Poštovní spořitelna - jednorázový příkaz k úhradě

skuli
13. kvě 2009

Holky prosím pomozte.Už hodinu se snažím něco zaplatit a pořád mi to píše že dávám špatný formát čísla účtu.Mám účet 2 měsíce,dříve jsem platila všechno složenkami a jsem z toho tady jelen.Hodně věcí jsem si už poplatila,ale teď mi to nejde.Mám to poslat na bankovní účet,je to 10 místné číslo /4 čísla.V tom příkaze k úhradě je číslo účtu příjemce,kde se vejde jen 6 čísel,pak je tam pomlčka.Jak to mám teda napsat?Taky tam nemám kod banky,který je povinný 😖

skuli
autor
13. kvě 2009

😝 asi už všechny spíte,měla jsem napsat dříve 😔

lenkazdenek
13. kvě 2009

Ahoj,asi moc neporadím,já vše posílám přes maxkartu,jinak se v otm taky moc nevyznám 😔

skuli
autor
13. kvě 2009

Alespoň jsem ráda,že nejsem sama 😀

misak74
14. kvě 2009

Ahojky Skuli, cislo uctu prijemce se sklada z sestimistneho predcisli, coz je v tvem pripade 0 a z desetimistneho cisla uctu, za lomitkem je ctyrmistny kod banky. Snad jsem ti pomohla, kdyztak klidne pisni IP.

skuli
autor
14. kvě 2009

Děkuji Ti moc,teď jsem to odeslala a šlo to.Mě zmátla ta 0 která se měla napsat do prvního políčka,to jsem nevěděla a to za tím lomítkem byl teda kod banky,který jsem si myslela,že nemám 😀 Jo,člověk se pořád něco učí,vy mladí máte výhodu,že s tím vším pracujete od mládí.

misak74
15. kvě 2009

Tak to jsem ráda, že jsem pomohla... No pracuju s tím od mládí to je fakt, ale zas tak mladá teda nejsem 😀