Pračka na 7 kg, sušičku mám koupit také na 7 kg?

knuffel
18. kvě 2014

Mám pračku s kapacitou 7 kg prádla, sušičku mám tedy koupit také na kapacitu 7 kg prádla? Prosím poraďte, váhám, protože suché prádlo do pračky přece váží méně než mokré, které z pračky vyndám, budu tedy muset várku rozdělit a sušit dvakrát?

tarra27
18. kvě 2014

My mame susicku a pracku v jednom od aeg na 8kg tusim..nicmene stejne kdyz mam naplnenou pracku hodne, coz neni casto, davam cast vypranych veci na susak, aby se mi pradlo v susicce vysusilo a zaroven moc nepomackalo...ja spise peru casteji na zkracene nebo kratke programy na mene pradla.... Sice obleceni mame dost, ale nemam rada plne kose spinaveho pradla...ale jak je to u jinych, kdyz jsou susicky uplne zvlast, to nevim...musis se podivat na velikost bubnu. Pokud je vetsi nez u pracky, myslim si, ze tam muzes nechat 7kg....ale musi byt velky, aby pradlo kdyz se susi nebylo uhnacle na sobe..... na susicku jsem si rychle zvykla, spoustu veci nezehlim, nekdy ani manzelovi kosile do prace ne...a s malyma detma to je bajecny pomocnik. Tak at dobre vyberes ;)

brunetka11
18. kvě 2014

Mám pračku AEG a sušičku Electrolux - obojí na 7 kg a je to adekvátní, na dvakrát nic nesuším. Navíc dost často se nedá dát do sušičku všechno - po jisté osobní zkušenosti se varuji do ní dávat kalhoty apod. 😉