Postýlka z Ikey. Odpovídá výška roštu normální posteli?

terak
8. zář 2010

Prosím o vaše zkušenosti s dětskými postýlkami IKEA. Máte např. někdo přímo tuto postýlku - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9011...

Měla jsem v plánu koupit původně jinou, ale prozatím máme veškerý nábytek z IKEA a jsem naprosto spokojena. Jen si nejsem jista, jak postylky obstoji v praxi. Jsou bytelne, vypadaji pekne, ale jak zvladaji radeni batolete? Druha varianta je Meda od Scarlettu.

A co ta bočnice a výška roštu. Je to udělané tak, že výška roštu odpovídá výšce normální postele? Aby se to dalo postavit vedle sebe, bez bočnice.

Díky!

skajana
9. zář 2010

My máme přesně tuhle a fakt spokojenost - objezdili jsme kvůli postýlce několik obchodů a i o dost dražší nám přišly takový "vyklavý" a celkově měli dost mouchy (nevím už kde, ale našli jsme si co by měla/neměla taková postýlka mít aby byla bezpečná) a tahle vyšla fakt skvěle i co do ceny - jinak pokud máš rošt na té horní výšce, tak je 45cm od podlahy ke spodku matrace...postel máme nízkou, takže nám to tak nevychází. Jinak známá ji měli pro dítě skoro do tří let a přežila úplně v pohodě, tak doufám, že nám taky vydrží 🙂

slunecinecko
9. zář 2010

Taky se hlasim k ikeackovi 🙂 a naprosta spokojenost...

bury
9. zář 2010

taky máme tuto postýlku a jsem zatím moc spokojená. přijde mi hodně stabilní, ale to prověříme až tak za rok 🙂

terezita
9. zář 2010

my mame hermelin, je podobna, ale ty kratsi strany ma plne. mame ji bez bocnice a je to parada, mala muze prelizat sem a tam.. postel mame taky nizkou. mezi posteli a postylkou je rozdil asi 10cm (postel je vys), coz bylo taky prakticke, bo trvalo, nez se naucila vylezat ven.. a radeni take zatim zvlada 😀 😀

misi78
9. zář 2010

Máme presne tuhle a je super, doporucuji. 🙂

akcull
9. zář 2010

Máme přesně tuhle postýlku a jsem moc spokojená, je stabilní, malá jí už přelézá, věší se na bok a postel se ani nehne (a to má už 14 kg). Nejsou tam žádný místa kde si může skřípnout prstík, třeba okolo roštu, fakt spokojenost.🙂

suik
12. zář 2010

My máme taky tuto, ale je to už nějaký pátek, zřejmě starší typ, tak je mnohem větší, než jsou tyto. Svoji zkušenost nemůžu potvrdit, ale přežila dvě děti a má už nějaký věk. Stabilní mi přijde hodně.
Co se týče matrace, nezkoušela jsem to úplně přirazit k naší posteli, ale nějaký rozdíl tam je.