Prečo deti po jogurte zvracajú?

tatiana305
1. pro 2010

ahoj chcem sa spytat maminy, ci mate aj vy ten isty problem. moja dcera ma 11 mesiacov, a casto po jogurte zvracia, nie je to ze by sa hned po jedeni pozvracala ale skor mam pocit ze jej pride z neho tazko, papame smotanove ciste jogurty zvolenske... inak je mala velky jedak nema problem s nicim, dost vela papa.. tak by ma zaujimalo preco zvracka prave z jogurtou?

kajovaevicka
1. pro 2010

A nemá alergii na kravské mléko?

salikova
1. pro 2010

Možná je to pro ni moc kyselé.. My měli semo tamo ten samej problém.. Pozdějš přestal bílé jogurty jíst úplně.. Zkus jí dát do jogurtu nějaké ovoce - nám to takhlefunguje 😉

tatiana305
autor
1. pro 2010

@kajovaevicka nezda s mi, lebo napr lucinu a spenatik kde je mlieko mi v pohode spapka, len a len ten jogurt mi vyzvracka

evatk
1. pro 2010

@tatiana305 my máme zas problém, že po activii a holandii má malá průjmy a hrozné opruzeniny... zkuse změnit značku, nebo dávat s ovocem
ta kyselost asi může vadit, i když teda ten váš jogurt neznám, jen tipuju

marketa137
1. pro 2010

Tak nám dětská říkala že máme v 8m zařadit jogurt a kdykoliv mu ho dam tak do 20 min zvrací obloukem a ještě 2h potom ublinkává takže jogurt endávam a zítra jdeme na 10m a jsem zěvdavá co ěm řekne. jinak tam kde je mlíko jí a nevadí mu to tak asi to že je to kyselý mu vadí 😒

naty
1. pro 2010

@tatiana305 u nás to začalo tak před 14 dny, do tý doby je jedl v pohodě a najednou začal vždycky zvracet...mudra říkala, že pokud nezvrací mlíko, tak alergii nemá, ale je možný, že se mu samotný bílý jogurt přejedl...asi to tak bude, protože mu do něj teď dávám ovoce a už vůbec nezvrací... 😉