Pouští vás v autobuse sednout v pokročilém těhotenství?

vendeta
17. pro 2007

Chtěla jsem se zpetat jakou máte zkušenost se sezením v autobuse v pokročilém těhotenství? Pouští vás lidi, museli jste si někdy o to říct?..... 😉

mabe
19. pro 2007

HOlky, ja i kdyz nemam zatim zkusenosti s tehotenstvim a MHD. Tak me to posledni dobou neskutecne vytaci. Mam s to chuti vzdycky lidi sprdnout. To jsou takovy smradi. Pardon za vyraz 😉 . A ti chlapi taky. To je konec, co se posledni dobou deje. Nejradsi bych jim vsem vyliskala.

Pardon, ale musela jsem do teto diskuze vstoupit.

Mejte se a drzte se. 😉

sisstin
19. pro 2007

tak na oblíbené místo se jich zeptejte, jestli tam maj rezervaci 😀 😀

krista
19. pro 2007

Ahojky, tak mě taky zásadně nepouštěji sednout 😝

V 5.měsíci ke mně dokonce přišla bába abych pustila sednout já jí 😠 Kolem samozřejmě kopa místa, ale musela mít "rezerve" jak říkáte, tak jsem se zvedla a řekla jsem jí, že jsem sice těhotná, ale ať si milostivě sedne.
A asi týden zpět jsem zase stála v napráskaným buse a dokonce nebylo blbý jednomu klukovi mě mlátit taškou do břicha a padat na mě při brždění, kdyby se neuvolnolnilo na příští zastávce místo, tak už jsem ho vynesla v zubech 😠

alcatko.j
19. pro 2007

Cus buchty, me nikdy nikdo sednout nepustil 😅 Jezdila jsem do 36. tydne busem a vlakem do prace a i kdyz jsem mela zimni bundu, bricho fakt bylo videt, nicmene, nic 😅 😀 Nastoupila jsema mela jsem pocit, ze jsem neviditelna, protoze se najednou vsichni divali z oken, hrabali v tazkach nebo spali 😀 😀 😀
Jednou jsem si rekla, jedne asi 50ti lete pani, jestli by me nepustila sednout a ona se me zeptala, kam jedu..kdyz zjistila, ze za 10 min vystupuju, tak rekla, ze to uz vydrzim 😅 😀 😀 😀
A jednou jsem byla uz hodne nastvana a abych jim vytrela zrak, tak jsem si sedla na ty schodky u dveri, moc jsem si ovsem nepomohla, protoze jem mela spinavy kalhoty a stejne se nikdo ani naznakem nezastydel 😀 😀
Ale nechapu to, fakt ne, ja bych se do zeme propadla, kdybych nepustila sednout tehuli 😔 Davam si na to fakt majzla, poustim i stary lidi,nekdy se musim hoodne ovladat, abych nepustila sednout nekoho nevhodne, treba 60satnika, statneho, ktery ma sedivy vlasky, ale jinak je fit, aby se treba neurazil 😅
Opravdu bych se hanbou propdla do zeme, sedet a delat slepou 😠 😠
Ale ani ted to neni lepsi, s kocarem nikdo nepomuze a kdyz si reknu, jeste se tvari jak dementi 😠

sisstin
19. pro 2007

alíku: tys dělala do 36tt?Tak to jsi lepší jak já..já jen do 30tt..a nevim, nevim, jak bych to ustála dál 😕 smekám brouku 😵

alcatko.j
19. pro 2007

Siss, az na bliti mi nic nebylo a potrebovala jsem prachy 😅

sisstin
19. pro 2007

aliku:ale ofiko se to nesmí ne 😝

alcatko.j
19. pro 2007

Jo a me teda duchodci serou vic nez pubosi, ty si spacifikuju a pak jim lepi prdel, ovsem duchodci jsou desne nebezpecni 😅 Hubu nezavrou a nezavrou, jsou sprosti a smrdi 😕

alcatko.j
19. pro 2007

Ofiko samozrejme ne 😔 😀 😀 😀 😀

sisstin
19. pro 2007

aliku:jooooooooo..když prší, tak jim navlhnout ty stoletý hadry..a to je pak jak mokrej čokl 🤐 😅 😅 😅

alcatko.j
19. pro 2007

😀

kathus
19. pro 2007

no ja mam zatim to stesti ze v MHD misto vzdy je 🙂 ...
nekdy fakt nemuzu z toho ze duchodci po mestech litaj jak splaseni po obchodech aby je nahodou nekdo neredbehl, ale jak vejdou do MHD tak by se zlomili pri prvnim rozjezdu
🙂

sisstin
19. pro 2007

jo jinak..když už někdo pomáhá s kočárkem..a sám se nabídne..tak jsou to u nás Romové 😉 zvláštní že 🙂

zanett
19. pro 2007

Alci, porad mi prosim, jak zpacifikovat pubose...podotykam, ze tady jsou pubertaci drzi jak opice a maji chovani reznickeho cokla...Zlati cesti pubertaci, tem jeste zustalo neco malo slusnosti...

Jinak, ti duchodci jsou mi celkem jedno (ale je fakt, ze nejezdim MHD), obcas se dokonce pristihnu, ze je mi nekterych lito 😅 (vypadaji zmatene, bezmocne atd)...ale nekteri me toci hlavne v supermarketech...ja jakozto tvrde pracujici 😀 nemuzu jit nakupovat pres den, ale vetsinou jen tak v sobotu a jako naschval je obchod narvanej duchodcema plus ostatnim pracujicim lidem 😉 ...nechapu, proc ti duchodci nejdou nakupovat pres tyden, kdy je vetsina lidi v praci...Nejhorsi na tom ovsem je, ze nakupnim vozikem zablokuji celou ulicku mezi regaly (pac ho postavi napric) a vybavuji se donekonecna s jinymi duchodci 😠

sisstin
19. pro 2007

zanet:oni chodí i přes týden..oni chodí každej den a víckrát víš 😀

alcatko.j
19. pro 2007

Zanetico 😀 vybiram si ty mensi a slabsi, ty pacifikuju 😅 😀 😀 Zjebu je na dve doby 😅

Na ty velky pubertaky nemam 😅

zanett
19. pro 2007

sis: no a pak ze maj maly duchody...Vypada to, ze jejich kupni sila je vetsi nez nas ostatnich... 😀 😀 😀

zanett
19. pro 2007

No jo, alco, ale tady chodi pubertacky ve skupinkach (zabiraj celej chodnik a nenepadne je uhnout se protijdoucim), priblble se chichtaji (leze to ne nervy) a popichuji kolemjdouci, do toho se smejou jako hyeny (tha mi to usi)...a rikej pak takove skupince pubosek neco! Tady jsou pubertaci oprskly jako prase! Reknes neco jedne a dalsi dve te sjedou, co ze si to dovolujes na kamosku 😠

sisstin
19. pro 2007

zanett:čéče..tak to já s pubošema zas nemám špatný zkušenosti 😕 ...ty ještěrky..to je válečná generace..voni se furt bojej, že na ně nezbyde jídlo 😅 😅 na Stědrej den jsme museli stát v 6 večer mezi dveřma..aby nám tam už nelezli 😅

zanett
19. pro 2007

Sis, tak to musi byt asi nejakej kulturni rozdil, protoze tady jsou duchodci v klidu, docela neskodni (teda, krome toho, kdyz ridi, to je pak nekdy horsi nez autoskola 😝 ), ale je fakt, ze MHD nepouzivam, tak nevim. Jen ty vikendovy nakupy by mohly byt min hekticky (kdyz v sobotu na nakupech tecou nervy, tak to pak cloveka najebe kazdej: pomali duchodci blokujici misto mezi regaly, urvany decka pobihajici kolem, otraveny rodice, kteri delaji, ze to urvany decko neni jejich, tlemici se pubertacky, ktery chodi v houfech a ani je nenapadne, aby se vyhybaly protijdoucim - musej byt prece vsechny zaveseny jedna do druhe 😠 atd atd...

sisstin
19. pro 2007

zanett: ono český důchodci jsou vůbec rarita 😅 😅 😅 kde žiješ..jestli to není tajný? V Německu? 😕 tady jsou pubertáci docela normální 😕

zanett
19. pro 2007

sis: v Anglii. Podle nejake studie jsou britsti pubertaci pry nejhorsi v Evrope a dohanej americky pubose ☹ To se mame na co tesit 😖 Ale kamoska, co byla jednou na brigade v Plusu rikala, ze pry duchodci dokazou byt potvory a nedostatkovy zbozi si pry navzajem kradou z voziku a dokazou se pry mlatit berlema 😀 😀 😀 Na vlastni oci jsem to ale nikdy nevidela, tak tomu muzu jenom tezko verit 😀

sisstin
19. pro 2007

zanett:já to viděla mockrát 😀 😀 bylo v akci máslo..a nějaký podnikatelé ho měli plnej vozík..a za nima běželo stádo důchodců..a ti nejakčnější do těch chlapů strkali hůlkama..aby jim to ostatní mohli krást z vozíku 😅 😅 jsme se natlemili 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
19. pro 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
19. pro 2007

jo..a před Vánocema byla akce..že veškerá elektronika a zboží bylo za pakatel..tak fronta lidí asi od čtyř od rána..se otevřelo..dav proudil asi 20 minut..a běhali po krámě..a rvali si to z rukou... 😅 😅 😅 mám hodně veselých zážitků 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
19. pro 2007

Siss, to s tema duchodcema je az neuveritelny 😅

sisstin
19. pro 2007

alíku: já fakt říkám, že je to ta válečná generace..a fakt se bojej..že budou mít málo 😅 ale jinak taky pěkně kradou...taková vetchá babička měla krabici..v tom dvojitý dno..a v tom asi 50 velkých Milek 😀

zanett
19. pro 2007

sis 😀 😀 😀 faaaakt 😲 😀 Bych je sejmula raz dva 😀 Duchodci jsou pomali a slabi, pubertaci rychli a silni 😉 Sis, jaky mas jeste zazitky? Neumim si predstavit treba moji (silne verici) babicku, jak nekde nekomu krade maslo 😀 , i kdyz clovek nikdy nevi...

eho
19. pro 2007

Holky, skvělé téma 🙂. Bydlím ve čtvrti, která byla postavena na přelomu 50. a 60. let, takže tu bydlí jen důchodci a hodně mladých rodin. Jezdí tady městská, naštěstí pro mě nízkopodlažní a moje zážitky jsou úžasné. Byla jsem vychovaná tak, abych byla vždy slušná ke starším lidem, automaticky jsem zdravila, pouštěla sednout a tak. S tím je konec. Když jsem byla těhotná, tak mě báby vyháněly ze svého obvyklého místa, protože je jejich, jinak byl bus skoro prázdný 🙂. Pak začaly šermovat nějakou průkazkou, tak jsem vytáhla těhu průkazku, i když moje břicho v osmém měsíci nebylo nepřehlédnutelné. Bábě jsem řekla, že si přesednu, ale že jí nemůžu zaručit že jí v protisměru nepobleju... Když nastupuju/vystupuje s kočárem, tak mě nikdy nepustí, vždycky se rvou do dveří, taky je prima když si stoupnou nad ten kočár, ruce plný tašek z těch supermarketů odkud jedou a kymácí se tam. Autobus prázdný, ale nesednou si. Takže držím ruku tak, aby až bába/dědek poletí, abych kočár ochránila.

Ale jinak nebyl problém, jezdila jsem do práce městskou až do 34 tt a vždycky mě někdo pustil.

pavlinka3
19. pro 2007

jé holky vy máte samé špatné zkušenosti.....to mě docela mrzí.....a taky to, že jsem ze stejného města jako Eleanor, co tady psala špatné zážitky, a já jsem teda v pohodě - říkala jsem si o místo zatím jenom 2x a to byl narvaný bus a já měřím jen 156cm tak mě přes ty davy není občas vidět ani s břichem 😅 když je místo, tak si sednu...nikdo mě z místa zatím nezvedal...když místo není, tak se lidé zvednuli sami od sebe.....chlapi, ženský, mladí i starší....fakt si nemůžu naříkat - já se svým nízkým tlakem jsem sebou v 8tt šlehla a dr. mi přímo nakázala si v MHD sednout, takže to mám příkazem 😅 jo a když si náhodou o místo říkám, tak říkám: prosím vás můžete mě pustit sednout, mě se dělá špatně....a to byste viděly, jak rychle vstávají 😀 abych je asi nepoblila....

jo a ještě něco, protože je u nás MHD pravidelně přetopená, tak už když bus přijíždí, tak rozepínám kabát a "špulím" bříško 😀 nikdo nemůže říct, že to na mě nepoznal 😀 😀

tak vám přeju už jen dobré zážitky 🙂