Prečo ste začali fajčiť (kouřit)?

aniska
22. únor 2008

By ma zaujimalo, ako to začína.. Ja su nekuře, tak nevím. Nejni to žiadna provvokácija, tak ma to proste napadlo, že v čom to má korene?.. Že niekto fajčí a druhý nie? No, neskor je to vecou závislosti, ale kýms a tá vytvorí? Lebo prvýkrát to asi nechutí nikomu

andrealiskova
19. zář 2009

Proč jsem začala kouřit? Já ani nevím, ale začala jsem hodně brzo, asi tak v 15? Poprvý asi z hecu od kámošů a pak mi to pomáhalo uklidnit se před zkouškami.
Ale musím říct, že tohle je můj nejhorší zlozvyk a já nějak nemám sílu se ho zbavit. Teď jsem víc jak 9 měsíců kouřila tak 1 týdně, tak mi to dost chybí.

nnikka
19. zář 2009

Já ti ani nevím, Karle....

titkovamiriam
19. zář 2009

ja som este nezacala 😅 😅

zanetak
19. zář 2009

mňa to len tak raz v 15-tich napadlo na diskotéke, keď si jedna kámoška zapálila, tak ja som druhej povedala, že zapálme si aj my, len tak zo srandy. Najskôr sa nám páčilo, ako sa nám z toho krúti hlava 🙂 , potom sme fajčili z macherstva v rámci puberty, a nakoniec som prišla na to, že fajčím 10 rokov, ale keď som zistila, že som tehotná, tak už som si nezapálila a odvtedy nefajčím, už je to dva roky aj niečo. Stále to chýba, ale snažím sa vydržať. Pred otehotnením som sa viac krát pokúšala prestať, ale vyšlo to až keď som zistila že čakám bábo 🙂

saska.t
19. zář 2009

lebo som bola blba a zacala som az v 18-tich 😅

luise
22. zář 2009

Z 🙄 ačala som z obyčajnej,sprostej frajeriny a keby som to mohla vrátiť späť, tak neváham ani sekundu!!!!!!!!

claudee
22. zář 2009

ja som fajčiť ešte v živote ani len nevyskúšala 😉 ani neviem, ako sa to drží 😀

jeudi
23. zář 2009

ja zacla kourit asi z ,,frajeriny,, a dneska bych si za to nafackovala jak to leze do penez...taky jsem to chtela zkusit a uz mi to zustalo 😒 a naucila me to kamaradka ,ktera sama nekouri 😠

aponchie
23. zář 2009

nekde ted psali,ze zakazem koureni v zemich klesl pocet infarktu o tretinu..ma to smysl