Poště se ztratil balík, stalo se vám to?

kamullaka
21. pro 2012

ahojky, před 8mi dny mi byl poslán balík s umělím stromkem a pořád nikde tak jsem volala na centrálu co má balíky na starosti naposledy byl v Pardubicích a od doby není nikde a ani nevi kde se právě nachází stalo se to taky někomu a byl mu doručen nebo se musel reklamovat aby balík dohledaly.Tak budu muset jit koupit jiný a zbytečne vyhodim peníze za další a asi vezmu živý,a nevíte kde se v Brně dá sehnat za dobrou cenu děkuji

ivcacekb
21. pro 2012

@kamullaka a podle čísla balíku ho nenajdeš v systému na stránkách pošty? Česká pošta nestíhá, takže je klidně možný, že ti přijde po vánocích.....Platila jsi ho převodem?Určitě by ho měla mít firma, která ho posílla pojištěný.

kamullaka
autor
21. pro 2012

tam píše že je přepravonán na dodací poštu a ani česká pošta neví kde je podle čísla nikde není paní s pošty volala asi na 5 pošt a nikde není platila jsem předem

ivcacekb
21. pro 2012

mají tam blázinec, to je samozřejmě neomlouvá, ale nejsi jediná, komu nedošel balík....jestli nepřijde dneska, tak budeš muset koupit bohužel jiný 😒 , napiš reklamaci e-mailem, ale na odpověď mají taky nějakou lhůtu, ale podle mě ti dojde stromeček po vánocích....

zuzi82
21. pro 2012

@kamullaka Mě se to stalo. Kupovala jsem taky od někoho fusak do autosedačky a platit měla dobírkou. Balík nedošel a paní to řešila jako reklamaci a dávali jí peníze, na které to měla pojištěné. Prostě se ten fusak nenašel. 😠

karotky
21. pro 2012

@ivcacekb , @kamullaka ,..............................nejen v Brně( www.ceskaposta.cz/assets/aktualne/aktuality/201... )mají otevřeno i na ŠTědrý den,tak to snad do té doby dorazí-držím palce 🙂

kamullaka
autor
21. pro 2012

@ivcacekb já vím že nejsem jediná akorat me to našvalo a že maji frmol to mě jako zákaznikovi zajímat nemusí tak dneska se půjde pro živý snad tam neboubou samý koštata 😀

kamullaka
autor
21. pro 2012

@zuzi82 a pak schánět jiný a už jsem psala pánovi tak bede reklamovat akorá že já už jsem balík zaplatila předem a to ještě dneska 600 do školky 😖

kamullaka
autor
21. pro 2012

@karotky díky 🙂 za odkaz ale už s tím redši počítat nebudu že dojde

zuzi82
21. pro 2012

@kamullaka Jo,jo, mě to tenkrát strašně mrzelo a stejný už jsem nesehnala. ☹

ivcacekb
21. pro 2012

@kamullaka to chápu, tak ať pořídíš aspoň krásný stromek 🙂

kamullaka
autor
21. pro 2012

@zuzi82 to věřím ještě ktomu že pak už nedal sehnat

kamullaka
autor
21. pro 2012

@ivcacekb děkuji 🙂

kitinka76
21. pro 2012

@kamullaka máš podací číslo balíku???? tady se dá dohledat....
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-...

kamullaka
autor
21. pro 2012

@kitinka76 to mám tAm je akorát,že je přepravovany k dodací poště,a jak jsem psala tak ani s centráli kde mají na starosti balíky neví kde se ted nachází

kitinka76
21. pro 2012

@kamullaka to znamená, že je na cestě do k vám do města, je jasné že ti nedokážou říct víc.... neví komu ho naložili do auta, až bude u vás ve městě naskočí tam "Zásilka připravována na dodací poště" bohužel do vánoc už to asi nebude.... 😒 běžně to trvá od doručovací k dodací poště 2-3 dny, ale teď bude doba doručení asi delší. Taky záleží jak to posílali, kdyby to byl obchodní balík, nebo balík do ruky tak by mělo být dodání rychlejší

kamullaka
autor
21. pro 2012

@kitinka76 to já vím hodně nakupuji přes net balík jsem měla vždy do 2 dnů doma ale ještě nikdy se mi nestalo ze mi nedošel a je na cestě už 8 den a ještě mi řekli,že mi pravděpodobně nebude vůbec doručen,že má odesílatel podat reklamaci o dohledání,dneska jdu lovit nějaký pěkný živý 🙂

kitinka76
21. pro 2012

@kamullaka šťastný lov 😉

ludva
21. pro 2012

@kamullaka JJ DNES PODÁTE - ZÍTRA HLEDÁTE 😀
Snad se stromeček najde 😉

veruska007
10. lis 2014

Obnovuji diskusi. Před zhruba dvěma týdny jsem paní zaplatila za kabátek plus poštovné. Balíček mi však stále nedorazil. Prodávající mi později poslala číslo ke sledování zásilky, podle toho jsem zjistila, že balíček týden visí na podací poště. Prodávající jsem tam poslala, na poště jí tvrdili, že tam balíček rozhodně není a že už je určitě v našem městě. Jenže není, balíček mi stále nedorazil a když jsem vložila kód ke sledování zásilek, tak mi to hlásí, že "Zásilka tohoto podacího čísla není v evidenci." Co s tím? Můžu to řešit já nebo to musí řešit odesílatel? A jak přinutit prodávající, aby to řešila?

veryvory
17. pro 2020

S Českou poštou mám s reklamací dobrou zkušenost - ztratil se mi balík za 300 a do pár dnů jsem měla na účtě 1000 Kč (i když jsem požadovala jen 300) a ještě hotově za poštovné 🙂 Skvělý přístup! Naopak zásilkovna mi ztratila balík za 700, byl připojištěný a řádně zabalený a nemám po 3 měsících ani balík ani peníze, komunikace šílená, neochota, arogance, nevrátí mi ani korunu...