskou potesi sperk ( i kdyz to byva od chlapa, ne segry 😀 ) nevim kolik do toho chces ,,vrazit,, ale treba takova kozena penezenka s monogramem mi taky neprijde k zahozeni

beruska2x
19. říj 2010

podle me kazdou zenu dneska potesi odpocinek a pece takze vse od pedikury, masazi, welness vikend, zalezi kolik financi na to venujes ale vyber je nepreberny a myslim ze z toho nikdo zklamany nebude 😉

eaka
19. říj 2010

@hehena víkend nemusí byť len pre ňu a priateľa, čo víkend pre dve sestry? wellnessový? rôzne kúry, masáže už boli spomenuté, leťte spolu na víkend do Londýna (od €11 jednosmerne/osoba 😉 )

eaka
19. říj 2010

už ma predbehla beruska 😉

zany
19. říj 2010

@hehena - nedávno jsem kulatiny slavila a dostala jsem dvě thajské masáže 😉 Na jedné už jsem byla, na druhou se chystám.... 😉 Ale tam vyrazíme asi na společnou masáž s manželem, která je prý také dobrá 🙂 Doplatíme si to a hotovo 😉 Prý to taky za to stojí!
Jinak od kamarádek jsem dostala krásný široký stříbrný náramek 🙂
Wellness víkend není špatný - ten jsem dostala od manžela 🙂 Pokud nemá přítele dlouho, nechala bych na ní ať se rozhodne s kým chce jet 😉

hehena
autor
19. říj 2010

@vojtisek2007 Vojti to je krásnej nápad.... škoda, že už na to není čas.... ale třeba zužitkuju jinde 🙂 😵 😵 😵
@evena no tak den s fekálním vozem mě taky dostal 🙂))))) 😀 😀 😀
@beruska2x Beruško no to máš asi pravdu! peníze moc nehrajou roli, buď to koupíme jen my s manželem nebo do toho půjdem s našima, takže několik tisíc prostě.... a i tak bych jí ráda koupila něco dalšího - třeba krásnou noční košilku, nebo ten šperk - na to je hodně... mě by kupříkladu šperk moc nepotěšil 🙂)) nenosím prsteny, ani náramky, řetízky... vlastně jen náušnice a ty si kupuju sama nebo s manžou... 😅

každopádně děkuju všem 🙂 😵

beruska2x
19. říj 2010

@hehena tak to jsme na tom se sperkama stejne, ja uz nenosim ani snubak - malyho furt mazu kremama a vse mi za tim zustavalo, taky nosim jen nausnice.... takze u me to jsou vyhozene penize i hodinky si zapominam brat 😀

kazdopadne rozmazlovat se rada necha kazda 😀

hehena
autor
19. říj 2010

@beruska2x Beruško i já. hodinky nenosím vůbec. prostě na těch rukách nic nesnesu, i když snubák bych docela ráda nosila, ale vadí mi to 🙂 i proto jsme si kupovali jen obyčejný stříbrný prstýnky. 🙂

mahorka
18. bře 2012

A co takhle nějaký originální typ kosmetiky? Znáte Terraké? Tuto přírodní kosmetiku jsem vyzkoušela v lázních a bylo to moc fajn ;), kukni sem: http://www.velichovky.cz/relax-a-wellness/kosme..., dívala jsem se, že tam mají poukazy na cokoliv, co se dá na stránkách najít 🙂

marieggg
29. zář 2016
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Ahoj 🙂 Já ženám v rodině většinou vybírám dárky na http://www.laalmara.cz/ Ten portál miluju. Mají opravdu roztomilé věci. Nebo opravdu zkus nějaký ten zážitek. U nás v rodině třeba měly velký úspěch masáže. 🙂

bluecurrant
20. únor 2017

U mě boduje jakákoliv přírodní kosmetika, běžnou už vůbec nepoužívám. Těch bio a eko je naopak čím dál širší paleta. Při dvou dětech už nezbývá tolik peněz na tyto věci, navíc přírodní kosmetika bývá aspoň o málo dražší. Třeba toto by mě potěšilo http://www.originalatok.cz/darkove-poukazy/dp-n..., vyberu si pak konkrétní výrobky už ráda sama. Jinak nejlepší ceny co jsem zatím objevila jsou tady https://www.lilibela.cz/.
A ještě mám jeden tip - sestra dostala ke třicetinám poukaz na celodenní péči od kamarádek - v sobotu v poledne v určený den ji vyzvedly a v neděli v poledne zase vrátily manželovi a dětem. Zahrnovalo to různé kosmetické procedury, pak společnou večeři a pak se šly pobavit někam na diskotéku-to už nevím přesně. Společně přespaly u jedné kamarádky. Připadá mi to jako super nápad a ještě jsem na to nikde jinde nenarazila, takže to nebude profláknuté 🙂

rademas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
277651
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucasice
15. čer 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Pokud můžu poradit, tak za mě vedou dárkové poukazy! Jak na zážitky, jídlo, let balónem cokoliv ale je to zážitek na celý život a ty prostě nemají konkurenci.

blast
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sannykolarova
29. led 2023

Nevím tedy jestli je to zrovna originální ale své nejlepší kamarádce ke kulatinám jsem pořizovala chytré hodinky.. moc si je přála a také se jí moc líbily 🙂