Povaha podle pohybů v břichu 🙂 Dá se poznat?

mamula1178
31. bře 2010

ahojky holky chtěla jsem se zeptat zda si myslíte,že už v bříšku se pozná povaha mimča jaké potom bude?Když se pořád hodně hýbě a kope,že bude živější a pokud o sobě sice dává vědět,ale mírně,že bude pak hodné nebo je to blbost?Díky za názor.

mamula1178
autor
31. bře 2010

ok

lamarika
31. bře 2010

mamula: Když jsem byla těhotná, tak mě malej vůbec nekopal a na každé prohlídce spal. Doktor se tomu až podivoval. Jelikož jsem musela rodit CR, tak moje první otázka manželovi po probuzení byla jestli je malej v pořádku a jestli není chromý. . . Měla jsem z toho strašný strach, protože malej mě opravdu nekopal a jen sem tam jsem cítila nějaký pohyby. No a teď je z něj strašnej raubíř 😀 Všechno musí být hned, chvilku se nezastaví a neposedí.
A moje švagrová zase říkala jak ji malej strašně kope a teď má doma takovýho pohodáře miloučkýho. . .

Takže si myslím, že můžeš být ještě překvapena co že to za poklad nakonec budete mít 😉

mamula1178
autor
31. bře 2010

no tak to se má na co těšit moje první mimčo bylo klidné taky skoro nekopalo a mohu říci,že je to strašně hodná holčička samo až na pár vztekání co k jejímu věku patří,ale jinak je zlatá a ted mám právě zase klidné mimi a má to být kluk tak se ptám🙂

robin154
31. bře 2010

Tak já jsem si myslela, že budu mít 100% flegmatika. Dcera se pohla jen občas a ne nějak moc.Byla jsem přesvědčená, že to musí být to nejhodnější miminko na světě. Hned po narození mě ovšem vyvedla z omylu, je aktivní, živá, vzteká se, pořád musí mít změnu... Takže u nás tak. 😉

lamarika
31. bře 2010

malej je co se týče povahy takovej pohodář i když teď začíná mít asi nějaký to první vzdorovací období a jak není po jeho tak se vzteká. . . Jinak je ale strašně aktivní, pořád něco vymýšlí, někde šmejdí a já za ním jen běhám a uklízím tu spoušť. . . Řekla bych ti, že holčičky jsou možná klidnější, ale nemohu to posoudit, protože nemám zkušenosti s holčičkama 😒

ivika18
31. bře 2010

mamula, taky mě to zajímalo, tak tady je ještě pár ohlasů 😉 : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/aktivita...

marinka
31. bře 2010

Tak u nás to nesedělo, Leontýnka byla v břiše šílený divoch, to byly rány, au au, fakt jsem se bála, jak bude řádit až se narodí 😀 A po narození - absolutně hodné spící miminko, tak nevím, co to v tom břiše mělo znamenat 😅

fran
31. bře 2010

Me mala kopala celkem dost, ale spis pres den. Je to divoska a to od narozeni. Druhy kope fest a hlavne v noci, ale porad doufam, ze bude klidnoucky hodnoucky mimi. 🙂

marhulinka
2. dub 2010

Tak u nás to zatím vypadá jako když byl maličký v bříšku....hází rukama nohama,ale umí i krásně a dlouho spinkat 😀 😵 Tak uvidíme,jak to bude pokračovat 😵

marketa137
2. dub 2010

Tak první syn byl v břiše strašně málo akční a i po porodu byl klidas. Druhý syn byl docela rozdíl, břicho nadskakovalo snad 24h denně a tak jsme s manželem říkali že tentokrát to bude asi síla. Docela jsem se bála, hlavně nocí a Tomášek je snad ještě hodnější 😀 . V noci s ebudí většinou jen 1x na jídlo a jinak spí a přes den taky hodně spí, je fakt že když spustí tak řve víc nahlas ale jinak ani nevyžaduje moc chovat 🙂