Přechod k eleganci - partner má problém

nikebu
10. čer 2019

Ahojte, asi před půl rokem jsem začala měnit svůj styl oblékání na více elegantní. Partnerovi jsem se ale více líbila a také nadále líbím ve sportovním. Zatím to střídám, ale už asi jen kvůli němu. Když jsem oblečená elegantně, protahuje obličej a má blbé poznámky. A stále mě přemlouvá, abych si dala to a to tričko, tu a tu mikinu ... Štve mě i to, že nesnáší mé halenky, které mně se právě velmi zalíbily.

nikebu
autor
15. čer 2019

@dokument Promin, ale tohle mi prijde uz moc nadsazene: jak muzes trvdit, ze je muj pritel "hulvatek", kdyz ho ani neznas. Vubec se tak nechova, prave naopak, ma zpusoby a vzdycky byl ke me pozorny, coz ocenuju. Jestli byl nekdo tak trochu hulvat, tak to byl muj ex, uplne prvni pritel.

nikebu
autor
15. čer 2019

@dokument Ok, vidim, ze uz jsi sve nenavistne psanicko smazala, tak prosim ostatni diskutujici, aby nebraly muj predchazejici prizpevek v potaz. Kazdopadne @dokument napsala, ze podle ni je muj pritel "hulvatek", aniz by ho znala.

dokument
15. čer 2019

@nikebu protoze dela obliceje jako pubertak. Nepsala jsi, ze ma takove komentare? Ja nechapu co tady vlastne resis. Tak at chodi s jinou holkou. Kdyz ty se mu nelibis (v halence).

to nebylo nenavistne, to se mi takhle jevi tito lide. Jako kdyby mu bylo 15, nebo tobe. Tak kdyz se ti libi jeho chovani, tak s nim bud a kdyz ne, tak s nim nebud. Kdyz nevis, jestli si muzes vzit halenku.... jestli je to tak neprekonatelny problem obleknout si co chces a musis se ridit nazorem nekoho jineho.... Asi mas hodne volna, ja ne, tak cau. Smazala jsem to z uplne jinych duvodu nez si myslis. Prislo mi to pak zbytecne, protoze trpaslik zustane trpaslikem, i kdyby se na horu postavil. Ze je to proste naprosto zbytecna debata.

promin, je to hrozne smesne celej ten problem

dokument
15. čer 2019

@nikebu jevi se mi nekulturne

dokument
15. čer 2019

@nikebu haha, vy budete na podobne inteligencni urovni - ona to smazala, neberte to v potaz, ale ona napsala toto 😀 😀 😀 takze ted budeme resit toto a ne moje halenky

Proboha! 😀

nikebu
autor
15. čer 2019

@dokument Z tohoto prizpevku couha taky nenavist. Ale jedeme dal, tady nejsi evidentne ve spravnem vlaknu. Stava se, jen je potreba si to uvedomit. No a jeste k te urazce ohledne inteligence: uuups, z toho taky primo strika laska k bliznemu, kdepak nenavist😂

nikebu
autor
15. čer 2019

@dokument Ano, ano, je podle vas nekulturni, dekuji za nazor, na nekoho, koho vubec neznas.

barumat
15. čer 2019

@nikebu Ty vado, já nevím jak se jmenuje, znám jen jednu od ní 😂 Pohledám. Každopádně znovu zopakuju, že podle mě se mu na sportovním oblečení líbí prostě to, že je to mladistvější, víc dívčí a vykukuje z toho taková ta holka do nepohody, ne business kočka.

barumat
15. čer 2019

@nikebu Torn 😁👍

nikebu
autor
15. čer 2019

@barumat Ano, to si myslim i ja + nejak je proste ulitlej na ty mikiny. Jinak by me v nich porad nechvalil, jaka jsem sexy. A nekdy mam fakt pocit, ze ho v tom proste nejakym zpusobem rajcuji.

nikebu
autor
15. čer 2019

@barumat 👍👍😁

antoinet
15. čer 2019

Jak jste tu zminili Natalii Imbruglia, tak me napadlo, jak ted vypada po letech, no a uz to taky neni ta holka v tricku a mikine, jeji styl se s vekem zmenil, ale kouzlo ma porad🙂
Styl nejde zakonzervovat, vyviji se osobnost, starneme, meni se moda...

veronicka89
15. čer 2019

Diskuze dlouha jako prasea nikdetady nevidim 2 fotky - sportovni. X elegantni outfi 🙈😛

nikebu
autor
21. čer 2019

@veronicka89 Myslim, ze to neni ani potreba: sportovni v mem pripade znaci tricko, mikina, dziny, leginy. Elegantni zase kosile, halenky, kalhoty, sukne, svetricky, sacka. Nekdy je to vyslovene elegantni, nekdy spis sportovne elegantni. Tady v diskuzi jde asi spis o princip, ani ne tak konkretni kousky🙂 Btw, dekuji za vsechny prizpevky, jste vsechny moc mile.

lajla
21. čer 2019

Ty jooo..toho mého by ani nenapadlo mi pindat do toho co mám/ nemám na sobě a naopak, ani na to nemá právo, nejspíš máte problém někde jinde

veronicka89
21. čer 2019

@nikebu no ne ja to myslela tak ze nekdy nekdo koupi konkretni kousek( otřesny) moc se mu libi ale vetsina z okoli to vidi jinak - ze se jim to zda : hrozne, silene, vulgarni , kycove, nevhodne ) ...tak treba jestli to neni vas pripad