Porosím o zkušenost s domácí pekárnou a recepty

hankamarkova
25. pro 2013

PROSIM O ZKUŠENOSTI Z PEKARNOU A JEJIMI RECEPTY..

rozzaarka
25. pro 2013

@hankamarkova Ahoj, pouzivame pekarnu skoro denne, protoze pecivo vubec nekupujeme. Delame doma vsechno od chleba, pres bagety az po loupaky. Take pekarnu pouzivam na zadelani jakehokoli kynuteho testa, takze u nas je to nedocenitelny pomocnik. Minula nam odesla par dni po zaruce, takze jsme ted koupili novou, s prodlouzenou zarukou o 3 roky na 5 let, tak jsem o neco klidnejsi. Kazdopadne si ujasni, co od pekarny chces a cekas. Recepty najdes vsude, chce to vyzkouset, co vam bude vyhovovat. taky vzdycky zkusim par receptu, vyberu nejlepsi, propadne to z nekolika nakombinuju 🙂

dadushe
26. pro 2013

@hankamarkova Souhlas s rozzaarkou, u nás se pekárna otáčí jako na obrtlíku🙂 Přestala jsem kupovat pečivo a pouze se peče, manžel nejvíc miluje ranní čerstvě upečený chleba (vstává v 5.30) tak mu to večer naházím, v noci se to udělá a ráno si vytáhne z pekárničky🙂 Je to velký pomocník na cokoli kynutého od vánoček po šátečky, rohlíky, knedlíky....prakticky se o to nemusíš starat, pouze si to těsto pak vytáhneš🙂 Zpětně bych zvolila pekárničku se zatahovacím hnětacím hákem a s možností posunování programu (př. když se ti zdá těsto dost nakynuté). Ze začátku doporučuju zkusit napoprvé směs (hotovku), aby se to povedlo, protože nám trvalo přijít na ten "pravý" chleba ze samostatných ingrediencí (křupavá kůrka, aby prasknul) asi měsíc 😀 Už jsem jí chtěla vzteky hodit do sklepa 😀 Tak pečení zdar🙂

lili_k
26. pro 2013

Taky doma peceme, bezlepkove. Lepkove pecivo kupujem. Do pekarny totiz lepek nesmi 🙂

hankamarkova
autor
26. pro 2013

AHOJIK MOC DIKY ZA RUZNE KOMENTAŘIKY ZATIM POUŽIVAM JEN TY HOTOVE SMĚSI JEN JEDNOU JSME SKUSILA UDĚLAT KYNUTE TĚSTO NA PIZZU APOVEDLO SE..SUPER VĚCIČKA TOANO..

jitule23
26. pro 2013

Pekárnu mám asi pět let. Dělám v ní všechno - chleba, těsta, knedlíky. Recept na chleba mám svůj odzkoušený. Není pravda, že do pekárny nesmí lepek. Já peču z běžné mouky, které lepek obsahuje a je vše v pohodě.

lili_k
28. pro 2013

@jitule23 to jsi spatne pochopila. Ja jsem celiak proto pecu bezlepkove, tudiz pochopitelne nemichame lepkove a bezlepkove suroviny.

hanula11
22. led 2015

Děvčata prosím, prosím, nutně POTŘEBUJI HNĚTACÍ METLU na pekárnu ETA 0652 VEGA. Nebo z Tesca – pekárna BMS10.
Prosím NABÍDNĚTE komu"zbývá" nebo máte-li nějakou radu kde koupit.
Na int. obchod Nadeta Chlumec nad Cidlinou jsem už volala.
Paní, které jsem ji zaplatila před měsícem, mi pekárnu poslala bez hnětací metly 😖 😠.
PROSÍM, PROSÍM
DÍKY 😵