Pračka se sušičkou. Máte tip?

kinsli
1. srp 2011

Maminky moc prosím o rady. Chtěla bych koupit pračku se sušičkou, nemám místo kde v zimě sušit ty naše hory prádla. Vůbec se v tom ale nevyznám, tak budu ráda za každý dobrý typ 🙂

naty
2. srp 2011

pokud ti můžu radit a máš aspoň trochu volnějšího místa, jdi do dvou samostatných přístrojů...jde je dávat i na sebe...pokud sem teda správně pochopila, že ti jde o kombinovaný přístroj...ten nikdy neodvede tak kvalitní práci jako dva samostatné, navíc na trhu jich ani moc není, takže výběr je dost omezený...

veverun
31. srp 2014

Milé maminky, obnovím tuto otázku, protože se mě týká: jsme nuceni pořídit si (pro mě bohužel) pračku se sušičkou v jednom (malý byt bez balkónu v 11. patře...). Mám obavu sušit prádlo v bytě jen na sušáku, mám hrůzu z plísní, už jsem to zažila a zažívám a nechci. Zároveň ale je mi jasné, že v případě přístroje 2v1 to bude vždycky něco za něco. Máte prosím tip, jaký přístroj pořídit? Nebo zkušenost se sušením prádla v bytě a jste bez plísně? Máme dvě malé děti, takže pračka bude v permanenci furt. A pořídit si dva stroje - není místo, opravdu... Moc díky za vaše postřehy.