Prášky na hubnutí. Ano či ne? A které?

denousek
26. bře 2008

ahoj holky jiste vas ak nekdy napadlo co tak zkusit zeštíhlujici tabletky...
je jasne ze nezhubnete jen tabletkama ze je k tomu potreba pohyb ale vim ze tabletky hubnuti napomahaji....tak by me jen zajimalo ktere jste užívali,jak dlouho,zhubly jste?a sportovali jste nebo jak?
znama rikala ze je dobrej lipoxal a ted je nejaka reklama na formia 4...docela by me to lakalo vyzkouset....
mate s nejakyma zkusenost?

lucianka
26. bře 2008

Když jsem chodila cvičit (pravidelně po-pá asi 2 roky), tak jsem se potřebovala zbavit tuku... brala jsem L-carnitin. Ten by měl odbourávat tuk... bohužel efekt absolutně žádný 😀 Tenkrát mi bylo asi 18 a ještě jsem těm "sajrajtům" věřila 🙂

Denoušku, jak tu píšeš - brát tabletky a cvičit... asi máš na mysli něco takového - na odbourávání tuků. Věř, že ani to nepomáhá 😉

lucianka
26. bře 2008

Danulka, s tou krví to máš pravdu... ale mně to přijde trochu postavený na hlavu - přece se nemůže brát globálně 50 kg. ☹ Já měřím 158 cm, takže u mě je 50 kg normál... na druhou stranu holka, která měří 170 cm, tak je při 50 kg vážně hubená ☹ To mě štvalo a i když jsem měla třeba 48 kg, tak jsem jim vždy řekla, že vážím 52 a oni byli spokojení 😀

binki
26. bře 2008

prášky ne, fuj, spíš spalovače tuku před cvičením, jinak spoléhám na přírodu (mrcha jedna) - jím ostré, citrusy, rukolu, apod.

monaberuska1
27. bře 2008

denousek🙂
ahojky🙂holky nic neberte, já taky si koupila jedny z nejdražších prášku na hubnutí, stáli mě 2000 na měsíc a já po nich ještě víc stloustla☹
nejlepší je cvičit a od 17:00 prostě nejíst, nebo když už tak zeleninu🙂já chroupu i rýžové chlebíčky🙂

jinak opravdu prášky neberte, je to podfuk.-(

ale bacha když kojíte, tek nesmíte cvičit, mléko kysne.

shela
27. bře 2008

monaberuska...cvitit mozu ale po kojeni 😉 Urcite nie s velkymi zatazami ale take aerobne cvicenie neuskodi 😉 a s mlieckom sa nic nestane...len nesmu chudnut viac ako 2 kila do mesiaca...

evitasb38
2. dub 2008

Milé žienky, aj ja mám problém s chudnutím ale nedržala som ešte žiadnu dietu.Môžem si za to aj sama, pretože rada jem.Asi pred 4 rokmi som vyskúšala tabletky na schudnutie no tie pomohly schudla som 10 kg za dva mesiace,už som zabudla ako sa volali ale boli to také malé pozlátené vajíčka.Od nich som nebola vôbec hladná,boli len na predpis, no už sa prestali vyrábať.Vraj sú škodklivé, ale ja som si povedala,že len pár kíl dole a potom ich nebudem brať.No poviem pravdu, keď som zase pribrala zase som si ich chcela dať predpísať ale ich prestali vyrábať.Možno je to aj dobre.Skúšala som aj lipoxal, stáli ma 1000,-sk no z toho som vôbec neschudla.Ale poviem vám, že keď sa človek zaprie tak to ide.Jasné, že treba vylúčiť metabolickú poruchu a pod.Takže mne sa najlepšie chudne na jar a v lete.Vylúčim oblúbené sladkosti., malinovky zamením za čistú vodu, viac pohybu(v záhrade, v robote), trochu zacvičiť alebo si zatancovať.Ale odporúčam veľa, veľa piť čistú vodu:To mám vyskúšané!!

elennka
2. dub 2008

Ahojda, já užívám bioaktivní CLA a bioaktivní chrom... a k tomu pohybová aktivita... a zatím 1,5 kg dole, za týden.. je pravda, že je potřeba trochu upravit jídelníček a pitný režim.. ale jde to... / bioaktivní CLA 80 tab 480 Kč, užívá se 1- 6tbl denně, a bioaktivní chrom 60 tab. 220 Kč, užívá se 2-6 tablet denně/...

monas
2. dub 2008

Samotnému Carnitinu bych moc nevěřila, doporučuju třeba spalovač Therm-X 😉

leninn
2. dub 2008

já vím, že je lepší nic nebrat, ale jsem teď tak zoufalá, jak vypadám, že sjem si objednala na internetu (v lékárnách už to bylo vyprodané) novinku, je to teď v reklamách FORMIA4, je to teď akce 60 tablet zdarma.
Jsem zvědavá a strašně si přeju, abych zhubla. Samozřejmě jsem už změnila jídelníček a dost cvičím, tak to snad přinese své ovoce.
Dám pak vědět, je to na 3 měsíce, tak třeba budu do léta hubenější...kéž by ☹

morusa
3. dub 2008

Známá brala Adipex, je na předpis, ale vzhledem k tomu ,že je doktorka, tak si ho může předepsat sama, zhubla za 4 měsíce 15 kg a nenabrala nazpátek...takže něco funguje určitě

leninn
3. dub 2008

Morusa: ten adipex (zlatá vejce), to je pěkné svinstvo, buši po tom prý srdce, člověk je takový vláčný a tak...
já to také chtěla brát, ale když jsem tohle slyšela, tak jsem se na to vyprdla, protože závodně hraju basket a bála jsem se, aby to se mnou někde nešvihlo.....
asi proto je to na předpis a pouze pro opravdu obézní...to mi říkal kamarád, který dělá ve farmacii

tilly
3. dub 2008

ja som si kúpila lipoxal extreme, segre pomohol
dúfam, že ako barlička, keď budem behávať, cvičiť a menej jesť by mohol zabrať, ale za tie prachy, neviem, asi som sa v tej lekvárni včera zbláznila 😀

morusa
3. dub 2008

leninn: Nevím, já s tím zkušenost nemám, možná to bude na každého působit jinak, pochybuju ,že by s takovýhlema potížema byla schopná fungovat tři měsíce....No já každopádně upřednostňuju hejbat se a změnit jídelníček... 😉

malaskoricka
12. čer 2008

jednoznacne NIE!!! nikdy..ak treba schudnut tak jediny prirodzenou cestou....naco napchavat svoje telo chemikaliami ked to pojde aj inak?? len treba chciet-..

terinda
12. čer 2008

Lipoxal mi nezabral a chrom proti chuti na sladké nefunguje 😀

kitaka
26. čer 2008

ja som tiež rozmýšlala nad bio cla,máte skusenosti?

palanie
19. únor 2010

Brala jsem minulý rok Bioaktivní CLA Booster a zhubla po něm 9kg, není to přípravek přímo na zhubnutí, ale hlavně na zpevnění postavy a spalování tuků. Bez cvičení to nejde.

macka01
20. únor 2010

dievčatá,lieky na chudnutie ešte nikto nevymyslel,bohužiaľ.Možno len niečo,čo podporuje metabolizmus,ale nie chudnutie ako také.A pokiaľ tomu bude niekto veriť,dovtedy si výrobcovia aj lekárne budú nabaľovať vrecká na úkor vašej naivity.Bez cvičenia a upravy životosprávy to nejde.Ak sa zdravo stravuješ a cvičíš,tak potom zasa nepotrebuješ žiadne lieky.Zazraky sa na počkanie nekonaju.A nie je zdravé zhodiť za týždeň viac ako 1 kg,čím viac zhodíš,tým sa na teba potom viac nabalí 😝

hanulka22
20. únor 2010

Ahoj holky, tak i já přidám svoji zkušenost. V srpnu 09 jsem si sehnala Meridii 15 mg. První to šlo strašně pomalu, ale pak jsem přidala pohyb denně jsem jezdila tak hodinu na inlinech a do dneška mám 15 kg dole 😵 . Mě ty prášky vyhovovali, opravdu jsem neměla hlad ani chutě, brala jsem je půl roku v kuse, ale opravdu si myslím, že bez pohybu bych tohoto nedosáhla. Na jaro jak začnu zase bruslit je nasadím, tak doufám, že tak 5 až 8 kilo ještě dám dolů 🙂 Hodně lidí meridii odsuzuje kvůli vedlejším účinkům, ale mě vyhovuje 🙂

berenika39
20. únor 2010

ahoj, taky jsem notorická udržovačka postavy, sice celkem úspěšná, netloustnu, horko těžko se s přibývajícím věkem držím na své váze 😀 😀 😀 ale jde to ztuha...prášky jsem odpískala, kdyby existovaly, nebylo by tlustejch lidí, ne? 😀 😀
existují látky, které tlumí chut na sladké, možná a i spalovače tuku, ale to všechno jen když se "nežere" i po dietě a cvičí pořád dál. příjem energie musí být menší než výdej. na to jsou bohužel zákony, ne prášky 😝 😝 😝

monaberuska1,takhle dramatické to není, MM nekysne, cvičit se dá jakmile se maminka na to cítí, kojení nekojení. do mléka přechází kyselina mléčná, která se tvoří ve svalech, a mohla by změnit chut mléka - za předpokladu, že by mamča podstupovala extra náročné treninky třeba dvakrát denně nebo prostě cvičila víc, než její tělo zvládne. asi se to stát může, ale pravděpodobnost je děsně malá, a mamča to hned pozná.
všeho s mírou a cvičit se dá i při kojení 😉 😉 😉 .
tak aby to náhodou nebyla výmluva pro někoho, komu se nechce 😉 😉 😉

při cvičení - intenzivním - minimálně 60min treninky (nejlépe aerobní - spin,kolo,aerobik,běhání,rychlá chůze) se mi docela osvědčil Carnitin, ale na doporučení jsem ho užívala dvojnásobné dávky. Bez sportu nemá efekt.

samanela
21. únor 2010

jsem v celku štíhlá, ale vyzkoušela už jsem toho teda hodně.včetně adipexu-který tedy nepomohl,akorát jsem po něm měla pořád aritmie.Můžu říct, že nejlepší, co mi asi docela pomohlo, byl LIPOXAL EXTREME.To to šlo raz dva,ale důležitý je, nespoléhat jen na tu zázračnou tabletku, ale trochu tomu taky napomoct.Jinak je to houbeles platný...Pokud k tomu připojíte pohyb a odlehčíte jídelníček a hoodně pojete, dá se zhubnout dvojnásob rychleji, ale otázka je, jak dlouho vám to vydrží...já už po tom teda nenabrala...patřím do tech 9 procent šťastných,které nepostihl jojoefekt.Já pak přešla na normální stravu strašně pomalinku a tělo si toho ani nevšimlo.dnes už si dám klidně čokoládu a nemám problém.