Pôrod na videu

slim
30. říj 2006

Holky, v úvodu si o mne nemyslete nic nechutného 😖
jen tak náhodou jsem našla na internetu info, tak přeposílám, kdybyste některá měla zájem...
Porod na videu - ukázka živě (v odkaze zhruba uprostřed stránky):
http://bolesti.abecedazdravi.cz/porod-na-videu-...
bohužel žádná kvalita. a císařák je fakt hnus, to jsem musela vypnout.

tady je odkaz pro objednání DVD za 100,-Kč (70min záznamu)
http://www.porod-na-videu.cz/index.htm

a na závěr krátká diskuze ostatních, co to viděli...
http://bolesti.abecedazdravi.cz/porod-na-videu-...

kdo jste tohle DVD viděl, můžete pls přidat svůj názor, zda to stojí za koupení? zase na druhou stranu, alespoň žena ví, do čeho jde a nemusí se bát neznáma 😎

blacks1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukuckaxxx
6. črc 2007

blacks1, ja mam ten isty problem, teda co sa tyka strachu, este babo necakam, ani sa nechystam, ale panicky strach mam uz teraz 😢

titkovamiriam
6. črc 2007

kazda napise inak.ja som rodila tri krat bez epi a rodila som rychle a relativne bez bolesti 😀 😀 😀

mikca
6. črc 2007

nevim jestli to je zprávně zvolené téma nemám pocit že to sem patří, ale ka ždá má porod jinej, zkoukněte tady pár temat a uvidíte

draga
16. črc 2007

kočky tak jsem tu shlédla ty porody a řeknu vám tohle vidět tak snad nerodím 🙂) v reálu to je úplná báseň 😀 a taky se vám zdá že s těma miminkama zacházejí tak nějak drsně?

martina13132
17. črc 2007

Ahojte Ja mám pocit že na svete nemôže byť nikto kto sa viac bojí ako ja. Zároveň ale už aj chcem bábo. Hold sa s tým budem musieť popasovať. 😲

maruschka
4. srp 2007

ahojte mamičky.Mám dve deti-4 a 1 rok-dievčatká.Prosím vás, ak aj sledujete tie videá o pôrode na internete, neberte si to tak k srdcu.Každá z nás to prežíva inak, lebo nemáme rovnaký prah cítenia bolesti, ale v podstate ide vždy len o to jedno, nemyslieť na tú bolesť.Najsôr vás to prekvapí,keď to príde, možno vás chytí panika, ale len na maličkú chvíľu a potom to už pôjde.Nebojte sa,nenechajte sa strašiť hororovými príhodami z pôrodov.Každá má pri tom bolesti-veľké,to je normálne ale treba myslieť na niečo.Mne osobne pomohlo, vždy keď ma chytila kontrakcia tak som začala rátať a skákala som na fit lopte v pôrodnici.Manžel bol zo mňa na cucky,lebo on tú bolesť prežíval horšie, ako ja.Ale pomáha aj to, keď pred pôrodom, tie posledné dni stále chodíte,aj keď prídu kontrakcie.Tým sa to urýchli-zemská príťažlivosť.Nakoniec tak rodili aj indiánky.A ako všetci dobre vieme, amerika musí byť vo všetkom naj, takže aj tie videá sú ako z akčného filmu.Videla som ich už veľa.Celkom dobre sú pôrody na RTL Main baby.Tam je skrátka všetko, aj pôrod naživo aj starostlivosť pred a pôrode,poradne.Je to krásne a prirodzené.Len neviem, či to ešte chodí.A inak dá sa pichnúť lumbálka,so sestrou sme naraz čakali bábätká, lenže mne ju už nestihli pichnúť, lebo od začiatku kontrakcií až do konca pôrodu, sme to zvládli za asi 2,5 hodiny.Sestru som prinútila, aby si ju dala pichnúť, lebo mala dlho bolesti a tá si ju nevedela vynachváliť.Takže je to len na vás, ako to prežijete.

kamila3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naty
21. srp 2007

naprosto souhlasím s kamilou3!!! 😉

Člověk to přeci všechno vnímá úplně jinak, když to sám prožívá, než když to vidí u jiných a představuje si, jak strašně trpí a že tohle by nikdy nevydržel!!

Upřímně řečeno, sem se na jedno mrkla a musím říct, že bych nikdy nechtěla být v pozici toho doktora 😝 ( takže manža bude mít u porodu vstup ke spodním partiím zakázán 😀 ), protože to opravdu vypadá otřesně!!! Mě to přijde, jako kdybyste se před každým nasednutím do auta dívali na nějaký fotky z brutálních dopravních nehod a pak se celou dobu třásli... 🤐 ...jako, jasně že to bolí, s tím se počítá,ale tohle mi přijde v těhotenství jako dost zbytečný přidělávání si stresu... 😔

jerryjanka
26. dub 2008

posuvam vyššie davno sa tato tema neobjavila hore - odporučam pozrieť

dokonca som našla novy link na pôrod v najprirodzenejšej polohe aj s pôrodom placenty

https://www.youtube.com/watch?v=0fwWdVda8sg
jerryjanka
26. dub 2008

ak vam to nepojde treba sa prihlasiť že mate nad 18 rokov - potom to pôjde je to naozaj krásne video žiadne strašidelné 😵

winona24
29. črc 2008

http://ohneta.pise.cz/29278-porod-ditete-video....

no tak ja pridam dalsie...vo chvili ked asistentka chytila do ruky noznicky a isla robit nastrih,som to stopla...nemozem sa na to pozerat...a to ma za par tyzdnov caka porod... 😝 😝 😝

yara2
29. črc 2008

yara - kocky,nejake linky uz som poslala aj v teme "videa porodov nazivo" . tak kuknite ked chcete 😀

janka_20
5. srp 2008

baby pozerala som to celee od zaciatku do konca vobec somt o nepretacala ani nic..a pozerala som uz hadam vsetky tieto videa na nete 🙂 je lepsie si to pozriet dopredu pred porodom...

alexandrakeselova
11. srp 2008

ahojte, som rada,ze sa tu zacali objavovat linky na videa na youtube, lebo ich je tam naozaj spustu a kto aspon trosku vie po anglicky, moze najst nadherne videa, napriklad ked si zadate do hladacika homebirth, unnasisted homebirth, unassisted birth...a pridam aj literaturu peknu nova doba porodni od vlastimila mareka, hovory s porodni babou od jany dolezalovej tajomny zivot dietat pred narodenim.mozem poziciat ked niektora chcete.deticky citia vsetko co citite vy, tak sa teste na deticky, citajte krasnu literaturu, pocuvajte peknu hudbu a nenechajte sa strasit. super spolocnikpri porode je dula, s ktorou sa urcite nebudete bat.ja som mala dulu aj porodnu asistentku pri domacom porde a bola to neopisatelna krasa.

mishka711
14. srp 2008

ahojte no ja mam porod na videu ale zatila neni uverejnene ked ho videla kamoska ze ako by som bola na dovolenke 😀 a nie rodila

lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
1. říj 2008

já teda nesouhlasím, že je lepší zkouknout videa na netu před porodem. Pak se maminy většinou víc bojí, protože každý porod je jiný. Takhle jsem nevěděla, co mě čeká, nástřih jsem neměla a kdybych to viděla předem, tak bych se zbytečně děsila. 🙂

lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucasaerik
1. říj 2008

tak já budu rodit po třetí...a musím dát za pravdu slovíčkám co tady byly řečeny každý porod je úplně jiný a jinak probíhá...já třebas u prvního dítěte viděla vše co se odehrává dole..jelikož mě stočily do úplného klubíčka a viděla jak hlavička se dere ven a pak i když hlavička vylezla...nepřipadolo mi to nijak strašně drastické...někudy přeci vylézt musí..a to jsem měla první porod hodně náročný a velmi těžký (popisovat nebudu, jelikož jak zaznělo není dobré strašit, opravdu každý porod je naprosto jiný) druhý byl už více v klidu, hlavně jsem bolesti snášela klidnějí a byla jsem připravená na to co mě čeká a už jsem si tak nějak sama určovala jak ano a jak ne...nyní mě čeká porod po 6letech a nějaký ten měsíc v lednu...samozřejmě se bojím, kdo by se nebál...ale zároveň se těším...a vlastně se i trochu těším...ten okamžik když je miminko na světě je úplně úžasný.... 😵

lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka.jesenska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz