Prací prášek. S jakým jste spokojené?

aurecon
7. bře 2010

S jakým pracím práškem jste spokojené? Nemyslím na miminka, ale všeobecně.

Nedávno mi někdo na mail poslal hodnocení pracích prášků a gelů a z gelů vyšly nejlépe Ecover, Rex a Persil Gold Plus.

Z prášků vyšly nejlépe Ariel Color, Persil Gold Plus a Color Plus, Tide a Formil Aktiv.

Poslední jmenovaný je z Lidlu. Má s ním někdo zkušenost? Překvapila mě hlavně cena.

Voní hezky a jste s ním spokojené?

Už roky používám gel, ale mám dojem, že moc dobře nepere. Zůstávají mi na prádle skvrny. Však i z testů vycházelo, že nejlepší gel má účinnost něco přes 70 %, zatímco prášek přes 80 %.

kulimka
7. bře 2010

Ahoj tak ja na bile pouzivam persil gold nebo ariel a na barevne bonux a jsem s nima spokojena. Na skvrny pouzivam ariel gel na skvrny.


jana.sun
7. bře 2010

ahoj, zajímavé téma - taky by mě zajímalo, v čem kdo pere a jak je spokojený. a to i u ekoligických prášků/ gelů - já jsem atopyk, takže jsem od běžných prášků upustila a zkouším ty ekologické.
právala jsem převážně v gelech - Palmex, Woolite, Perwol a celkem dobrý.
ted jsem vyzkoušela ekologický Permon - nic moc. ted mám excel - prášek a ten celkem jde.
vyzkoušel jste tu někdo Frosh - je ekologický a dle testů nejúčinější - jen teda fakt nevím, kde ho sehnat!!! tedy krom internetu - ale nechce se mi platit za poštovné 🙄

musko
8. bře 2010

my periene v slize, na škvrny žlčové mydlo, alebo soľ na škvrny - hlavne deťom
Inak roky Persol gold gel - ale z Rakúska - je vyrábaný v Nemecku a perie lepšie.