Poraďte prosím dobrou cukrářku v Ostravě

aja123
12. bře 2012

Hledám dobrou cukrářku na dorty v Ostravě, víte o některé?
Děkuji.

smardik
13. bře 2012

paní na MMB s ID 62738 dělá super dorty, je z Ostravy a udělá ti snad cokoliv 🙂, mi dělá kamarádka-z Vratimova, je studentka a občas si tak přivydělá, dorty má úžasné

levandule_vanilkova
14. bře 2012

Ahojky...taky jsem hledala někoho v Ostravě a nakonec jsem narazila na stránky dortů Marlenka - určitě je znáš. A když koukneš, mají tam překrásné dortíky k narozeninám, svatbě a jiným příležitostem a dělají i dorty na zakázku. Nejlepší na tom však je, že základem dortu je právě marlenka, kterou já teda rozhodně můžu. 😵 Výrobnu mají ve Frýdku - Místku a dort si můžeš nechat doručit i jejich kurýrem. Snad jsem Ti trochu pomohla. 😉

formelina
14. bře 2012

Dobrý den/ ahoj dobrá cukrářka je paní Jařabová, ale je to kapku za Ostravou. Jinak bych doporučila Labužníka v Porubě nebo pak Olies cukrárnu.Dělají také dorty na přání a hlavní je, že to není přeslezené a ani umělé prostě mňam 🙂

climb10
7. kvě 2012

Ahoj, taky bych potrebovala udelat jeden pekny slozitejsi dort 🙂 mam vyhlidnuteho prave Labuznika, ale hledam i dale... ovsem pani MMB s ID 62738 neumim vyhledat 😀 poradi nekdo?

lucenek
7. kvě 2012

já bohužel na odkaz výše mám negat zkušenost dort jsem měla..a nikdy více....
mám tady v Porubě kočenku šikovnou dělala mi toto
výborný, nepřeslazený a za super peníz dělaný v čistém prostředí
letos zase od ní....