Používáte nějakou vůni do WC?

lucie.krajcarova
26. črc 2010

chtěla bych se inspirovat, jak provonět wc. jde o to, aby tam bylo příjemně. máme nový záchod, s tím není problém. ale zatím se nenarazila na žádný prostředek, který by wc trochu čistil i voněl. poradíte?

petacek
26. črc 2010

já radím a velice doporučuji Duck gel je to takový mechanismus co s ním na záchodě uděláš puntík gelový a náááádherně voní a samozřejmě i čistí toaletu, mají ho snad všude v drogeriích... 🙂

stylly
26. črc 2010

my používáme hodně značku Dref a taky různé osvěžovače Brief 😀

kaleilah
26. črc 2010

jak píše petacek, tak ten Duck je supr, máme hodně velkiou koupelnu a provoní jí úplně, a fakt hodně 😀 Jen koukám že máš dítko v tom zkoumacím věku, dany v tomhle věku měl hrozně rád záchody, doteď se v něm ráchá a když jsem tam měla Duck tak do tý gelový náplně píchal prstem a matlal si to na hlavu 😅 😝 Tak záleží jak akční máš dítě a jak je velký prasátko. To naše je véééliký, takže vůn do wc jsou momentálně tabu.

Jo a mě voní kupelna z toho, že jak je hajzlštětka vtý nádobce, tak já do toho dám domestos a doleju to buď savem na podlahy-,ám to kytkový, moc hezký voní, nebo to dolejvám aviváží 😅 ale voní mi hezky koupelna a to je hlavní 😀 😀

kristi
26. črc 2010

my máme taky tu kachnu 🙂 a na zdi pověšenej Brise one touch

jmisa
26. črc 2010

My máme taky ten gel - puntík do mísy, nám to stačí. My moc nemáme rádi ty záchodové vůně.

svetag
6. čer 2013

Jestli můžu doporučit, tak nám se velice osvědčila gelová závěska Bowl Clip na WC. Dá se to sehnat jedině přes internet. Vydrží krásně vonět 30 dnů a více a kupujeme to na fre-pro.greli.cz. Dodají to do druhého dne a mají výběr z 5-ti vůní. Nám voní mango a cotton.. 🙂
Navíc to krásně provoní celý byt.

ikoblizek
14. led 2017

Já onehdá narazila na domácí vůně,které si může dělat každý sám doma, problém je, že nemám moc času je doma připravit :( Máte někdo zkušenosti s vůněmi z profivune.cz? V drogérii to nemají a píšou, že to není chemické. Vtipný je, že tam mají vůně (Ekcos Trufresh) jako Nové auto, Kůže apod :D Asi to koupím přítelovi do auta s tím, že tady má nové auto :D