Pouští vás v autobuse sednout v pokročilém těhotenství?

vendeta
17. pro 2007

Chtěla jsem se zpetat jakou máte zkušenost se sezením v autobuse v pokročilém těhotenství? Pouští vás lidi, museli jste si někdy o to říct?..... 😉

anka.
18. pro 2007

hehe sisstin_ máš pravdu 😀 Já mám stejné zkušenosti jako vy. Když náhodou chytnu volné místo, za chvíli si ke mě stoupne nějaká zmalovaná důchodkyně a významně kouká 😒 Jo a když jsem jela do podolí (a nebylo mi zrovna njlíp) jedna "starší" rázná paní mě sejmula hned při nástupu - jak se snažila blokovat, aby ji někdo nezased místo 😕

sisstin
18. pro 2007

anka: to musíš poskakovat před dveřma s roztaženýma rukama, aby ti starý lidi nezasedli místo 😀 😅

anka.
18. pro 2007

siss_hehe, když oni jsou většinou silnější, když dojde na bitku 😀 😀 😀

sisstin
18. pro 2007

anka: jsem byla svědkem toho..jak nějaká důchodka začla strkat asi do 16-leté holčiny..docela tvrdačka..ta se otočila a sejmula babku tak, že si sedla z vejšky na prdel 😅 😅 😅 😅 😅

kacka.va
18. pro 2007

jéé, tak s jednou babiznou mám taky zkušenost. Byla namalovaná jak šlapka, měla krátkou sukni, parte jí ale skoro čouhalo z kapsy a žvýkala jak kráva na pastvě. Já seděla a ona mi pořád taškou bouchala do nohy, abych si jí jako všimla. Tak jsem na ní nereagovala a vduchu jsem si říkala: "Chceš krávo vypadat na dvacet, tak si můžeš jako dvacetiletá taky stát" 😉

sisstin
18. pro 2007

kacka.va:nebyla u vás v Praze na návštěvě ta naše? 😅 😅 Je jí asi tak sto let..má dlouhé blondaté vlasy..modrý stíny, růžovou hubu a tváře...brutál mini, sítovaný punčochy..a 20-cm podpatky 😅 😅 😅

mihapiha
18. pro 2007

Tak toto řeším celé těhotenství, pustili mě sednout v 12tt, což si myslím, že to bylo prd vidět a ted nic, nikdo nehne ani brvou, tak jsem dospěla do stadia, že klepu na rameno a místo v MHD si tak ulovím. Jinak dneska mě teda pustila sednout mladá kočka, tram byla plná už jsem hledala někoho koho zvednu ze sedadla, ale ona se nabídla, tak jsem byla ráda, ale to bylo opravdu dvakrát za celé těhu! 😖

sisstin
18. pro 2007

mihapiha:já třeba jako sedět nepotřebovala 😉 ,ale když byl mega nátřesk..tak bych si i sedla..páč mě každej mlátil do břicha 😒

r123
18. pro 2007

hlavně starý mají většinou jednu zbraň co mi ne a to sou hůlky! 😀

sisstin
18. pro 2007

r123: 😅 😅 😅 😅 😅 bys nevěřila, kolik jich po zavíračce v krámě najdeme po koloniálu 😅 😅 😅 😅

ronie
18. pro 2007

ahoj jo tohle je hrůza taky mě pustili sednout jen párkrát za celý těhu. Pak sem to dělala jako mil, že sem jim klepala na rameno a zvedla je-většinou je to těm lidem trapný a aspoň si snad příště budou všímat okolí. Za to teď když jedu s Olim v Ergu mhd tak mě všichni chtěj pouštět sednout, jenže to s ergem moc nejde a hlavně se s nim musim pohupovat, aby nezačal řvát, že se stojí. Zřejmě když už je to dítě vidět na tom břiše tak jim to dojde 😀 😝

sisstin
18. pro 2007

holky..já jsem takovej tydýt..já jim radši budu významně bouchat břichem do ksichtu, než abych si řekla 😒 😅 což se teda nehodí k mýmu mottu 😔 😅

kacka.va
18. pro 2007

já bych taky sedět nemusela 🙂. Ale spíš se bojím, že to škubne, já sebou plácnu na zem a bude hotovo. A pak se mi dělalo i před těhu blbě v přetopených tramvajích

sisstin
18. pro 2007

kacka.va:já jezdila do práce v zimě v přetopeným autobuse v pět ráno, kde pravidelně jezdil příšerně navoněnej chlap a týpek, co snad hulil 60 denně..a to jsem byla v prvním trimestu..taky jsem měla, co dělat 😅

lu777
18. pro 2007

ha, přednost 😀 😀 jsem se zasmála zas jednou 😀 😀
já naprosto Nesnáším říkat si o místo - ale musela jsem se to v těhu naučit, jinak bych nikam nemohla.. na začátku mi bývalo slabo, protože jsem nemohla jíst tak do půlky těhu.. no a od tak konce 7. měsíce se mi dělá na omdlení po zhruba dvou, třech zastávkách.. takže prostě buď už zvenku než nastoupím koukám komu si říct a nebo se rozhlídnu v buse, vyhlídnu někoho mladýho a normálně si řeknu.. vždycky bez problémů (až na dva chlapy, který u toho vzdychali asi jako já budu u porodu, magoři)...

jinak teda ale musím říct, že mě fascinují dva jevy - zaprvé neustále mládež sedící na sedadlech pro zdr. postižené apod. - a za druhé mladí kluci, tak osmnáct až pětadvacet, kteří jsou cool ohození, mají drahý mobil a ještě telefonují někomu, že zrovna jedou do klubu nebo na disko.. a tenhle typ VŽDYCKY má potíže s nohama.. pozná se to tak, že jakmile se uvolní místo, tak by i těhotnou zabil, aby si sednul 🤐 🙄
na tyhle týpky a na malé děti bacha - vůbec okolo sebe nekoukají a jsou fakt nebezpeční.. mě několikrát zachránilo od nárazu jen to, že v davu nebo při nástupu nebo výstupu z MHD prostě vystrčím ruku nebo přímo loket 😉

lu777
18. pro 2007

jinak se můžu podepsat pod to, že když už někdo pustí sednout, tak je to ženská... chlap (bez donucení) vstal jen jednou..

tak si říkám: holky, kdo budeme mít nebo kdo už máte chlapečky, tohle jim fakt asi musí vštípit do hlavy mamina! protože nikdo jiný jim to asi neřekne a jak vidno, tak té zlaté mládeži co si žije v bavlnce, tyhle elementární věci fakt nedocházejí 😖 😠

marfushenka
18. pro 2007

Já do práce dojíždím asi pul hodiny busem a 15 minut metrem. Cesta autobusem je hrozna. Vzdycky jsou uplne precpane a ja jsem rada, ze se tam vejdu. Musim, ale uznat, ze mne se mne parkrat nejaky ten muz zeptal jestli si nechci sednout (asi 2x 😀 ) No ale často se mi stava, ze lidi radeji predstiraji ze spi nebo se divaji jinam, aby mne nemuseli pustit sednout. 😉 Jako já to vetšinou vydrzim, i kdyz kdyz je bus pretopeny a ridic jede jako čunátko, tak je to obtiznejsi. Jinak v metru si sednu skoro vzdy, protoze moje stanice je konecna 🙂

viona
18. pro 2007

Občas pustili,občas ne,jednou se mi stalo,to bylo na konci těhotenství,protože jsem jela už z poradny v porodnici,byl natřískanej bus a jedna paní,mohlo ji být tak padesát,když meě viděla s tim pupkem,tak mě pustila sednout,no a jeli i důchodci,ty vražedný pohledy na mě,mladou holku,sice těhotnou,ale že sedim a oni ne,mě dostávali,ale v duchu jsem se smála.
Nejvíc mě můžou rozesmát,když jedou v autobuse a vystupuje se na konečný a oni vstávají ze sedadel už půl hodiny dopředu,asi aby stihli vystoupit jako první,což nechápu,pak se tam kinklají u dveří,místo aby dřepěli na zadku,než bus nezastaví,pak nemají padat jak švestky a lámat si krčky 😠
A čerstvě poznatek,za těch pár měsíců,co jezdim v MHD i s kočárem,tak mě lidi nenechají ani vystoupit,to mi radši budou skákat přes kočárek ven,když třeba stojí v cestě,rychle hrrr ven,nemůžou chvíli počkat,pak by se jim vystupovalo pohodlněji,no hrůza,tak si vždycky počkám a vystupuju jako poslední 😉

sisstin
18. pro 2007

viona:hehe..to znám..nastoupí jednu zastávku před Kauflandem..na kruháči už honem vystupujou..a padaj..a u Kaufu lezou hromadně ven 😀

sisstin
18. pro 2007

jo..jinak asi zhruba v osmém měsíci jsem pomáhala nějaký mamince s kočárkem, páč by se nezvednul nikdo 😠 😠

viona
18. pro 2007

přesně tak Sis,já jsem navíc zdravotní sestra,dělala jsem pět let na chirurgickym JIPU a tak na to koukám ještě trochu s profesionální deformací,hned si ty důchodce představim u nás na JIPU,jak tam hekaj 😠

zanett
18. pro 2007

Sis, viona 😉 😀 Neco mi rika, ze vy duchodce nemusite... 😀 Tehu teda nejsem, ale i jako netehu mne osobne nejvic vadi uvriskani, klackovati pubertaci (a hlavne pubertacky), ktery jsou jako utrzeni z provazu a myslej si, ze jim patri svet! 😠 😠 Nedejboze bych mela byt tehu a po ceste z prace potkavat ty strasny pubose (hned vedle kanclu mame stredni skolu) 😝 Budte rady, ze duchodci po sobe alespon nervou, nepiskaj po sobe, nerehtaj se jako hyeny (pubertacky) a neplivou na kazdym metru (pubertaci) 😀

f.nina
18. pro 2007

Ahojky,tak já mám taky špatnou zkušenost...Za celé těhu mne pustila sednout jen nedna mladá holčina a starší paní jinak všichni dělali že mne nevidí,aA k těm kočárkům v MHD jezdím často a nejvíce se mi líbí když lidi jsou narvaní na místu pro kočárek protože budou brzo vystupovat(jinak všude kolem je místo)a když je požádám aby uhnuli tak se na mne dívají jak na .... 😅 Jo a s těmi důchodci naprosto souhlasím už jse mi stalo že šla stará paní o berli pomalu umírala ale když viděla autobus najednou strčila berly pod paží a to by jste mněli vidět jak byla čilá úplná běžkyně 😅 a když nastoupila do autobusu tak si vyžadovalá místo prej že je nemocná 😀

ceeruti
18. pro 2007

Ja teda mam dost veliké břísko,no už se to briskem nazvat neda a nepustí me nikdo v přeplněných MHD.Jen občas,ale to je fakt malokdy,nejsem sice v pokrocilem stavu,ale videt je to urcite a říkat si o misto,se stydím 😅

sisstin
18. pro 2007

zanett:tos neviděla ještěry..jak si v Kaufu nadávaj do kurev a starejch komunistů..a rvou se o mouku 😀

marfushenka
18. pro 2007

Tak jsem dneska schválně prováděla test.. jela jsem v metru a samozřejmě nebylo místo k sezení.. Stala jsem přímo u dvou sedících chlapů.. Myslíte si, že se nějaký zvedl? Ne.. zvedla se nějaká paní, která seděla nejméně tři metry ode mne. Ach ti muži..

Jinak s důchodci mám také super zážitky. Dřívě jsem radši strávila celou cestu ve stoje než, abych musela poslouchat jak je dnešní mládež nevychovaná. Zajímavé je, že taková důchodkyně, když si chce sednout, tak jde raději vyhodit ženu či dívku, místo aby si řekla nějakému muži, i když by to bylo dle mého názoru logičtější. Doufám, že až budu stará, že nebudu takhle protivná a také mne nebudou drbat na netu 😀

kacka.va
19. pro 2007

mně u důchodců ještě dostává, když je občas prázdná tramvaj, já si sednu, ale oni si vyhlídnou zrovna to moje místo, že si tam chtěj sednout. přitom je okolo třeba 8 volných míst (a to nesedím na invalidech). A když jim řeknete, že tam mají místa habaděj a mnohem blíž, než sedím já, tak začnou kecy o nevychovanosti. Já bych jim zalepila tlamu, že je z těch keců huba nebolí ☹

many
19. pro 2007

Káťo 😀 😀 😀 tak tak

eleonora
19. pro 2007

Tak ja uz cekam druhe mimi ale u prvniho jsem teda nemela stesti ze by me nekdo poustel sednout, proste radsi vsichni prehlizeli ☹ a ted cekame druhe mimi pupek je pekne videt do toho mam ruku od ramene az po zapesti v dlaze a nikoho vubec nezajima ze bych si rada sedla, kdyz se nemuzu drzet a to se mnou vzdy cestuje i Martinek. Nejradsi takhle jezdim autem kdyz nas muze manzel vozit nez se rozcilovat s krabama

eleonora
19. pro 2007

sisstin 🙂 😀 🙂