Prášky na hubnutí. Ano či ne? A které?

denousek
26. bře 2008

ahoj holky jiste vas ak nekdy napadlo co tak zkusit zeštíhlujici tabletky...
je jasne ze nezhubnete jen tabletkama ze je k tomu potreba pohyb ale vim ze tabletky hubnuti napomahaji....tak by me jen zajimalo ktere jste užívali,jak dlouho,zhubly jste?a sportovali jste nebo jak?
znama rikala ze je dobrej lipoxal a ted je nejaka reklama na formia 4...docela by me to lakalo vyzkouset....
mate s nejakyma zkusenost?

kacka.va
26. bře 2008

já zkušenost nemám s žádnýma tabletkama. Hodně kolegyň se tím cpalo ale nakonec měli akorát rozhozené zažívání a nebo problémy se žaludkem. Nejlepší je pravidelný pohyb 😉

nechynka
26. bře 2008

ahojky!já asi tak před rokem zkoušela tabletky lipoxal....vydržela jsem 14dní-nic jsem nezhubla a hrozně mě bolel žaludek 😒

danullinnka
26. bře 2008

Ahoj holky a není u toho i jojo efekt???Kámoška byla hubená,ale jedla i tablety,takže byla jak tyčka,pak otěhotněla a ted půjde malá už do školy a kámoška ne a ne zhodit,takže bych do ničeho asi nešla a spíš si upravila jídelníček a cvičila. 😉

denousek
autor
26. bře 2008

ja si myslim ze kdyz se da cviceni a tablety corychleji spaluji tuky dohromady ,tak ze to muze mit skveli ucinek

lukin
26. bře 2008

denousek: Moje mamka brala nějaké tabletky na hubnutí před pár lety (už nevím, jak se jmenovaly) a akorát z toho přibrala :-/ Takže raději jez méně, ale pravidelně v 5-6 porcích denně a cvič a budeš na tom lépe, než kdybys brala nějaká svinstva. Už tak máme v sobě chemie až až.

natal
26. bře 2008

ja som skombinovala dietu, cvicenie, lymfodrenaz a Bio CLA a dala som dole 5 kg za mesiac a nic som nepribrala spat.

shela
26. bře 2008

natal...a myslis si ze tych 5 kilo slo dolu prave tymi tabletkami 😉 mne sa nezda asi to bolo cvicenim.. ja by som nikdy v zivote nebrala take chemikalie. 😖

denousek
autor
26. bře 2008

ja myslim ze kdyz clovek cvici tak ty tabletky akorat hubnuti napomuzou a rychleji spaluji tuky...takze kdyz se to zkombinuje....ale chce to vydrz...

paska
26. bře 2008

ja som lipoxal ochunala 😀 kila moc dole nešli ale centimetre ano 😉

many
26. bře 2008

holky já bych taky žádný prášky nepolykala,podle holek co vidím okolo a něco zkoušely tak to nepomáhá a je to fakt pěkný bordel,lepší je jíst míň a pravidelně a pohyb 🙂 to je jen zbytečné utrácení za nějaký bordel,co prd pomůže

lukin
26. bře 2008

denousek: A kolik bys chtěla zhubnout? Já ti řeknu jen tolik. Moje mamka se akorát naštvala na všechny ty tabletky a začala jíst pravidelně víckrát denně v malých porcích a začla plavat a chodit na procházky a kila šly dolů.

many
26. bře 2008

jinak jedna známá vrážela peníze do nějakých jehliček,no zhubla pořádně,ale za jakou cenu,že,že musela málo jíst,.... a teď když jsem jí potkala,tak má vše nazpět 😉

many
26. bře 2008

Lukin - to je ono 😉 😉 😉 😉

shela
26. bře 2008

denousek..niektore baby ti to tu uz napisali ze mozes mat problemy so zaludkom...vies ja som vcera prisla domov z nemocky..prave kvoli bruchu.. asi si nevies predstavit co je to mat problem so zaludkom alebo zlcnikom.. ta bolest je horsia ako pri porode...tak poradim ti zdravsi sposob..na rychle spalovanie tukov je dobry aj ananas.. 😉

bystricanka
26. bře 2008

ja som na tabletky na chudnutie minula v minulosti okolo 10.000,-Sk. Absolútne nič nepomohlo. Potom som si povedala, že kašlem ja na nejaké bludné tabletky a začala som cvičiť. A vtedy som zhodila...Tak ja som proti akýmkoľvek tabletkám. Najúčinnejšie je cvičenie a zdravá strava 😉

many
26. bře 2008

no můj manžílek např. zavedl to,že jí naposledy v 17.00 a někdy v 18.00 a konec a koupil si teď kolečkáče 😀

denousek
autor
26. bře 2008

paska vsak kila nepujdou zase tak dlu ptz tuky se meni na svaly a le cm dou dolu a to je dulezite...

ja prave posloucham jak to nekomu pomolo anekomu ne.... kazdej si totiz mysli ze pujde dolu vaha ale jak uzjsem psala ta se meni ve svalstvo a to je jeste tezsi nez tuk takze dou dolu cm...

chtela bych shodit min 10kg....mam p porodu jeste 4 kg nahore a tak 10-15 bych celkove chtela dolu.....mam ted 79kg 😒 a 167cm...

kacka.va
26. bře 2008

Jinak když jsem chodila cvičit, tak mi cvičitelka dala přednášku, že to není o tom, aby se člověk uštval, ale je důležité, aby měl tepovou frekvenci v určitém rozmezí, protože jakmile to přesáhnete, tak si bude brát tělo energii z cukrů a nebude tuky spalovat 😉

kristi
26. bře 2008

nefungujou ani jedny, plati pouze a jen zname : Nezrat a cvicit 😀

many
26. bře 2008

denousek - neboj,máš teprve chvíli po porodě,to zachvíli vylítáš 😉 uvidíš 😉

miriamka
26. bře 2008

Moj nazor - zmenit zivotospravu,pridat pohyb a netraba ani vyhadzovat kopec penazi za tabletky na chudnutie!Pretoze po ich vysadeni vacsina zien aj tak naspat priberie...

kacka.va
26. bře 2008

to je jako ten podvod s ultra eat and lose nebo jak se ta srágora jmenovala. všude ukazovali, jak známé osobnosti shodily, ale už nikde nebylo psané, že jim dali trenéra a oni musely makat v tělocvičně.

denousek
autor
26. bře 2008

kacka 😀

shela
26. bře 2008

denousek...to odkial mas ze tuk sa meni na svaly?? To prvykrat pocujem.. tuk mozes len spalit a svaly ti mozu len narast.. svalova hmota je o nieco tazsia ako tuk.. je to na tebe ako budes cvicit...samozrejme ze ked budes zdvihat 5 kilove zataze tak svaly narastu..ale ked budes robit aerobne cviky kde budes mat vysoky tep tak to pojdu dolu tuky.. takze najlepsie je behanie, svihadlo, orbitrek, aerobik...

many
26. bře 2008

jsou dobrý i lehy sedy 🙂 🙂 🙂 a na nohy dřepy 🙂 🙂 🙂

denousek
autor
26. bře 2008

orbitrek...ten mame doma..myslim ze je dobrej....cvicila jsem na nem po sestinedeli vydrzela jsem to tak 14 dni 😒 kila se mi zasekli a ne ane jit dolu to chce asi pekne pomalu a le jiste 😉

denousek
autor
26. bře 2008

orbitrek shazuje vsechno ne??jak stehna tak boky,hyzde a dokonce i brisko ne??

miriamka
26. bře 2008

Baby,ja som v january 2007 isla na oddelenu stravu a zacala som cvicit...a po pol roku bolo -14kg 🙂

denousek
autor
26. bře 2008

no delena strava je pry taky dobra ale to bych asi ja nezvladla,,jeden den jist jen maso,druhy den jen zeleninu.....

shela
26. bře 2008

denousek...netreba sa vzdavat...vies ja som kedysi vrcholovo plavala a tiez som mala problemy zhodit.. moja vaha bola 60kil a trener mi vravel ze mam ist na 56-57..a neslo to ...makala som v posilke v bazene a nic neslo dolu ..az potom som akoby prekrocila hranicu a kila sli dolu ako po masle.. len si musis verit ze to dokazes 😉 teraz po porode som naskocila na orbitrek a kila su spat ako pred tehu.. teraz mam 52kg pri vyske 172cm ale to som uz vychudnuta kvoli zdravotnym problemom...ale pred chorobou som mala tych 57kg..