Pražský veletrh "For Kids". Jakou máte zkušenost?

lennikka
16. bře 2011

Ahojka, chtela jsem se pozeptat, jakou mate s timto veletrhem zkusenost? Navstivila jste nekdo veletrh v min.rocnicich, muzete poradit, jestli se vyplati na veletrh zajit? Jsou tam zajimave lepsi ceny "velke slevy"?

hojda
16. bře 2011

Hlavně je tam mraky lidí🙂, tak doporučuju spíš nosítko, než kočár. já tam tedy nic ohromného nekoupila, špíš jen okukovala. Jinak vím, že tam třeba špuntík měl docela velkou slevu na Teutonie, ale teď jsou stejně Teutonia days, tak to bude asi stejné.

kaci1
16. bře 2011

Já se na veletrh letos chystám. Né kvůli cenám,ale potřebuju si udělat nějaký přehled. Čekám první miminko. S lidma samozřejmě počítám.-) Zkusím jít ve všední den ráno. Mohlo by být méně lidí než o víkendu.

kutcher
16. bře 2011

@lennikka Vše předražené, hnout se tam nedá a nic moc extra teda, ale pokud se člověk nudí, tak zpestření dobrý, jinak teda nic moc, aspoň že ty lístky se tam daj každý rok sehnat zdarma.

hojda
16. bře 2011

Jak píše Kaci1 pro inspiraci dobrý, ale stejně mi přijde, že se dá vše levněji sehnat na internetu,

lennikka
autor
17. bře 2011

@kaci1
@kutcher
@hojda
Holky, dekuji za odpovedi, ja cekam take prvni mimi.. 🙂 Podobny veletrh byl prave i v Brne, a docela nas to zklamalo, tak ze jsem se prave chtela mrknout i v Praze, tak zjistuji, jestli jsou tam treba lepsi ceny, vyber apod. 🙂
Jinak pro inspiraci to rozhodne dobry bylo, navstivit veletrh. 😉

kaci1
31. bře 2011

Tak dneska jsem byla v Praze na veletrhu a bylo to super.-) Hlavně máme kočárek a 6000,- sleva.-)
Určitě tam ještě někdy zajdu!