Potvrzení od lékaře do autoškoly, o jaké vyšetření jde?

lipipipi
14. črc 2012

Tak jsem se konečně odhodlala a přihlásila se do autoškoly, malý půjde do školky a bydlíme na malé vesnici takže to bude potřeba 🙂 Potřebuji potvrzení od lékaře a chci se zeptat zda některá z vás nedávno absolvovala tuto prohlídku aby dostala potvrzení a o jaké vyšetření se jedná. Někde jsem zaslechla, že i ekg což bude sranda, protože moje doktorka ho nemá takže se kvůli jednomu potvrzení budu složitě objednávat do nem. na internu 😒 Poradíte?

magdulinka
16. črc 2012

Ahoj, už je to nějaký ten pátek co jsem dělala autoškolu, ale pokud si vzpomínám. Zkontrolovala mi zrak, změřila tlak, brala krev a moč a to bylo myslím vše. Jen pokud můžu doporučit pokud nosíš brýle nech si napsat, že nosíš i kontaktní čočky. Já jsem v době kdy jsem byla pro potvrzení čočky nenosila a tak jsem si je tam nenechala napsat. Jenže později jsem je začala nosit a problém byl na světě, protože v řidičáku jsem měla napsáno, že můžu řídit pouze s brýlemi a policajtovi těžko vysvětlíš, že máš čočky... Takže jsme musela opět k doktorce, opět nové potvrzení (takže další pětikilo ☹ ) a opět vystavení nového řidičáku.

lipipipi
autor
16. črc 2012

Magdulinka děkuji za odpověď. Tak to by mělo být ok. Brýle tedy zatím nenosím. Měla jsem strach z toho EKG protože jak jsem již psala má dr. ho nemá a objednávat se do nem. na internu je u nás když to není kvůli nějakým potížím zhruba měsíční záležitost a čekat mesíc kvůli potvrzení se mi vážně nechce.

gustav123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz