Práce na mateřské, máte zkušenost?

kini2525
13. bře 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá nějakou zkušenost s prací na mateřské dovolené?Mám na mysli nějakou práci z domu, která je zprostředkovaná přes internet. (plnění obálek atd.) Můžete mi doporučit nějaké stránky, kde jste si práci domlouvaly? Byly jste spokojené a jak šla práce? Moc děkuji za nějaké informace🙂

mlynkova85
14. bře 2017

Já zkoušela před 6 lety stálo mě to 800 a dostala jsem pouze jenom další nabídky. Myslím, že 99,9% nabídek je podvod akorát z Vás vytáhnou peníze a práci mít žádnou nebudete. Ještě jsem nenatrefila ani na jednu seriózní nabídku. Když hledáte pečlivě najdete recenze jaké to jsou podvody.

pavses
14. bře 2017

Pokud jste dobrá pisatelka, můžete se v pohodě z domova věnovat copywritingu. Mrkněte na na net o co jde, obešlete si pár firem a když dokážete být tvůrčí a kreativní, tak práci najdete.

kini2525
autor
14. bře 2017

Právě mám taky obavy,abych jenom nenaletela-zkusím mrknout po tech recenzích.

Moc dobrá pisatelka nejsem☹ tak zkusím ještě hledat 🙂 děkuji za informace 😉

linbrno
14. bře 2017

Copywritning, překlady, vyplňování anket nebo být tazatelem. Pokud umíte přemlouvat lidi, tak Avon, Dedra, Mary Kay a podobné...obálky a klikání na maily jsou podvod

magdalenax
15. bře 2017

No, my jsem si vzali práci domů v době, kdy ta naše domácí práce zrovna nebyla. Už to v životě neudělám. V pátek jsme vyzvedávali materiál s tím, že v pondělí musíme odevzdat hotovou práci. Ve dvou, - chvílemi ve třech jsme dělali jako blbci, šílenost sama, všude binec a to nemluvím o tom, vše to natahat do auta, pak z auta a zase vše zabalané zpátky do auta a na firmu s tím. Výdělek? 500 hrubého. Už ani náhodou.
Jinak tu, co máme již léta, tak ta je zlatá. Sice nějaký ten prostoj bývá, byl i dva roky, ale to bylo vyjímečné. Jinak - sice žádná sláva to také není, ale nejedná se o podvod a když jsem líná, nevydělám za den nic, to je jasné, ale když jsem líná jen trochu, tak tři stovky z toho za den jsou v pohodě, nebo taky přes pět stovek, ale byla jsem schopná se dostat i na osm set, jenže to má druhý den člověk po náladě se na to jenom podívat. Ale zase je to dobré, že si vyhraním třeba čas na něco, co nemohu jindy

luckeyluckey
15. bře 2017

Já si privydelavam již par měsíců s firmou TianDe. Dva měsíce a výdělek cca pět tisíc. Ze začátku nic moc, třeba jen sto korun, ale postupně se to zlepšuje a lidi to chtějí.

kakadu7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tibysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakucharova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
19. dub 2020

@luckeyluckey No, nechci TianDe