Prášky na hubnutí. Ano či ne? A které?

denousek
26. bře 2008

ahoj holky jiste vas ak nekdy napadlo co tak zkusit zeštíhlujici tabletky...
je jasne ze nezhubnete jen tabletkama ze je k tomu potreba pohyb ale vim ze tabletky hubnuti napomahaji....tak by me jen zajimalo ktere jste užívali,jak dlouho,zhubly jste?a sportovali jste nebo jak?
znama rikala ze je dobrej lipoxal a ted je nejaka reklama na formia 4...docela by me to lakalo vyzkouset....
mate s nejakyma zkusenost?

miriamka
26. bře 2008

Denousek...aj ja som si myslela ze to nezvladnem,ale kupila som si vtedy nohavice velkosti 36 a povedala si,ze proste do nich musim vliezt aj keby neviem co.
A ja som sa nedrzala ziadnej knihy ze jeden den maso,jeden ovocie...proste som jedla co som chcela,len som si to spravne kombinovala a islo to uplne lahucko.

denousek
autor
26. bře 2008

52kc a 172cm??ty jooo.....

no ja bych byla spokojena s 65kg...

many
26. bře 2008

shela - to jsem měla před otěhotněním 173 cm a 54 kg,jsme na to skoro stejně,nebo byly 😉

llucinka
26. bře 2008

Prášky teda rozhodně nee. Já osobně se stravuju dělenou stravou, již jednou jsem zhubla za 9 měsíců 27 kilo. Teď se podle ní stravuji znova, poslední měsíc a něco, mám dokonale upravené zažívání, kalhoty začínají být volnější a já jsem spokojená. Na váze mám jen 2 kila, ale celkovou pohodu cítím už delší dobu.

A pokud někdo chce zhubnout a dělenka nevyhovuje, tak pak jíst 5-6x denně, jak píšou holky, menší porce a pohyb. Já na sport nemám čas, u dělenky sportovat nemusím, tak to moc neřeším. Mě dělenka vyhovuje, ale každému taky nesedne.

KAŽDOPÁDNĚ ŽÁDNÉ TABLETY.

many
26. bře 2008

teda to jsi zhubla hodně,týýýýýýýý jo 🙂 a bez prášku,parááááááááááááda

shela
26. bře 2008

denousek, many...moja terajsia vaha je otras...som len kost a koza..2tt uz skoro nic nemozem jest..prekonala som vnutorne krvacanie crevnych stien takze asi tak.,v nemocnici ma drzali len na morfiach a infuziach ,ziadna strava ani voda..vsetko slo len do zili..ked sa pozeram do zrkadla je mi zo mna zle..iba kost a koza.. vies ja by som brala aj 80 kil len aby som bola zdrava ☹

denousek
autor
26. bře 2008

shela ... ☹ to je mi vazne lito...je pravda ze nekdo to ma zase naopak no..asi byjsme si vic meli bazit hlavne zdravi ze....

ja jen ze se 8.8 vdavam tak bych chtela zhodit at mam pelkne fotky a at sem pekna nevestinka 🙂

shela
26. bře 2008

denousek...neboj pekna nevesticka budes tak ci tak 😉 netrap sa kvoli vahe.mas krastneho synceka, manzelika kotry ta vlemi lubi co ti chyba?.a poradim ti fakt neriskuj svoje zdravie..vykasli sa na tie hlupe tabletky .. skus len cvicit a uprav si stravu..

janulka7
26. bře 2008

O tabletkach ake spominate som lnepocula ale na slovenksu leteli Adipex. Zaberali ale mali vela vedlasich ucinkov a okrem toho kto ich chcel brat tak musel byt v stopercentnej zdravotnej kondicke. Ja som to skusila len tak chcela som na rychlo zhodit 3kg a tak som zacala tie tabletky. tocila sa mi hlava a bolo mi nevolno tak som to po tyzdni vzdala. ked sa mi narodila mala skchudla som 25kg za 8 mesiacov a vyzerala som len kost a koza. teraz som rada ked si ake to kg udrzim lebo mam nenormalny problem pribrat alebo si udrzat vahu. ja idem s vahou dole. takze chodim pravidelne do posilovne a tancujem len aby som si vahu udrzala.
mozno vam to pripada divne ale ja cvicim aby som pribrala. a fakt to tiez zabera . samozrejme nepribera sa tuk ale svalstvo.
ak chcete schudnut som za ze treba cisto jest a pravidelny pohyb a vsetko pojde bez drastyckych diet a kadejakych tableteik. 😉

shela
26. bře 2008

many...ja som ani tolko neschudla...pocas tehu som pribrala skoro 8 kil..takze ked sa mala narodila tak to islo 3,4 kg dolu plus voda, placenta...do tyzdna som mala spat vahu.. a potom ked som nabehla na orbitrek tak som sa trosku spevnila no a teraz 😔 no katastrofa.. jak Nichole Richie 😔

miriamka
26. bře 2008

llucinka...som rada ze nie som jedina komu delena strava vyhovuje a u koho funguje!Ja na nu nabieham opat po porode,uz teraz sa tesim 😉

mery.luu
26. bře 2008

Ahojky,
já jsem před lety brala Adipex a Lindaxu. Kila jdou dolů krásně (samozřejmě že né za 14 dní) ale je to prej svinstvo pro organismus, je to dost drahý a jen na předpis. Musela bys mít známýho doktora, který by Ti to napsal - nebo známou lékárnici. Já jsem ze začátku polykala 1 tobolku denně a pak jen obden. Během 2 měsíců, jsem poprvé zhodila 10kg a po druhé 8kg. Za tu dobu měl člověk už tak scvklý žaludek, že nebyl velký problém váhu potom udržet. Jenže jsem pak onemocněla se štítnou žlázou a kila šla opět nahoru... ☹

malovani
26. bře 2008

Prášky raději néééé, dělená strava je O.K. anebo jedině jak píše Kristi - nežrat a cvičit... což ovšem s mimískem tak úplně nejde...

denousek
autor
26. bře 2008

holky nic segra mi do pokoje pujci orbitrek,po 5 nejim,nebo po 6 podle toho jak budu chodit spat pry se nema jist 4 hod pred spankem....no a uvidime...zatim pa

shela
26. bře 2008

denousek...no vidis ...budem drzat palceky.. len to nevzdaj a ver si...civ len na ztazi 4 takych 20 minut zo zaciatku...uprav si stravu...aspon to skus...potom mi napis po par tt ako ti to ide...

aponchie
26. bře 2008

teda holky co resite?172cm a padesat kilo cca???to je vysmech ne?vzdyt to jste hubene jak lunt 😀 ja mam 172cm a vazim 63a pripadam si krev a mliko a rozhodne ne tlusta sice sem tam spicek je ,ale taky je me skoro tricet a mam dite to jsou nepopiratelne faktory proste.rada bych mela 58jak kdysi a mozna se na ne dostanu pac mam jedny nadherne rifle ,ktere se na me smeji ve skrini a je mi lito,ze je nemohu oblect,ja cvicim 2xtydne pro radost a pro dobry pocit abych se nezadychala abych mela kondici ale neresim az tak moc ty kila ,na prasky na hubnuti mam nazor spatny,neverim jim a verit nebudu pac kdyby nekdo vymyslel prasek na hubnuti neni tolik obeznich a porad se nedrzi diety ne?jinak ja nemoci schudla 12kg a ted sem nabrala 5zpatky po lecich..

many
26. bře 2008

shela - teda to je smutný ☹ tak ať jsi brzo zdravá 🙂 jinak já už mám teď navíc 14 kg tak jsem zvědavá jak to pak půjde dolů,ale četla jsem,že to není ani dobrý po porodě rychle hubnout,že pak můžeme přijít o mlíko

many
26. bře 2008

denousek - to něco určo shodíš do svatby 😉 neboj 😉 a budeš krášná nevěsta i kdybys měla nějaké ty kilča navíc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

llucinka
26. bře 2008

many: Ano, hlavně jsem netrpěla hlady a nemusela cvičit 😉

miriamka: IP 😉

nika251
26. bře 2008

Ahojte. Musim pridat- moja mama pouzivala tie naplaste na chudnutie co reklamovali v TV a aj schudla asi 10kg- presla ju chut jest a islo to. Hm, ale osobne by som to riskla az ked uz budeme mat dve-tri deticky. Skor nie, bojim sa, aby bylinky nerozhadzali moj aj tak riskantny cyklus. Dovtedy sa budem trapit cvicenim. 😝

zuzanockamt
26. bře 2008

pridavam moj nazor ... skusala som asi takto pred rokom lipoxal, na vahe nebolo nic vidno, ale ubudlo trosku z objemu, citila som to na obleceni, brala som ho ale iba mesiac...no a potom som vyskusala 90 - dnovu dietu a schudla som za tie tri mesiace 7 kg, teraz vazim 65 kg pri vyske cca 171 cm, este by som to chcela dostat na 60 kg, dufam, ze sa niekedy podari 😀 ... mojim problemom je to, ze neodolam cokolade 😉

snezienka
26. bře 2008

ja som brala Lipoxal 3 mes., za prvé 2 týždne som zhodila 2 kg..... od vtedy ani gram,,,, a to som vylučila sladkosti takmer uplne....
mam tiež overené začať fakt makať - stepper, beh, plavanie, aerobic, k tomu nejaké cviky na nohy, bruško, stehná a miesto príloh jesť zeleninku, večer už nič a ide to...., teoriu poznám, len to este zrealizovať. Pri dieťati je to ovela ťažšie ako ked sme boli same, hlavne ked sa vo volnom čase venujeme vareniu, žehleniu, nekonečnému upratovaniu..... ide leto.... snad sa nám to podarí...

melory
26. bře 2008

ja som to nikdy neuznavala, ale chodim cvicit a vzdy si na recepcii kupim spalovac tukov za 11,- sk a idem na to...pomaha.

mouse
26. bře 2008

Ahojte, ja som brala kedysi davno L-carnitin, nebolo to kvoli chudnutiu, ale zo zdrav. dovodov a ako vedlajsi ucinok bolo schudnutie, resp. vyformovanie postavy. Ale treba sportovat, vtedy sa pri brani L-carnitinu prednostne spaluju tuky..

shela
26. bře 2008

aponchie...ja viem ze som hubena ako si to napisala ale myslis ze keby som si mohla vybrat tak by som chcela takto vyzerat?? Precitaj si trosku vyssie a hned pochopis

aponchie
26. bře 2008

shela,ja vim taky sem mela takove problemy a proto uz to neresim🙂to bylo na vsecky holky co "breci"ze maji kolem 170cm a vazi cca 50kg

aponchie
26. bře 2008

takze :jestli sem te urazila,moooc se omlouvam 😵

monas
26. bře 2008

Já bych nevěřila těm tabletkám z reklam a pod., je to hlavně v pohybu a úpravě stravy. Já např. ,můžu jíst naprosto nehorázně, můj 110kg manžel sní míň než já a stačí mi se trochu hýbat a v poho. Každý organismus je jiný, někdo sní srdíčko salátu a přibere. Chce to vypracovat si svalstvo, v tom mám genetickou výhodu, že ho mám dostatek při minimu pohybu, a svaly samozřejmě spotřebovávají energii a tak pořád dokola...Jinak v těhu jsem přibrala 20 kg, během 2 měsíců jsem je shodila. Když už pomoci tabletkami, tak nee ty reklamní taháky, ale přímo v posilovně nebo v obchodě s výživou pro sportovce a pod. nějaký kvalitní spalovač, ten docela pomůže, samo se cvičením do kupy!!!

aponchie
26. bře 2008

monas moje rec..ja treba diky tomu,ze mam zahradu pres cele mesto tak me to nuti tam jezdit denodenne a sadit a zalivat a drepy nahoru dolu a porad dokola takze sem si udelala taky celkem svaly,zle jsem zabar oproti nekterym...ale snazim se.. 🙂

danulka2
26. bře 2008

mne najlepsie pomohlo chodenie po schodoch 😉 . V robote robim na tretom poschodi a labak je v druhej budove na 5poschodi. Nakolko nie moc rada chodim vytahom /trochu klaustrofobia 😅 /, tak som si to neraz denne vyslapala aj 5-6x. Po takom ,,vydarenom,, tyzdni som raz mala 48kg 😀 .Aj ma to potesilo, ale vtedy som este darovala krv a uz ma nechceli zobrat 😀 , lebo treba mat najmenej 50kg